Verkocht
Gentiaanstraat 207701 ES DedemsvaartDedemsvaart-Noord
€ 320.000 k.k.
- 89 m²wonen
- 274 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 27 november 2025
- Verkoopdatum
- 18 december 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Op loopafstand van het centrum staat deze gezellige en keurig onderhouden twee-onder-één-kapwoning met aangebouwde garage, carport én fijne achtertuin. Een ideale woning voor wie comfortabel wil wonen op een centrale locatie in Dedemsvaart!
Begane grond
De woning verwelkomt je met een nette hal voorzien van meterkast en toiletruimte. De ruime Z-vormige woonkamer beschikt over een sfeervolle houtkachel met schouw en een prettige indeling waardoor een aparte eetkamerhoek is ontstaan. Aangrenzend bevindt zich de open keuken, uitgerust met diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, 4-pits inductiekookplaat, inbouwkoelkast en een magnetron (los). De gehele begane grond is afgewerkt met een onderhoudsvriendelijke plavuizen vloer.
Via de eethoek stap je zó de achtertuin in: een heerlijke plek om te genieten van de zon of juist de schaduw, met voldoende ruimte voor gezelligheid.
Verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie keurige slaapkamers. De moderne badkamer (2023) is voorzien van een ruime inloopdouche, brede wastafel met meubel, zwevend toilet en een designradiator.
Garage en bergruimte
De aangebouwde garage – momenteel opgesplitst in twee praktische gedeelten – fungeert als royale berging en beschikt over vaste kasten. Daarnaast is er een ruime bergzolder, bereikbaar via een vlizotrap. Extra bergruimte gegarandeerd!
Locatie:
Dedemsvaart is een levendig dorp met een compleet aanbod aan voorzieningen, een sfeervol centrum en een gemoedelijke woonsfeer. De ligging is gunstig: binnen 30 minuten ben je in Zwolle en ook Meppel, Emmen en Hoogeveen zijn goed bereikbaar. Dankzij de nabijheid van de N377 en A28 zijn zowel de Randstad als het noorden van het land goed aan te rijden. Wonen in Dedemsvaart betekent genieten van rust én gemak, met de natuur én winkels binnen handbereik.
Indeling woonhuis:
Begane grond:
Entree met meterkast en toiletruimte; woonkamer; eethoek; open keuken; bijkeuken voorzien van witgoedaansluitingen en de opstelling van de CV-ketel. De trap naar de 1e verdieping bevindt zich in de woonkamer.
1e verdieping:
Overloop met toegang tot vlizotrap naar de vliering; 3 slaapkamers en tevens bevindt zich hier de badkamer.
Garage: Verdeeld in twee bergruimtes, voorzien van vaste kasten en ruime bergzolder.
Algemeen:
- De slaapkamers zijn voorzien van kunststof kozijnen. Ook de dakkapel is van kunststof.
- Kunststof gevelbekleding.
- De woning in 2022 voorzien van 6 zonnepanelen (395 Wp).
- Meterkast vernieuwd in 2022.
- Perceeloppervlakte 274 m².
- Energielabel B.
Kortom, bent u op zoek naar een keurige twee onder een kap woning in het centrum van Dedemsvaart?
Dan is dit de woning die u zoekt, maak gauw een afspraak voor een bezichtiging!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 320.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.596
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1974
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 89 m²
- Overige inpandige ruimte
- 24 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Perceel
- 274 m²
- Inhoud
- 314 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en houtkachel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AVEREEST H 4650
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 274 m²
- Achtertuin
- 111 m² (12,00 meter diep en 9,25 meter breed)
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Vliering en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
4.446x
Bekeken
61x
Bewaard
27-11-2025
Op Funda
Buurt

Dedemsvaart-Noord
Dedemsvaart- Inwoners
- 4.650
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.363
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.