Verkocht onder voorbehoud
Arabislaan 822555 DM Den HaagBohemen en Meer en Bos
€ 419.000 k.k.
- 103 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
TOP-ETAGE OP TOP-LOCATIE!! DIT RUIME APPARTEMENT MÉT BIJGETROKKEN KAPVERDIEPING (TOTAAL CA. 103M2!) IS VOORZIEN VAN ALLE GEMAKKEN EN GELEGEN NABIJ HET STRAND, ZEE EN DUINEN, MEER EN BOS, DIVERSE WINKELCENTRA EN OPENBAAR VERVOER!!
Door de locatie, indeling, ruimte en licht biedt deze woning een ideale mix van ontspanning en gemak. Of je dus nu een strandliefhebber bent, een fervent shopper, of gewoon in fijne en groene omgeving wilt wonen, deze woning heeft voor ieder wat wils!!
De pluspunten:
- lichte en ruime woon-/eetkamer over de volledige diepte en deels breedte van het huis;
- 2 slaapkamers, 3e mogelijk;
- moderne keuken en badkamer;
- door inpandig bijgetrokken kamer in de kap ca. 103m2 woonoppervlak;
- gunstige ligging ten opzichte van gezellige winkelstraten en nabije openbaar vervoer;
- nabij strand, zee en duinen van Kijkduin.
Benieuwd naar de rest van de woning?
Entree op straatniveau, compleet met brievenbussen en een bellentableau met de ingang aan de groene Arabislaan met fijne en handige buurtwinkels. Via een nette binnentrap bereik je de tweede etage, waar de entree van de woning zich bevindt. De L-vormige gang biedt een praktische indeling met een deuropenerinstallatie, een handige garderobe voor alle jassen en schoenen, een net betegeld toilet en de meterkast.
De riante woon-/eetkamer beslaat de volle breedte aan de voorzijde van de woning en is een perfecte plek voor ontspanning en gezelligheid. Grote deuren geven toegang tot een charmant voorbalkonnetje, waar je kunt genieten van de ochtendkoffie terwijl je uitkijkt over de groene Arabislaan. De woonkamer is ruim en licht, een ideale plek om te relaxen met familie en vrienden.
Achter de schuifdeuren, voorzien van twee vaste kasten, vind je de eetkamer. Deze kamer is voorzien van een mooie harmonica schuifpui die toegang biedt tot het balkon op het Zuidwesten aan de achterzijde met middag- en avondzon; een perfecte setting voor een diner in de buitenlucht of een ontspannen moment met een goed boek.
De moderne keuken is voorzien van een extra diepe spoelbak, vaatwasser, koelkast, heteluchtoven, 4-pits gaskookplaat en afzuigkap, hierdoor is deze keuken zowel stijlvol als functioneel. De keuken heeft ook een deur naar het balkon, waardoor je gemakkelijk buiten kunt dineren of gewoon kunt genieten van de frisse lucht tijdens het koken.
Aan de rustige achterzijde van de woning bevindt zich een riante slaapkamer met dubbele deuren naar het balkon. Via een doorloop bereik je de moderne badkamer, compleet met een vast wastafelmeubel met spiegel en kast, een ligbad met douche en een designradiator. Dé plek om heerlijk te ontspannen en opladen om de dag goed af te sluiten of om juist om fris te beginnen.
Een vaste trap met veel ondergelegen bergruimte leidt vanuit de slaapkamer naar de derde etage. Hier vindt u een tweede (slaap)kamer, uitgerust met een vaste kastenwand en een dakkapel die zorgt voor een overvloed aan natuurlijk licht. Deze voormalige bergkamer in de kap is bij de woning getrokken en voorziet in diverse bestemmingen: slaapkamer, werkkamer, atelier of logeerkamer, maar net waar u behoefte aan heeft! Ernaast bevindt zich een inpandige berging met de wasmachineaansluiting en opstelplaats CV-ketel, waardoor functionaliteit en comfort hand in hand gaan.
De omgeving van Arabislaan 82 biedt een scala aan voorzieningen. De nabijgelegen winkelcentra en het openbaar vervoer maken het eenvoudig om boodschappen te doen of een dagje te winkelen. Voor gezinnen met (kleine) kinderen is er volop speelgelegenheid in de buurt. En natuurlijk is er het strand, dat op loop- danwel fietsafstand ligt. Hier kunt u genieten van zonnige dagen, lange wandelingen langs de kustlijn en het rustgevende geluid van de golven.
Tot slot is er de praktische fietsenberging achter het gebouw, die ervoor zorgt dat uw fiets veilig staat en gemakkelijk toegankelijk is. Of u nu naar het strand fietst, een boodschap doet, of gewoon de omgeving verkent, uw fiets is zo altijd binnen handbereik.
Deze woning is veel meer dan een plek om te wonen; het is een thuis waar comfort en stijl samenkomen. Met zijn ruime indeling, moderne voorzieningen, en gunstige ligging biedt het alles wat je nodig hebt voor een aangenaam en prettig leven in en nabij de stad. Of je nu een gezin hebt, een stel bent of alleen woont, deze woning past zich aan jouw levensstijl aan en biedt de perfecte basis voor jouw toekomst. Mis deze kans niet om eigenaar te worden van deze unieke woning. Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging en laat je verrassen door alles wat deze woning te bieden heeft.
Bijzonderheden:
* Oplevering in overleg;
* Voorzien van CV-combiketel, HR Nefit, bouwjaar 2015;
* Grotendeels voorzien van dubbele beglazing;
* Elektra 6 groepen + aardlekschakelaar + slimme meter;
* Actieve VvE met een bijdrage van € 185,-- per maand, inschrijving in de KvK, onderhoudsplan, gezamenlijke spaarrekening en een collectieve opstalverzekering;
* Erfpacht eeuwigdurend heruitgegeven, canon per 1 januari 2026 € 750,75 per jaar (fiscaal aftrekbaar indien u de woning als hoofdwoning gebruikt);
* Notaris regio Haaglanden, waarbij de notariskeuze is voorbehouden aan koper;
* Eigenaar is in het bezit van een Energielabel met aanduiding "C";
* Voor uitgebreide maatvoering zie plattegronden en meetstaat;
* Voor meer informatie zie ook: arabislaan82.nl;
* Duynhage Makelaardij werkt met een biedlogboek zoals dat per 1 januari 2023 verplicht is. Biedingen dienen te worden uitgebracht op de website van de woning via de knop “bieden op deze woning”;
* Gezien het bouwjaar van de woning zal er preventief een asbest- en ouderdomsclausule worden opgenomen in de koopakte;
* Op een te sluiten koopovereenkomst zijn de “NVM-koopakte” en “Verkoopvoorwaarden Duynhage Makelaardij” van toepassing.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 419.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.068
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Bijdrage VvE
- € 185,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (dubbel bovenhuis)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1952
- Soort dak
- Samengesteld dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 103 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 338 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Grotendeels dubbelglas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LOOSDUINEN H 4669
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht
- Lasten
- € 750,75 per jaar
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 185,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.981x
Bekeken
70x
Bewaard
19-2-2026
Op Funda
Buurt

Bohemen en Meer en Bos
Den Haag- Inwoners
- 4.560
- Gezin met kinderen
- 18%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.415
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




