Nieuw
Malakkastraat 1202585 ST Den HaagArchipelbuurt
€ 399.000 k.k.
- 55 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Stijlvol, volledig gerenoveerd, licht appartement op de 1e etage met groot, zonnig dakterras in de Archipelbuurt, direct te betrekken
In de rustige Malakkastraat, midden in de geliefde Archipelbuurt, ligt dit recent volledig gerenoveerde en instapklare 3-kamerappartement van ca. 50 m² op de 1e etage. De woning combineert karakteristieke details met modern wooncomfort en beschikt over een zonnig terras op het zuidoosten van circa 11 m². Dankzij de afwerking, indeling en ligging is het appartement ideaal voor starters, expats en kopers die een comfortabel pied-à-terre zoeken op één van de mooiste plekjes van Den Haag. Direct te betrekken, zonder kluswerk. Lage VVE bijdrage van ongeveer 55 euro per maand.
Ligging
De woning ligt om de hoek van de levendige Bankastraat met een gevarieerd aanbod aan speciaalzaken, delicatessenwinkels, cafés en restaurants. Openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand en ook de Scheveningse Bosjes, het strand en de duinen zijn dichtbij. Bovendien zijn de uitvalswegen richting Amsterdam, Rotterdam en Utrecht snel en goed toegankelijk.
Indeling
Entree op straatniveau met trap naar de eerste verdieping. Overloop, lichte voorkamer met originele schouw en hoge plafonds, voorzijkamer (perfect als werkkamer), ruime achterkamer met openslaande deur naar het zonnige terras op het zuidoosten. Aansluitend een keuken en badkamer met douche, wastafel en toilet.
De woning is recent volledig gerenoveerd en voorzien van dubbel glas, waardoor u zonder kluswerk direct kunt verhuizen.
Bijzonderheden
• Woonoppervlakte ca. 55 m²
• Recent volledig gerenoveerd en instapklaar
• Hoogwaardige afwerking met behoud van originele details
• Dubbel glas
• Energielabel C
• Tussenmeters gas, water, elektra; hoofdmeter Malakkastraat 120/120A
• Zonnig terras op het zuidoosten, ca. 11 m²
• Gelegen in de populaire Archipelbuurt nabij Bankastraat, strand en duinen
• Op loopafstand van winkels, horeca en openbaar vervoer
• Kleinschalige VvE (3 leden), bijdrage slechts € 55,13 per maand
• Ouderdoms-, asbest- en materialenclausule van toepassing
• Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing
Enthousiast geworden? En heeft u een koophuis/appartement? Wij helpen u graag met de verkoop van uw huidige huis/appartement. Wij informeren u vrijblijvend over de mogelijkheden en bieden u een gratis waardebepaling aan. Onze makelaars van NassauHuis staan voor u klaar om u te begeleiden in het hele proces!
De informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid hiervan kunnen echter geen rechten worden ontleend. NassauHuis aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins onjuiste informatie, dan wel voor de gevolgen hiervan.
**********************
Stylish, fully renovated and bright apartment on the first floor with a spacious, sunny terrace in the Archipel area, ready for immediate occupancy.
Located on the quiet Malakkastraat, in the heart of the popular Archipel area, this recently fully renovated and move-in ready 2-bedroom apartment of approx. 50 m² is situated on the first floor. The property combines characteristic details with modern living comfort and features a sunny southeast-facing terrace of approximately 11 m². Thanks to its high-quality finish, smart layout, and prime location, this apartment is ideal for first-time buyers, expats, or those seeking a comfortable pied-à-terre in one of the most beautiful parts of The Hague. Ready to move in immediately, without any renovation work. Low homeowners’ association (VvE) contribution of approximately €55 per month.
Location
The property is located just around the corner from the lively Bankastraat, offering a wide range of specialty shops, delicatessens, cafés, and restaurants. Public transport is within walking distance, and the Scheveningen woods, the beach, and the dunes are all nearby. Major roads towards Amsterdam, Rotterdam, and Utrecht are easily and quickly accessible.
Layout
Entrance at street level with stairs to the first floor. Landing, bright front living room with original fireplace and high ceilings, front side room (ideal as a home office), spacious rear room with French doors opening onto the sunny southeast-facing terrace. Adjacent kitchen and bathroom with shower, washbasin, and toilet.
The apartment has been recently fully renovated and is fitted with double glazing, allowing for immediate occupancy without any additional work.
Key features
• Living area approx. 55 m²
• Recently fully renovated and move-in ready
• High-quality finish while retaining original details
• Double glazing
• Energy label C, sub-meters gas, water, electricity; main meter Malakkastraat 120/120A
• Sunny southeast-facing terrace, approx. 11 m²
• Located in the popular Archipel area near Bankastraat, beach, and dunes
• Within walking distance of shops, restaurants, and public transport
• Small-scale homeowners’ association (3 members), contribution only €55.13 per month
• Age, asbestos, and materials clauses apply
• Non-owner-occupancy clause applies
Interested? Do you currently own a house or apartment? We would be happy to assist you with the sale of your current property. We offer a free, no-obligation valuation and will gladly inform you about the possibilities. The agents at NassauHuis are ready to guide you through the entire process.
This information has been compiled with due care; however, no rights can be derived from its accuracy. NassauHuis accepts no liability for any inaccuracies, omissions, or consequences thereof.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 399.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.255
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 55,13 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1899
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 55 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Inhoud
- 160 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
- Cv-ketel
- 2019, eigendom
Kadastrale gegevens
- 'S-GRAVENHAGE P 11113
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 9 m² (3,50 meter diep en 2,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 55,13 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
Populariteit
676x
Bekeken
8x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

Archipelbuurt
Den Haag- Inwoners
- 6.260
- Gezin met kinderen
- 20%
- Gem. vraagprijs / m²