Nieuw
Luwte 33454 TK De MeernDe Meern-Noord
€ 795.000 k.k.
- 155 m²wonen
- 247 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerRiante 2-onder-1-kap met karakter, 4 slaapkamers én energielabel A!
Omschrijving
Op zoek naar een riante 2-onder-1-kapwoning met 4 slaapkamers?
Met mogelijkheid tot 5 slaapkamers en energielabel A?
Plus: karakter, een oprit én garage?
Welkom, bij Luwte 3!
Een ruime woning met een royale woonkamer met uitzicht naar de achtertuin, een keuken van ca. 20 m2 én een praktische bijkeuken (aansluitend aan de garage). Fijne badkamer en 4 goede slaapkamers. Nabij speeltuinen, sportvoorzieningen, 2 winkelcentra, diverse scholen, openbaar vervoer en het aantrekkelijke Maximapark. Ook A2 en A12 zijn snel bereikbaar.
5X GEEN PLEK ZOALS HIER
- Gewilde 2-onder-1-kapwoning
- Royaal opgezette woonkamer
- Woonkeuken van. ca. 20 m2
- Bijkeuken van ca. 8 m2
- Oprit en garage
IS DE LUWTE 3 JOUW NIEUWE PLEK?
INDELING:
Begane grond
Garage en oprit/voortuin met mogelijkheid tot het parkeren van 2 auto's.
Overdekte entree door het overstek van de erker, ruime hal met trapopgang, meterkast en toiletruimte, voorzien van closet en fonteintje.
Binnenkomend in de woonkamer lijkt het d.m.v. de doorkijk naar de keuken een panorama richting de achtertuin.
De woonkamer heeft een goede natuurlijke lichtinval, een praktische trapkast en openslaande deuren naar de achtertuin.
De eiken vloer geeft extra cachet aan deze royale ruimte met plek voor een fijne eet- en zithoek.
Vanuit de woonkamer is de fijn bemeten woonkeuken bereikbaar, met grote raampartijen aan 2 zijdes (oost en zuid) voor een nog ruimtelijker gevoel.
De keuken heeft veel opbergruimte en is onder andere voorzien van een vaatwasser, dubbele wasbak en kraan, 4-pits gaskookplaat én aparte wokbrander. Het robuuste werkblad en de gestucte schouw om de afzuigkap zijn ook échte sfeerelementen in deze keuken.
De stenen vloer loopt door naar de door veel mensen gewenste bijkeuken, met o.a. een extra werkblad en aansluitingen voor de wasmachine en droger.
De garage geeft voldoende ruimte voor het stallen van tweewielers of auto.
1e verdieping
Ruime overloop met toegang tot 2 slaapkamers. De grote slaapkamer is gelegen aan de achterzijde en is meer dan royaal met bijna 22 m2. Hier zijn eenvoudig 2 slaapkamers te realiseren.
De badkamer is volledig betegeld met een neutrale witte tegel op de muren en een sfeervolle grijze tegel op de vloer. De stijlvolle wastafel springt direct in het oog, nét als de nisjes bij de inloopdouche. Erg fijn ook is het raam voor natuurlijke ventilatie en daglicht.
Separaat van de badkamer is nog een toilet, ideaal.
2e verdieping
Overloop met toegang tot de stookruimte (Vaillant, bj. 2011), de 3e slaapkamer, met 2 Velux dakvensters en opslagruimte achter het knieschot én toegang tot de 4e slaapkamer, met het gevoel van een stuurhuis door het karakteristieke lijnenspel van de dakkapel.
Ook in deze kamer is opbergruimte achter de knieschotten.
Tuin
Royale achtertuin van ca. 10 meter breed. Door een vorige bewoner onder architectuur laten aanleggen. Het vlonder-terras laat zien waar de laatste uurtjes zon van de dag te bemachtigen zijn. Het zonnescherm biedt een grote ruimte schaduw voor wanneer gewenst.
EEN RONDLEIDING DOOR JOUW NIEUWE PLEK:
Neem contact met ons op, wij laten je dit bijzondere woonhuis graag van binnen zien!
Bijzonderheden:
- Oprit;
- Garage;
- Bijkeuken;
- Goede indeling;
- Energielabel A;
- 13 zonnepanelen;
- Perceel van 247 m2;
- Woonoppervlak, ca. 155 m2;
- Fondbreedte van ca. 10 meter;
- Laatste keer buiten geschilderd: 2025.
Oplevering: in overleg.
De koopovereenkomst wordt gesloten op basis van een NVM koopakte, waarin extra clausules worden opgenomen onder andere (indien van toepassing) inzake: zelf nooit bewoond, ouderdomsclausule, latere juridische levering, de Meetinstructie, het Energielabel, nutsbedrijven en voorbehoud financiering. De tekst van de NVM koopakte, alsmede de extra clausules, is op verzoek beschikbaar
Aankoopmakelaar inschakelen: Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in regio Utrecht vindt u op
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 795.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.129
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1994
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 155 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Perceel
- 247 m²
- Inhoud
- 577 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant HRsolide VHR nl 30 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VLEUTEN F 4417
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 247 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 65 m² (6,55 meter diep en 9,90 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
5-12-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





