Nieuw
Riesenberg 223453 PE De MeernVeldhuizen
€ 649.000 k.k.
- 164 m²wonen
- 159 m²perceel
- 5slaapkamers
- A+energielabel
Omschrijving
Ruim, licht en modern familiehuis met diepe zonnige tuin, berging én carport – een heerlijke plek om thuis te komen!
Ben je op zoek naar een royaal en eigentijds gezinshuis waar ruimte, comfort en een fijne woonomgeving samenkomen? Dan is dit prachtige herenhuis met vier volwaardige woonlagen uit 2000 precies wat je zoekt. Met een woonoppervlak van circa 164 m², een perceel van 159 m² en een zonnige achtertuin van ruim 18 meter diep op het zuiden, biedt deze woning alles wat een modern gezin zich kan wensen.
De woning ligt aan de rustige, kindvriendelijke Heldammersingel in de geliefde wijk Veldhuizen. Hier woon je met vrij uitzicht over groen, water en karakteristieke platanen. Een plek waar rust en levendigheid perfect in balans zijn. Scholen, winkels, sportvoorzieningen, het Veldhuizerpark en uitvalswegen bevinden zich allemaal op korte afstand. Dankzij de gunstige ligging bereik je bovendien snel de A12, waardoor je eenvoudig richting noord, oost, zuid en west reist. Een ideale locatie voor gezinnen die comfortabel én centraal willen wonen.
Begane grond – Ruimtelijk, licht en verbonden met buiten
Via de entree kom je in de ruime hal met volop plaats voor jassen en schoenen. Hier bevinden zich de meterkast, een verzorgd toilet en de trap naar boven.
De begane grond is ingericht als sfeervolle leefverdieping waar koken, eten en samenzijn centraal staan. Aan de voorzijde bevindt zich de prachtige moderne hoekkeuken, compleet uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur waaronder een vaatwasser, oven, magnetron, brede kookplaat en een stijlvolle RVS afzuigkap. Boven de keuken zorgt een koof met inbouwspots voor extra sfeer en een luxe uitstraling. Naast de keuken staat een grote RVS koel vriescombinatie. Een heerlijke plek voor kookliefhebbers die graag uitgebreid tafelen met familie en vrienden.
Aan de achterzijde vind je de gezellige zithoek en de royale eethoek. Dankzij de nieuwe Belisol schuifpui uit 2022 vloeien binnen en buiten moeiteloos in elkaar over. De fraai aangelegde achtertuin, vernieuwd in 2021, is met haar zonnige zuidligging een waar pluspunt. Hier geniet je vrijwel de hele dag van de zon. Of je nu wilt ontspannen met een boek, kinderen wilt laten spelen of lange zomeravonden wilt barbecueën – deze tuin biedt ruimte voor elke wens.
Achterin de tuin bevindt zich een ruime berging van circa 11 m² voor fietsen en tuinspullen én een eigen carport van circa 13 m² die via de achterom bereikbaar is. De rustige achterom maakt het geheel extra praktisch en veilig.
De privécarport van circa 13m² biedt veilige en praktische parkeergelegenheid en is uitstekend geschikt voor de installatie van een laadpunt voor elektrische auto's.
Eerste verdieping – Een warme en lichte woonkamer
Via de stijlvolle hardhouten wenteltrap bereik je de woonkamerverdieping. Hier bevindt zich een royale en lichte leefruimte met een charmant Frans balkon. Het uitzicht op de groene tuin zorgt voor een prettige, ontspannen sfeer.
De woonkamer is fraai afgewerkt met een verzorgde tegelvloer, een strak gestuct plafond en een brede elektrische sfeerhaard met verwarmingsfunctie, die naast warmte ook zorgt voor een gezellige en moderne uitstraling. Dit is een heerlijke plek om samen te komen, een filmavond te houden of rustig te genieten van een goed boek.
Tweede verdieping – Comfort, luxe en een royaal dakterras
Op de tweede verdieping bevinden zich de ruime hoofdslaapkamer en een tweede kamer. De woning beschikt over een prachtige vernieuwde badkamer (2020) die modern en luxe is uitgevoerd met een royale inloop regendouche voorzien van massagestralen, een zwevend toilet, dubbele wastafel, verlichte spiegel en badkamermeubel. Dankzij het raam en de inbouwspots voelt deze ruimte extra licht en comfortabel aan.
Een absoluut hoogtepunt van deze verdieping is het royale dakterras van maar liefst circa 21 m². Hier geniet je in alle privacy van een prachtig uitzicht en van de zon van ’s ochtends vroeg tot in de avond. Een kop koffie in de ochtendzon of een glas wijn bij zonsondergang – dit terras voelt als een verlengstuk van je wooncomfort. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om het dakterras om te bouwen tot een extra slaapkamer.
Derde verdieping – Flexibele ruimte voor het hele gezin
De bovenste verdieping biedt opnieuw verrassend veel ruimte met een grote overloop en twee ruime kamers aan de voorzijde. Beide kamers beschikken over een fraaie laminaatvloer en één of meerdere ramen die zorgen voor prettig daglicht. Eén van de kamers is momenteel ingericht als stijlvolle inloopkast.
Deze verdieping leent zich uitstekend als extra slaapkamers, werkkamer, hobbyruimte of speelkamer. Ideaal voor grotere gezinnen of voor wie comfortabel thuis wil werken.
Kortom: een instapklare, ruime en comfortabele gezinswoning op een prachtige groene locatie. Een huis waar je jarenlang met plezier kunt wonen, groeien en genieten.
Wordt dit jouw nieuwe thuis? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, het licht en de fijne sfeer van deze bijzondere woning!
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 2000
- Woonoppervlakte: ca. 164m²
- Perceeloppervlakte: ca. 159m²
- Prachtig uitzicht aan de voorzijde
- Dakterras met prachtig uitzicht ca. 21m²
- Diepe, zonnige achtertuin waar kinderen heerlijk kunnen spelen
- Veilige, rustige omgeving met scholen en speeltuintjes op loopafstand
- Grote berging ca. 11m² en eigen carport
- Meerdere slaapkamers en volop indelingsmogelijkheden
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 649.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.957
- Bouwjaar
- 2000
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 164 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 21 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 159 m²
- Inhoud
- 532 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Frans balkon, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Kan aangesloten worden op een hybride (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VELDHUIZEN A 2413
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 159 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 96 m² (18,35 meter diep en 5,25 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

Veldhuizen
De Meern- Inwoners
- 9.220
- Gezin met kinderen
- 52%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.874
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.