Verkocht
Graafseweg 1875213 AE Den BoschGraafsebuurt zuid
€ 549.000 k.k.
- 99 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 4 juni 2025
- Verkoopdatum
- 10 september 2025
- Looptijd
- 3 maanden
Omschrijving
Kom binnen en laat je verrassen door dit sfeervolle, ruime, instapklare, onlangs geheel gemoderniseerde appartement met gezellige voortuin, gelegen op een fijne locatie aan de Graafseweg op korte afstand van het centrum en op fietsafstand van het Centraal Station.
Begane grond
Via de eigen entree op de begane grond stap je binnen in de heerlijk lichte woonkamer met open keuken. Hier bestaat volop de mogelijkheid voor het plaatsen van een lekkere loungebank en een royale eettafel met stoelen.
De vloer van het gehele appartement met uitzondering van de badkamers is uitgevoerd in een mooie pvc-houtlook (visgraat). Een sfeervolle vloer, die past in elk interieur!
De fraaie keuken heeft een royaal spoel-/kookeiland met een luxe Bora kookplaat met geïntegreerd afzuigsysteem, alsmede een spoelbak met Quooker. Het strakke anthraciet composiet blad, past naadloos in deze moderne keuken. Tevens tref je hier nog een grote koelkast, vaatwasser, vrieskast met 3 lades en een oven. De diverse kastjes en lades bieden de nieuwe eigenaar een zee aan praktische bergruimte. Uiterst compleet dus deze keuken!
Door de grote ramen, welke uitzicht bieden op de voortuin aan de Graafseweg, stroomt het licht heerlijk naar binnen, waardoor de leefruimte meteen een "thuis"-gevoel geeft. Gecombineerd met de sfeervolle in houtlook uitgevoerde vloer, treffen we hier een mooie samenvoeging van licht, ruimte en sfeer!
In de woonkamer is tenslotte nog een deur met de toegang tot een berg/wasruimte met de aansluitingen voor de wasapparatuur. Heel praktisch en altijd fijn om wat zaken, die je niet dagelijks nodig hebt, te kunnen opbergen.
Vervolgens lopen we via de hal door naar de patio, die is gelegen tussen de keuken en de slaapkamer. Een kleine binnentuin, die ervoor zorgt dat het zowel in de keuken als in de slaapkamer lekker licht is.
Tenslotte treffen we op begane grond één van de twee ruime slaapkamers met een eigen luxe badkamer. Deze open badkamer, is voorzien van een breed wastafelmeubel, vloerverwarming, fraaie tegels en inloopdouche met luxe Grohe regen- en handdouche. Het ultieme hotel-chic gevoel.
Eerste verdieping
De trap in de hal leidt naar de eerste verdieping met de tweede ruime slaapkamer voorzien van voornoemde pvc vloer en eveneens luxe en moderne badkamer. Deze luxe badkamer is uitgevoerd in dezelfde tijdloze combinatie, als op de begane grond en voorzoen van een inloopdouche, wastafelmeubel met twee kranen en een toilet (wel zo prettig op de verdieping!).
Het gehele appartement is voorzien van airco units en een warmtepomp! Lekker duurzaam wonen dus!
Algemeen
Het appartement is zeer recent geheel gemoderniseerd/gerealiseerd, geïsoleerd en voorzien van nieuwe elektra, nieuwe leidingen en dubbel glas.
Exterieur
Aan de voorzijde van het appartement heb je naast de entree een heerlijke voortuin (ca. 30 m²) om buiten te gaan zitten. Momenteel ingericht met bloembakken, maar verderop in de straat zijn mooie voorbeelden van geheel met groen ingerichte tuintjes. Heb je "groene" vingers, dan kun je je hier helemaal uitleven. Geen "groene" vingers, dan lekker op een bankje plaatsnemen in het zonnetje!
V.v.E. servicekosten
De V.v.E. is in oprichting en zal worden beheerd door Megens V.v.E.-beheer te Oss. De servicekosten bedragen indicatief € 198,- per maand.
Ligging en omgeving
Het appartement is gelegen op loop-/fietsafstand van het centrum van de Brabantse hoofdstad in de gezellige wijk Graafsepoort. Alles waar de binnenstad zo bekend om is, is dan ook op korte afstand: de gezellige terrasjes op de Parade en de Markt, culturele bezienswaardigheden zoals o.a. de Sint-Jan en het Museumkwartier alsmede de vele kroegjes in de Uilenburg en omgeving. Het Centraal Station (fietsafstand) en de uitvalswegen zijn eveneens nabij. Ook biedt de Graafseweg zelf nog diverse voorzieningen zoals een bakker en een café en is er een winkelcentrum zeer nabij.
Houd je van rust en wellicht hardlopen in de natuur? Dan loop je de andere kant op en ben je binnen enkele minuten bij de IJzeren Vrouw; een fantastische plas om omheen te wandelen en een heerlijke plek om te ontspannen!
Parkeren
Is hier geen probleem, je kunt gratis voor de deur parkeren.
Bijzonderheden
In de koopovereenkomst zal de "as is-where is"- clausule worden opgenomen alsmede de niet-bewoningsclausule.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 549.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.545
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 198,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 99 m²
- Inhoud
- 395 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 dubbele wastafels, 2 inloopdouches, vloerverwarming, 2 wastafelmeubels, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, mechanische ventilatie, en natuurlijke ventilatie
- Gelegen op
- Begane grond
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Warmtepomp
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- 'S-HERTOGENBOSCH C 4845
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Patio/atrium en voortuin
- Voortuin
- 30 m² (6,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 198,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
5.500x
Bekeken
48x
Bewaard
4-6-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




