Nieuw
Bloementuin 51648 LW De GoornSingel en omgeving
€ 699.000 k.k.
- 155 m²wonen
- 279 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+++energielabel
BlikvangerUnieke kans op 2-onder-1 kapwoning in de wijk: Buitenplaats!
Omschrijving
Unieke kans op 2-onder-1 kapwoning in de wijk: Buitenplaats!
Dat geldt zeker voor deze in 2020 gebouwde royale 2-onder-1 kapwoning met landelijk uitzicht aan de achterkant! De woning beschikt over een ideaal isolatiepakket, warmtepomp, maar liefst 11 zonnepanelen en gasloos! Hiermee is de woning helemaal klaar voor een zeer duurzame toekomst. Het geheel is gesitueerd in de ruim opgezette woonwijk Rozentuin. Een kindvriendelijk en groene woonwijk, waar het prettig wonen is!
De achtertuin ligt op het zuidwesten en heeft een prachtige veranda met berging. Onder de veranda geniet je heerlijk van de laatste zonnestralen van de dag. Aan de achterkant grenst de woning aan het water.
De omgeving heeft eveneens veel te bieden. Met een leuke speeltuin in het park dichtbij de woning en scholen in de buurt is deze plek ideaal voor opgroeiende kinderen.
Op loop-/ fietsafstand bevindt zich het winkelcentrum de Vijverhof, met diverse winkels voor de dagelijkse boodschappen. Ook met de auto zit je hier goed, met meerdere uitvalswegen nabij.
Verken de charme van deze prachtige woning en omgeving zelf en neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging!
Woonoppervlakte ca. 155 m², overige inpandige ruimte 15 m², externe bergruimte 6 m² en perceel 279 m² en inhoud ca. 604 m³
Indeling
Begane grond:
Entree, ruime hal met meterkast en moderne toiletruimte met fontein. De woning heeft twee hele fijne ruimtes op de begane grond. Aan de voorzijde een ruime woonkamer met sfeervolle houtkachel. De ruimte geeft mogelijkheden om op verschillende opstellingen in te delen. Onder de trap bevindt zich een praktische bergkast.
Aan de achterzijde van de woning is de ruime leefkeuken met kookeiland te vinden. De keuken heeft een luxe afwerking en is voorzien van topapparatuur waaronder een Bora-inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast, vriezer en oven. Vanuit de leefkeuken loop je richting de bijkeuken of ga je via de openslaande tuindeuren naar het zonneterras.
De bijkeuken is een zeer praktische ruimte, die mogelijkheid geeft tot was- en droogplaats. Ook heb je direct toegang tot de geïsoleerde garage of de achtertuin. De afmetingen zijn prettig door de uitbouw, die vanuit de bouw is gerealiseerd.
1e verdieping:
Overloop; 3 ruime slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer met riante walk-in closet. De badkamer is groter gemaakt vanuit de bouw en beschikt hierdoor over zeer riante whirlpool, douche, dubbele wastafel en 2e toilet. Aan de achterzijde nog 2 ideale kinderkamers, die voorzien zijn van screens.
2e verdieping:
Vaste trap naar de ruime voorzolder. Hier is de 4e slaapkamer en technische ruimte. Dit maakt een totaal van 4 slaapkamers in deze woning. Op de voorzolder is veel opbergruimte of in te richten als werkplek. De separate technische ruimte beschikt over de opstelling warmtepomp, boiler en opstelplaats voor wasmachine en droger. Op de zolder is er mogelijkheid om met een dakkapel een extra slaapkamer te creëren.
Wij hopen u snel te mogen verwelkomen bij deze prachtige woning!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 699.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.510
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 155 m²
- Overige inpandige ruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 279 m²
- Inhoud
- 604 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, rolluiken, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+++
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Kadastrale gegevens
- WESTER-KOGGENLAND AB 1590
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 279 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water en in woonwijk
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra en verwarming
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Singel en omgeving
De Goorn- Inwoners
- 855
- Gezin met kinderen
- 61%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.