Nieuw
Luxemburghof 82628 ZT DelftSchoemakerplantage
€ 720.000 k.k.
- 127 m²wonen
- 121 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Bent u op zoek naar een instapklare woning met een warme, luxe uitstraling?
Dan zal deze woning in de zeer geliefde wijk Schoemakersplantage in Delft u zeker aanspreken. Deze Nul-Op-de-Meter woning is een absolute aanrader.
De hoogwaardige afwerking, slimme indeling, luxe keuken en de openslaande deuren naar de met liefde aangelegde tuin maken het plaatje compleet.
Bij binnenkomst wordt u direct verrast door de smaakvolle inrichting. Aan de voorzijde een hoogglans witte keuken met een luxe terrazzo werkblad, alle benodigde inbouwapparatuur en een gezellige koffiecorner. De woonkamer met moderne gietvloer is ruim en licht, met een comfortabel zit- en eetgedeelte. De praktische trapkast met kast-in-kast systeem biedt volop bergruimte en herbergt tevens de warmtepomp. Via de openslaande deuren bereikt u de achtertuin, deze is met veel zorg aangelegd en beschikt over een achterom, berging en 2 terrassen. In deze fraaie tuin vindt u o.a. fruitstruiken, een druivenrank, een moestuintje en een minivijver. Een hele fijne, groene plek waar u in alle rust kunt genieten van de omgeving en de vogels. De berging is voorzien van praktische bergruimte en een werkbank, ideaal voor de klusliefhebber.
Via de overloop op de 1e verdieping bereikt u 2 ruime slaapkamers, een praktische walk-in closet en de badkamer. De badkamer is uitgevoerd in een neutrale kleurstelling en v.v. 2e toilet, ligbad, inloopdouche en een modern wasmeubel met waskom. Aan de tuinzijde bevindt zich een royale slaapkamer (voorheen 2 kamers) en aan de voorzijde een sfeervolle kamer met uitzicht op de karakteristieke gevels van de wijk.
De 2e verdieping is zeer fraai verbouwd, via de overloop heeft u toegang tot een ruime hoofdslaapkamer met prachtige inbouwkasten, een 2e badkamer met douche en modern wastafelmeubel, een extra kamer, momenteel in gebruik als kantoor (ook geschikt als logeerkamer) én een separate wasruimte met aansluitingen voor wasmachine, droger en de WTW-installatie. Daarnaast is er extra bergruimte aanwezig, zowel op de vliering als achter de knieschotten.
Op de verdiepingen ligt een fraaie eiken lamelparketvloer, die zorgt voor een warme en luxe uitstraling en het geheel perfect afmaakt. De woning is volledig duurzaam uitgevoerd als Nul-op-de-Meter woning en beschikt over een warmtepomp, WTW-systeem en zonnepanelen. Hierdoor geniet u van een zeer energiezuinig en comfortabel binnenklimaat met vloerverwarming én vloerkoeling op alle verdiepingen.
Dit alles gelegen in een autoluwe straat in de geliefde wijk Schoemakersplantage met een ideale ligging ten opzichte van de TU Delft met station Delft Campus (3 min) en station Delft (7 min) en het centrum met al haar voorzieningen op fietsafstand. Verder zit u zo op de snelweg en zijn Den Haag, Rotterdam minder dan een kwartier rijden. Parkeren is makkelijk, met vergunning, direct achter de woning.
Kortom, ik leid u heel graag rond in deze perfect onderhouden en duurzame woning op een uitstekende locatie waar ruimte, comfort en energiezuinig wonen perfect samenkomen.
Kenmerken:
- Bouwjaar 2019
- Energielabel A
- Volledig geïsoleerd
- Volledig v.v. vloerverwarming én vloerkoeling
- NOM woning, jaarlijkse energiekosten zijn vrijwel nihil
- Kindvriendelijke wijk met leuke speelvoorzieningen en veel groen
- Vraagprijs
- € 720.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.669
- Bouwjaar
- 2019
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 127 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 121 m²
- Inhoud
- 473 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, frans balkon, glasvezelkabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Driedubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Aardwarmte, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
- Warm water
- Aardwarmte en elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- DELFT K 3667
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 121 m²
- Achtertuin
- 56 m² (10,50 meter diep en 5,38 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Schoemakerplantage
Delft- Inwoners
- 1.765
- Gezin met kinderen
- 22%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.812
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.