In historische centrum, aan de gracht en nabij de Oude Kerk is deze fraaie bovenwoning gelegen. Het appartement is gelegen op de eerste verdieping en is van alle gemakken voorzien zoals een nette keuken, slaapkamer, verzorgde badkamer en heerlijke lichte woonkamer met fraai uitzicht over de gracht.
Alle voorzieningen zijn op loopafstand zoals zes bakkers, boekwinkels, musea, supermarkt, theater, bioscoop, cafés, restaurants, gezellige terrassen (Beestenmarkt, Markt en Doelenplein). In de buurt van de woning is parkeergelegenheid. Centrale ligging ten opzichte van uitvalswegen A4, A12, A13, tram 1 en 19, station Delft Centraal.
De woning is ontworpen door de bekende architect Cornelis Johannes Leonardus Kersbergen. Hij was een Nederlands architect en taxateur van onroerende goederen, voornamelijk werkzaam in de omgeving van Delft. Hij ontwierp talloze woon- en winkelhuizen, hofjes en andere gebouwen in de stad en omgeving. Hij ontwierp voornamelijk in de art-nouveaustijl met elementen van de neo-Hollandse renaissance. Een aantal door hem ontworpen gebouwen werd in de 20e eeuw benoemd tot gemeentelijk dan wel rijksmonument.
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal, meterkast en trap naar het appartement.
1e verdieping:
Entree, woonkamer voorzien van een visgraat pvc-vloer met vloerverwarming, originele schouw, ornamenten en natuurlijk een fantastisch uitzicht over de Voorstraat; nette keuken voorzien van een 4-pitsgaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en een koelkast; ruime slaapkamer voorzien van een vaste kast; gang, aparte toilet; badkamer voorzien van een wastafel, ligbad/douche, designradiator, opstelplaats wasmachine en cv-combiketel.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1903.
- Energielabel B.
- Gebruiksoppervlak wonen: 47 m2.
- In 2024 is er monumentaal isolatie-glas geplaatst.
- Direct te betrekken appartement.
- Warm water en centrale verwarming via CV ketel, bouwjaar 2025.
- VVE is actief, ingeschreven in de KvK, MJOP, notulen, reservefonds en een opstalverzekering.
- De maandelijkse bijdrage is € 110,--.
- Gemeentelijk monument.
- Beschermd stadsgezicht.
- Ouderdoms- en asbestclausule is van toepassing.
- Centraal gelegen aan een gezellige gracht. Op loopafstand bevinden zich alle winkels, cafeetjes, restaurants, theater en cultuur.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 325.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 6.915
Status
Beschikbaar
Bijdrage VvE
€ 110,00 per maand
Bouw
Soort appartement
Bovenwoning (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1903
Specifiek
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument
Soort dak
Plat dak
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
47 m²
Inhoud
180 m³
Indeling
Aantal kamers
2 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, ligbad, en wastafel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
TV kabel
Gelegen op
2e woonlaag
Energie
Energielabel
B
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Intergas Extrme 24 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)