Traviatastraat 1022555 VH Den HaagComponistenbuurt
€ 299.000 k.k.
- 49 m²wonen
- 1slaapkamer
- Eenergielabel
Omschrijving
*\*English version below
TRENDY PENTHOUSE onder architectuur verbouwd, met ver-, vrij- en fraai panoramisch uitzicht, moderne keuken, moderne doucheruimte en royale terrassen aan twee zijden waardoor u de gehele dag geniet van de zon! De woning beschikt over een (fietsen)berging op de begane grond, een eigen parkeerplek en is direct te betrekken.
Indeling: entree op de begane grond met brievenbussen-, bellentableau en intercom, toegang tot trappenhuis met lift en via het trappenhuis wordt ook de privé-berging, de collectieve fietsenstalling en het eigen parkeerterrein aan de achterzijde bereikt.
Via trap of lift is er toegang tot de vierde etage en via trap toegang tot de vijfde (-top-) etage; entree appartement, hal/gang met toegang bergkast en toegang tot alle vertrekken; modern toilet met fontein; toegang tot de modern ingerichte living met eikenhouten visgraat vloer, open keuken, voorzien van toegang tot het ruime vlonder terras aan de voorzijde, grote raampartijen aan 2 zijden voor een mooie lichtinval, een moderne fraaie witte hoogglans keuken met koel- en vriescombi, oven/magnetron, vaatwasser op hoogte, hippe inductie glas-kook-plaat, circulatiekap en ingefreesde spoelbak in een kookeiland met aansluitend een eettafel met stoelen en ruimten-scheidende fraaie kastenwand en tussenwand naar slaapkamer, gelegen aan de achterzijde, voorzien van inbouwkast, toegang tot het ruime vlonderterras aan de achterzijde en aansluitend de moderne badkamer met inloopdouche, kastruimte en moderne wasbak op meubel.
Omgeving:
Het appartement is gelegen in de gezellige en rustige Componistenbuurt van Den Haag-Zuid-West, op loopafstand van winkelcentrum De Savornin Lohmanplein (met o.a. Albert Heijn-XL, Gall & Gall, Bakkerij Segaar, Blokker en sportcentrum Health Beauty Spa) en verbindingen openbaar vervoer van tram en bus. Daarnaast kunt u voor een fraaie rustige wandeling terecht in Park Meer & Bos. Met de fiets bent u in 'no time' op de vernieuwde badplaats Kijkduin met een variëteit aan winkels, restaurants, strandpaviljoens, boetiekjes en uiteraard duinen, zee en strand !!
Kortom, een appartement dat u niet mag missen!
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1966
- Woonoppervlakte 48m2 conform NEN2580
- Fantastisch ruim en zonnig terras van 50m2
- Balkon van 15m2 op het zuidwesten
- Moderne keuken en badkamer
- Gehele woning voorzien van dubbel glas
- Gelegen op de 5e (top) etage met fraai uitzicht
- Lift aanwezig
- Parkeren op eigen terrein
- (fietsen)Berging op de begane grond
- Gelegen op erfpachtgrond welke eindigd op 31 december 2032
- Canon thans €26,32 per half jaar achteraf
- Heruitgifte reeds ontvangen door verkoper
- Actieve VvE 4/430e aandeel, bijdrage €179,11 p.m. incl. voorschot stookkosten
- MJOP aanwezig
- Winkels gelegen aan de Savornin Lohmanlaan, Vlierboomstraat en Appelstraat op loopafstand
- Op slechts 5 minuten fietsen van het strand
- Dichtbij International School of The Hague (ISH) en European School
- Perfecte locatie t.o.v. openbaar vervoer
- Gezien het bouwjaar van de woning zal de ouderdoms- en materialenclausule in de koopakte worden opgenomen
- Oplevering kan snel
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Dit alles onder voorbehoud van wijzigingen en/of eventuele drukfouten
*\*
TRENDY PENTHOUSE renovated under architectural supervision, featuring a wide, unobstructed, and beautiful panoramic view, a modern kitchen, a modern shower room, and spacious terraces on two sides allowing you to enjoy the sun all day long! The property includes a (bicycle) storage unit on the ground floor, a private parking space, and is ready for immediate occupancy.
Layout: entrance on the ground floor with mailboxes, doorbell panel, and intercom; access to the stairwell with elevator; the private storage unit, the communal bicycle storage, and the private parking area at the rear are also reached via the stairwell.
Access to the fourth floor is via stairs or elevator, and access to the fifth (top) floor via stairs; apartment entrance; hall/corridor with access to the storage cupboard and access to all rooms; modern toilet with washbasin; access to the modernly furnished living room with oak herringbone flooring, open kitchen featuring access to the spacious decking terrace at the front, large windows on 2 sides for beautiful natural light, a modern, elegant white high-gloss kitchen with fridge-freezer, oven/microwave, dishwasher at height, trendy glass induction hob, extractor hood, and recessed sink in a kitchen island, with an adjoining dining table with chairs and a beautiful room-dividing cabinet wall and partition wall to the bedroom, located at the rear, featuring a built-in wardrobe, access to the spacious decking terrace at the rear, and the adjoining modern bathroom with walk-in shower, cupboard space, and a modern vanity unit.
Surroundings:
The apartment is located in the cozy and quiet Componistenbuurt of The Hague South-West, within walking distance of the De Savornin Lohmanplein shopping center (including Albert Heijn-XL, Gall & Gall, Bakkerij Segaar, Blokker, and the Health Beauty Spa sports center) and public transport connections via tram and bus. Additionally, you can head to Park Meer & Bos for a beautiful, peaceful walk. By bike, you can reach the renovated seaside resort of Kijkduin in no time, with a variety of shops, restaurants, beach pavilions, boutiques, and, of course, dunes, sea, and beach!!
In short, an apartment you shouldn't miss! Particulars:
- Year of construction 1966
- Living area 48m2 in accordance with NEN2580
- Fantastic spacious and sunny terrace of 50m2
- 15m2 southwest-facing balcony
- Modern kitchen and bathroom
- Entire home fitted with double glazing
- Located on the 5th (top) floor with a beautiful view
- Elevator available
- Parking on private grounds
- (Bicycle) Storage on the ground floor
- Situated on leasehold land which expires on December 31, 2032
- Current ground rent €26.32 per half year in arrears
- Reissue already received by seller
- Active Owners' Association 4/430th share, contribution €179.11 per month incl. advance payment for heating costs
- Multi-Year Maintenance Plan (MJOP) available
- Shops located on Savornin Lohmanlaan, Vlierboomstraat, and Appelstraat within walking distance
- Just a 5-minute bike ride from the beach
- Close to International School of The Hague (ISH) and European School
- Perfect location relative to public transport
- Given the age of the property, the age and materials clause will be included in the purchase agreement
- Completion can be quick
This information has been compiled by us with due care. However, we accept no liability whatsoever for any incompleteness, inaccuracy or otherwise, or the consequences thereof. All stated dimensions and surface areas are indicative. All this is subject to changes and/or possible printing errors
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 299.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.102
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 179,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1966
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 49 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 65 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 170 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 5e woonlaag
Kadastrale gegevens
- LOOSDUINEN H 6453
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht (einddatum erfpacht: 31-12-2032)
- Lasten
- € 53,00 per jaar
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 179,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
1.008x
Bekeken
37x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Componistenbuurt
Den Haag- Inwoners
- 1.815
- Gezin met kinderen
- 19%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.229
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.