Vanaf uw balkon heeft u een fantastisch uitzicht en kunt u s avonds genieten van de zonsondergang. Dit luxe appartement is gelegen op de 2e verdieping van het wooncomplex aangeduid als ‘ De Oude Sint-Jan’. Met de lift eenvoudig te bereiken. Het appartement heeft een royale woonkamer, 2 slaapkamers, een ruime badkamer en alles is gelijkvloers. De ramen zorgen voor optimaal lichtinval. Om het appartementencomplex ligt een goed onderhouden gemeenschappelijke tuin. Download de brochure op Funda. Bekijk de video in de link op de makelaarswebsite.
In de afgesloten parkeergarage heeft u uw eigen parkeerplaats.
Voor de fiets een algemene fietsenstalling.
Indeling:
Hal: ruime hal met garderobe, meterkast.
Berging: hierin aansluiting wasmachine en droger, veel opbergruimte, HR-CV (2024).
Toilet: vrijhangend toilet en fonteintje.
Woonkamer : royale woonkamer (5,8 x 4,5 mtr.) met balkon en prachtig uitzicht.
Keuken: keuken met 4-pits keramische kookplaat, koelkast, combi-oven, afzuigkap.
Slaapkamer: ruime 2-persoons slaapkamer.
Badkamer: ruime badkamer met douche, wasmeubel, aparte vrijhangend toilet.
Slaapkamer: slaapkamer voor loge’s.
Parkeergarage: met eigen parkeerplaats voor uw auto, aparte ruimte voor uw fiets.
De bezoekers kunnen ruim parkeren op de buiten parkeerplaats.
Omgeving: gelegen direct naast buurtcentrum De Buureton, waarin gezellige bijeenkomsten o.a. biljartclub, schaken, sjoelen, klaverjassen, dansen, Buureton-diner, lezingen, maatschappelijk werk Texels Welzijn, enzovoort.
Bijdrage VvE : de maandelijkse bijdrage aan de VvE zijn € 257,50. Hieronder vallen de kosten van de lift, schoonmaak algemene ruimten, ramen wassen, tuinonderhoud, aantal verzekeringen, vergader- en bestuurskosten, reserveringen onderhoud enzovoort.