Nieuw
Maaspoortweg 2435235 KE Den BoschLokeren
€ 320.000 k.k.
- 72 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
RUIM DRIEKAMERAPPARTEMENT MET 2 SLAAPKAMERS EN GROOT BALKON, GELEGEN IN MAASPOORT
Ben je op zoek naar een ruim appartement, centraal gelegen in de Maaspoort boven het overdekte winkelcentrum?
Aan de Maaspoortweg bieden we een fijn (starters-)appartement aan. Dit appartement ligt op de eerste verdieping en heeft o.a. 2 ruime slaapkamers, een hoekkeuken met inbouwapparatuur, moderne badkamer en separate toiletruimte. Met een woonoppervlak van 72 m2 en een groot balkon van circa 9 m2 is het hier heerlijk wonen.
Indeling
Via de centrale ingang van het appartementengebouw (met intercomsysteem) bereik je met de trap of de lift het appartement op de eerste verdieping.
Indeling appartement
Via de lange gang (met paneel voor de intercominstallatie en o.a. de meterkast) bereik je de diverse ruimten. In deze gang tref je aan een moderne laminaatvloer, die doorgelegd is in de woonkamer.
De ruime woonkamer (met open keuken) van ca 34 m2 is netjes afgewerkt met Spachtelputz wanden. De grote raampartijen laten lekker veel licht door in de woonkamer en keuken.
De open keuken is uitgevoerd in hoekopstelling.
Behalve veel kastruimte beschikt de keuken over de volgende inbouwapparatuur: oven, gaskookplaat, RVS recirculatie afzuigkap (december 2020 vernieuwd), vaatwasmachine (oktober 2018 vernieuwd) en een koelkast.
Vanuit de gang is de bijkeuken bereikbaar; hier tref je de CV-combiketel aan en kun je de wasmachine plaatsen. Daarnaast is de ruimte ook nog prima te gebruiken als extra opbergruimte.
De CV-ketel is netjes weggewerkt in een kast (moderne Nefit ProLine HR combiketel, bouwjaar 2018, in maart 2019 geïnstalleerd).
Vanuit de gang zijn de twee slaapkamers te bereiken:
• Slaapkamer 1: ca 2,79 x 4,33 meter
• Slaapkamer 2: ca 1,78 x 4,33 meter.
Beide slaapkamers zijn afgewerkt met een laminaatvloer en Spachtelputz wandafwerking.
De badkamer is modern uitgevoerd met een inloopdouche (met glazen wand en verzonken watergoot) en een wastafel met spiegelkast en verlichting
De vloer en wanden zijn hier volledig betegeld.
Heel prettig is, dat het toilet apart van de badkamer is uitgevoerd. Dit separate toilet is voorzien van een wandcloset en fonteintje. De vloer en wanden zijn ook hier volledig betegeld.
Balkon
Aan de voorzijde van het appartement bereik je vanuit de woonkamer het ruime balkon. Met een afmeting van circa 5,95 x 1,50 meter is dit balkon ruimer dan je normaal gesproken verwacht bij een vergelijkbaar appartement. Het balkon is verzorgd afgewerkt met o.a. moderne kunststof vloerdelen (2018).
Met een ligging op het zuid-westen heeft het balkon een ideale ligging qua bezonning.
Berging
Bij dit appartement hoort een eigen berging, gelegen op de begane grond in het complex. (afmeting circa 2,70 x 1,87 meter).
Ideaal voor opslag van je spullen, maar natuurlijk ook voor het stallen van jouw fiets(en).
Vereniging van Eigenaars (VvE)
Als eigenaar van een appartementsrecht word je automatisch lid van de Vereniging van Eigenaars. De VvE zorgt o.a. voor het collectief belang van alle eigenaren. De maandelijkse bijdrage wordt o.a. gebruikt voor klein en toekomstig onderhoud (reserveringen), opstalverzekering, elektraverbruik algemene ruimten, onderhoud lift, schoonmaakkosten algemene ruimten, kosten eigen waterverbruik (appartement) enz.
Het reserveren voor toekomstig onderhoud is de grootste kostenpost in de jaarlijkse begroting, maar zorgt ervoor dat in de toekomst het noodzakelijke onderhoud uitgevoerd kan blijven worden.
Een actieve VvE zorgt er met een goede financiële administratie voor dat dit soort zaken goed geregeld is. De VvE van dit complex is een zeer gezonde VvE.
Bijdrage VvE
De maandelijkse bijdrage aan de VvE bedraagt € 264,65 (2026) en hierbij is het eigen waterverbruik inbegrepen.
BIJZONDERHEDEN
* fijn en ruim appartement op 1e verdieping gelegen
* lift aanwezig in appartementengebouw
* groot balkon
* 2 slaapkamers
* moderne badkamer en separate (moderne) toiletruimte
* hoekkeuken met inbouwapparatuur
* centrale ligging boven winkelcentrum Maaspoort
* het appartement is voorzien van isolerende beglazing
* energielabel C.
MAATVOERING
* woonoppervlakte appartement: 72 m2
* oppervlakte balkon: 9 m2
* oppervlakte berging: 5 m2.
CENTRALE LIGGING
Het appartement is centraal in de populaire woonwijk Maaspoort gelegen, direct boven het winkelcentrum Maaspoort/Lokerenpassage.
In dit moderne winkelcentrum tref je o.a. aan: 2 supermarkten (Jumbo en AH), een HEMA, boekhandel, 2 drogisten (Kruidvat en Etos), opticiens, slijterij, kledingzaak, schoenmaker, restaurant, cafetaria's enz. Alle gemakken heb je hier letterlijk onder één dak omdat dit winkelcentrum overdekt is.
Alle overige voorzieningen, zoals sportaccommodaties, recreatiegebied Noorderplas, basisscholen, medische centra e.d. tref je op korte afstand aan binnen de Maaspoort.
De Maaspoort is goed bereikbaar, zowel met het openbaar vervoer als met eigen vervoer. Daarnaast is het bruisende hart van de stad ´s-Hertogenbosch op slechts enkele (auto)-minuten verwijderd.
Openbare parkeermogelijkheden vind je direct voor en achter het appartementencomplex, rondom het winkelcentrum.
Wonen in Maaspoort is wonen in een veelzijdig woongebied en je zal je er snel thuis voelen!
OPENBAAR VERVOER
De bushalte is nagenoeg tegenover het appartement gelegen en brengt je rechtstreeks naar het centrum en centraal station.
-----
Algemeen
De brochure met indelingstekeningen is uitsluitend afgedrukt als hulpmiddel, om u zo goed mogelijk te oriënteren over de indeling, maar niet over afwerking etc.
De gegevens zijn in de meeste gevallen afkomstig van een aan ons kantoor ter hand gestelde tekening en zijn puur ter indicatie.
De mogelijkheid blijft aanwezig dat er wijzigingen zijn geweest tijdens de bouw of daarna, of dat er bouwtechnisch is afgeweken van die tekening (ook qua maten).
Bij de bezichtiging ziet u de werkelijkheid waarvan u bij uw eventuele koop uitgaat. Daar is uiteindelijk de bezichtiging voor, die wij graag voor u regelen.
Deze documentatie is met veel zorg samengesteld. Aan enige onjuistheden en/of onvolkomenheden kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Deze wooninformatie wordt/werd naar meer geïnteresseerden gezonden en is slechts een uitnodiging om in onderhandeling te treden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 320.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.444
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 264,65 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1985
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 72 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 225 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie
- Gelegen op
- 1e woonlaag
- Cv-ketel
- Nefit ProLine HRC 24/CW4 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- 'S-HERTOGENBOSCH T 618
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 264,65 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Lokeren
Den Bosch- Inwoners
- 1.335
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.369
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.