Nieuw
Indigostraat 772563 RG Den HaagHeesterbuurt
€ 489.500 k.k.
- 94 m²wonen
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerRoyale en instapklare benedenwoning met 3 slaapkamers en zonnige tuin
Omschrijving
ROYALE EN INSTAPKLARE BENEDENWONING MET DRIE SLAAPKAMERS ÉN ZONNIGE ACHTERTUIN IN DE GELIEFDE HEESTERBUURT
Deze schitterend gerenoveerde 4-kamer benedenwoning combineert sfeer, luxe en comfort op een uitstekende manier. De woning is in 2026 grondig verbouwd en uitgebouwd, waarbij werkelijk aan alles is gedacht. Denk aan een stijlvolle leefkeuken met kookeiland, vloerverwarming door de gehele woning, drie volwaardige slaapkamers, een luxe badkamer én een heerlijke achtertuin op het noordwesten.
Daarnaast is de woning volledig voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas en beschikt zij over energielabel A, comfortabel én energiezuinig wonen dus.
Wonen in de populaire Heesterbuurt
De Heesterbuurt, grenzend aan het geliefde Valkenboskwartier, behoort tot één van de meest populaire woonwijken van Den Haag. De buurt staat bekend om haar gezellige sfeer, karakteristieke straten en uitstekende voorzieningen.
Op loopafstand bevinden zich de levendige Weimarstraat en Fahrenheitstraat met een divers aanbod aan winkels, speciaalzaken, supermarkten en horeca. Ook scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer zijn dichtbij gelegen. Het centrum van Den Haag bereikt u binnen circa 15 minuten fietsen en ook strand en duinen zijn verrassend snel bereikbaar.
Indeling
Begane grond
Entree op straatniveau met toegang tot een ruime hal die centraal door de woning loopt en toegang biedt tot alle vertrekken.
Aan de voorzijde bevindt zich de royale woon-/eetkamer met luxe open keuken — zonder twijfel het hart van de woning. De moderne keuken is uitgevoerd met een kookeiland, hoogwaardige Siemens inbouwapparatuur en een Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Dankzij de royale opzet is er volop ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een grote eettafel.
Ook aan de voorzijde ligt de eerste slaapkamer, ideaal als slaap-, werk- of logeerkamer. Naast deze kamer bevindt zich het moderne separate toilet, uitgevoerd met fraai tegelwerk, een wandcloset en fonteintje.
Aan de achterzijde bevinden zich nog twee goed bemeten slaapkamers. Centraal in de woning liggen de luxe badkamer en de technische ruimte. De stijlvolle badkamer beschikt over vloerverwarming, een ruime inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en een verlichte spiegel. In de technische ruimte bevinden zich de cv-opstelling en de aansluitingen voor wasmachine en droger.
Achtertuin
De fijne achtertuin is bereikbaar vanuit de hal en biedt een prettige combinatie van groen en terrasruimte. Dankzij de ligging op het noordwesten kunt u hier heerlijk genieten van de middag- en avondzon.
Kenmerken
- Bouwjaar 1927
- Gelegen op eigen grond
- Woonoppervlakte ca. 94 m²
- Inhoud ca. 290 m³
- Vier kamers, waarvan drie slaapkamers
- Volledig gerenoveerd en uitgebouwd in 2026
- Volledig voorzien van vloerverwarming
- Luxe keuken met kookeiland en Siemens inbouwapparatuur
- Kunststof kozijnen met HR++ glas
- Energielabel A
- Achtertuin gelegen op het noordwesten
- Verwarming en warm water middels Intergas cv-combiketel (2026)
- 1/3e aandeel de VvE, maandelijkse VvE-bijdrage € 30,-
- Materialen-, ouderdoms- en niet-zelfbewoningsclausule van toepassing
- Oplevering in overleg.
Interesse?
Wij adviseren geïnteresseerden om een eigen aankoopmakelaar mee te nemen bij de aankoop van deze woning.
Heeft u interesse, maar moet uw eigen woning nog verkocht worden? Neem dan gerust contact op met ons kantoor voor een vrijblijvende waardebepaling.
De informatie is met zorg samengesteld, aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie dient te worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een bod of het starten van onderhandelingen.
*English Translation*
SPACIOUS AND MOVE-IN READY GROUND FLOOR APARTMENT WITH THREE BEDROOMS AND A SUNNY BACK GARDEN IN THE POPULAR HEESTERBUURT
This beautifully renovated 4-room ground floor apartment perfectly combines charm, luxury, and comfort. The property was extensively renovated and extended in 2026, with every detail carefully considered. Highlights include a stylish open-plan kitchen with cooking island, underfloor heating throughout the entire apartment, three full-sized bedrooms, a luxurious bathroom, and a lovely northwest-facing back garden.
In addition, the property is fully fitted with UPVC window frames with HR++ double glazing and boasts energy label A — offering both comfort and energy-efficient living.
Living in the Popular Heesterbuurt
The Heesterbuurt, bordering the highly sought-after Valkenboskwartier, is one of The Hague’s most popular residential areas. The neighborhood is known for its charming atmosphere, characteristic streets, and excellent amenities.
Within walking distance you will find the lively Weimarstraat and Fahrenheitstraat, offering a wide variety of shops, specialty stores, supermarkets, and restaurants. Schools, sports facilities, and public transport are also conveniently nearby. The city center of The Hague can be reached within approximately 15 minutes by bicycle, while the beach and dunes are surprisingly close as well.
Layout
Ground Floor
Private entrance at street level leading into a spacious central hallway providing access to all rooms.
At the front of the property is the generous living/dining room with luxurious open-plan kitchen — undoubtedly the heart of the home. The modern kitchen features a cooking island, high-end Siemens built-in appliances, and a Bora induction hob with integrated extraction system. The spacious layout offers plenty of room for both a comfortable sitting area and a large dining table.
Also located at the front is the first bedroom, ideal as a bedroom, home office, or guest room. Adjacent to this room is the modern separate toilet, finished with stylish tiling, a wall-mounted toilet, and washbasin.
At the rear of the property are two additional well-proportioned bedrooms. Centrally located are the luxurious bathroom and the technical/storage room. The stylish bathroom features underfloor heating, a spacious walk-in shower, double washbasin vanity unit, and illuminated mirror. The technical room houses the central heating boiler and connections for a washing machine and dryer.
Back Garden
The pleasant back garden is accessible from the hallway and offers a lovely combination of greenery and terrace space. Thanks to its northwest-facing position, you can enjoy the afternoon and evening sun here.
Features
- Built in 1927
- Situated on freehold land
- Living area approx. 94 m²
- Volume approx. 290 m³
- Four rooms, including three bedrooms
- Fully renovated and extended in 2026
- Underfloor heating throughout the entire property
- Luxury kitchen with cooking island and Siemens built-in appliances
- UPVC window frames with HR++ double glazing
- Energy label A
- Northwest-facing back garden
- Heating and hot water via Intergas central heating combi boiler (2026)
- 1/3 share in the Owners’ Association (VvE)
- Monthly VvE contribution: €30
- Materials clause, age clause, and non-owner-occupancy clause applicable
- Delivery in consultation.
Interested?
We recommend that interested buyers engage their own purchasing agent when buying this property.
Interested, but still need to sell your own home? Please feel free to contact our office for a no-obligation valuation.
This information has been compiled with due care; however, no rights can be derived from its contents. All provided information should be regarded as an invitation to make an offer or to enter into negotiations.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 489.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.207
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 30,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1927
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 94 m²
- Inhoud
- 290 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 41 m² (5,50 meter diep en 7,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 30,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

Heesterbuurt
Den Haag- Inwoners
- 6.800