Verkocht
Handelskade 3-F5211 TH Den BoschBinnenstad centrum
€ 679.000 k.k.
- 106 m²wonen
- 2slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 18 september 2025
- Verkoopdatum
- 17 november 2025
- Looptijd
- 8 weken
Omschrijving
Stijlvol wonen met fantastisch uitzicht op de haven
Als er 1 plek is in het centrum van de stad die nóg interessanter wordt dan dat ie nu al is, dan is het de kop van de haven wel. Nu staat de Handelskade bekend om zijn ruime appartementen in oude pakhuizen met een fantastisch panoramisch zicht op de haven, waar je in alle rust vlakbij het bruisende centrum van de stad kunt wonen. Met de ontwikkeling van de Bossche Stadsdelta verbindt de Handelskade straks de oude binnenstad met het verder te ontwikkelen gebied waar je op een paar minuten loopafstand nu al de Verkadefabriek, de Willem Twee Toonzaal en het Kruithuis kunt vinden. En daar blijft het niet bij; binnen afzienbare tijd vind je hier ook het nieuwe Design Museum en verschillende soorten horeca. Dit wordt een bruisend gebied dat letterlijk voor je deur begint!
Begane grond
De entree
Op de begane grond bevindt zich de gezamenlijke entree met bellentableau, intercominstallatie, de trapopgang naar de verdiepingen en de lift. Ook heb je via deze entree toegang tot het afgesloten parkeerterrein en je eigen, externe berging.
Het appartement
Handelskade 3F bevindt zich op de eerste verdieping van een statig pakhuis dat omgebouwd is tot kleinschalig appartementencomplex. Het bijzondere van dit appartement is dat het van binnen in 2025 helemaal vernieuwd is. Je woont hier dus eigenlijk in een nieuwbouwappartement dat wel de charme heeft van een 19e-eeuws pakhuis.
Dit zie je meteen terug in de royale hal met zeer grote wandkast die door het hoge plafond lekker ruim aanvoelt. Vanuit de hal kun je direct naar de ruime woonkamer met open keuken. Je kunt van hieruit ook de gang in met je slaapkamers en badkamer. Tot slot vinden we hier een separaat toilet met fontein.
De woonkamer
Het eerste dat opvalt in de woonkamer is het spectaculaire uitzicht op de kop van de haven en als je iets naar rechts kijkt, zelfs met uitzicht op de Citadel. De 5 grote ramen aan de voorzijde zorgen ervoor dat het appartement heel licht en luchtig aanvoelt. Als dan in de loop van de dag de zon erbij komt en deze pas op het einde van de dag weer verdwijnt, dan weet je hoe fijn het hier vertoeven is. En met het af- en aanvaren van rondvaartboten en kleine sloepjes is hier altijd meer dan genoeg activiteit op het water. Er is hier altijd genoeg te zien dus.
En dat recht bij je voor de deur!
De hele woning is voorzien van een nieuwe visgraat pvc-vloer in een mooie lichte kleur. Deze vloer geeft dus ook de woonruimte een stijlvol uiterlijk dat helemaal past in de tijd van nu. Naast de vloer heeft de woonkamer nóg een eyecatcher: het op maat gemaakte wandmeubel met een elektrische haard, de TV en verschillende nissen met lichtelementen die de ruimte een zeer luxe uitstraling geven.
De keuken
De eerder genoemde pvc-visgraatvloer loopt mooi over in de open keuken waar je ook weer profiteert van de fantastische lichtinval door de 5 ramen in de voorgevel. De keuken zelf is modern en is, voor een open keuken, voorzien van ruime kast- en bergruimte. Natuurlijk vind je hier alle apparatuur die je nodig hebt in een hedendaagse keuken: een oven, een magnetron, een airfryer (zelfreinigend), een vaatwasser, een 4-pits inductiekookplaat met integrale afzuiging, een koel/vries combi en uiteraard een Quooker. In de open keuken is meer dan voldoende ruimte voor een royale eettafel zodat je iedereen met gemak kunt ontvangen.
De slaapkamers
Beide slaapkamers liggen aan de achterzijde van het appartement. Met de doorgetrokken pvc-visgraatvloer hebben allebei de kamers dezelfde, prettige uitstraling als de rest van het appartement. Beide kamers hebben een prachtige lichtinval doordat ze allebei 2 grote ramen hebben. Op dit moment is 1 van de slaapkamers in gebruik als master bedroom en de andere als study, maar je kunt deze natuurlijk ook als tweede slaapkamer gebruiken.
De badkamer
In de badkamer vind je een riante inloopdouche en een wastafelmeubel met verlichting en een verwarmde spiegel. De CV-installatie (Remeha bj 2025) hangt in een aparte ruimte in de badkamer, waar je ook de aansluitingen vindt voor je wasmachine en -droger.
Parkeren
Om te parkeren rondom de Handelskade, kun je bij de gemeente ’s-Hertogenbosch een parkeervergunning aanvragen. Krijg je bezoek? Dan kun je dit bezoek tegen een zeer gereduceerd tarief laten parkeren met het bezoekersparkeersysteem van de gemeente. Het appartementengebouw zelf beschikt over één gezamenlijke gasten-parkeerplaats waar je gebruik van kunt maken.
De ligging
Handelskade 3F ligt aan de rand van de oude binnenstad en op een steenworp afstand van winkels, horeca en overige voorzieningen.
De rijke cultuurhistorie van de stad heb je ook binnen handbereik: je wandelt zó naar de Sint-Janskathedraal, het Noordbrabants Museum of het Kruithuis. Ook qua natuur en groen woon je overal dichtbij: Naast de deur ligt het sfeervolle Zuid-Willemspark, de Citadel en het Frederik Hendrikpark/IJzeren Vrouw. Hou je van fietsen of hardlopen? Dan ben je binnen 10 minuten in de natuurreservaten 't Bossche Broek en de Gement. Kortom, aan groen en ontspanningsmogelijkheden geen gebrek!
En wil je de stad snel in of juist uit? Het station is 8 minuten lopen en de toegang tot de A2 en A59 is slechts een paar minuten rijden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 679.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.406
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 302,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1884
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 106 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 370 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift en mechanische ventilatie
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Avanta Ace ( combiketel uit 2025, eigendom)
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water en in centrum
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 302,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
9.385x
Bekeken
145x
Bewaard
18-9-2025
Op Funda
Buurt

Binnenstad centrum
Den Bosch- Inwoners
- 6.970
- Gezin met kinderen
- 9%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.820
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




