Zwedenburg 172591 BA Den HaagBurgen en Horsten
€ 295.000 k.k.
- 82 m²wonen
- 3slaapkamers
- Denergielabel
Omschrijving
English see below
Ruim en licht 4-kamer appartement van ca. 82 m², gelegen op de 2e verdieping, met zonnig balkon op het zuiden en een berging in de onderbouw. De woning is gunstig gelegen nabij winkelcentrum Mariahoeve, openbaar vervoer en diverse uitvalswegen. Ook parken en de Mall of the Netherlands bevinden zich op korte afstand.
LOCATIE
Uitstekend bereikbaar via station Den Haag Mariahoeve, dit is zorgeloos wonen in Mariahoeve. Omgeving Winkelcentrum Het Kleine Loo: Voor dagelijkse boodschappen, cafés, lunchzaken en andere dagelijkse voorzieningen is winkelcentrum Het Kleine Loo op loop- of fietsafstand. Lokale voorzieningen zoals supermarkten, scholen en sport- en recreatiemogelijkheden zijn verspreid in de buurt, waardoor je alles binnen handbereik hebt. Binnen circa 10 minuten bereikt u bovendien de populaire Westfield Mall of the Netherlands, zowel met de auto als met de fiets. Dit moderne en veelzijdige winkelcentrum biedt een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants en entertainment. Openbaar vervoer Treinstation Den Haag Mariahoeve ligt op fietsafstand, waardoor je snel verbinding hebt met het regionale spoorwegnet. Rondom Mariahoeve zijn meerdere tram- en buslijnen van HTM die je verbinden met het centrum van Den Haag, omliggende wijken en andere stadsdelen. Tramlijnen zoals RandstadRail en reguliere trams (bijv. lijn 4 via haltes zoals Beresteinlaan en Bouwlustlaan) rijden regelmatig richting het centrum en verder. Bereikbaarheid met de auto De ligging is gunstig ten opzichte van de omliggende snelwegen: binnen enkele minuten rijden ben je op de A4, A12 en A13, waardoor steden als Rotterdam, Amsterdam en Utrecht goed bereikbaar zijn.
Tevens is per april de nieuwe Haasche bibliotheek naast het complex geopend, gemakkelijk en comfortabel wonen gegarandeerd.
Ook liefhebbers van natuur en ontspanning zitten hier goed: diverse parken zoals het Haagsche bos en park Marlot bevinden zich in de directe omgeving en het strand van Scheveningen is binnen circa 20 minuten bereikbaar, zowel met de auto als met het openbaar vervoer.
TOP REDENEN VOOR HET KOPEN VAN DIT APPARTEMENT:
1.) Ruim appartement van ca. 82 m² met praktische indeling.
2.) Beschikt over drie volwaardige slaapkamers.
3.) Gelegen op de 2e verdieping.
4.) Voorzien van een moderne, nieuwe keuken.
5.) Balkon op het zuiden met optimale zonligging.
INDELING:
Begane grond: Afgesloten centrale entree met bellentableau en toegang tot het trappenhuis en de liften.
Tweede woonlaag: Via de galerij bereik je het appartement. Entree in de hal met toegang tot alle vertrekken. De ruime en lichte woonkamer staat in directe verbinding met het zonnige balkon op het zuiden. De badkamer met ligbad, wastafel en wasmachine aansluiting liggen tussen de woonkamer en de keuken in.
De keuken is aan de galerijzijde gelegen en is modern en in 2022 aangepast, inductieplaat, heetwaterkraan, wasmachine en genoeg werkblad om heerlijk te kokkerellen.
De woning beschikt over drie goed bemeten slaapkamers, waardoor deze zeer geschikt is voor gezinnen, thuiswerkers of extra bergruimte.
BERGING:
Op de begane grond bevindt zich een privé berging.
Voor een goede indruk van de maatvoering en de situering van deze ruimtes ten opzichte van elkaar, verwijzen wij naar de beschikbare plattegronden.
BIJZONDERHEDEN:
Woonoppervlakte ca. 82 m²
Gelegen op de 2e verdieping
Erfpacht: heruitgifte is aangevraagd, nieuwe canon € 995 per jaar + € 17 beheerkosten; koper kan nog kiezen om de erfpacht af te kopen. Grondwaarde: € 45.210
Drie royale slaapkamers
Nieuwe keuken voorzien van inductiekookplaat, vaatwasser en heetwaterkraan
Balkon op het zuiden
Berging in de onderbouw
Actieve VvE bijdrage € 258,-- excl stookkosten deze zijn €57,-- per maand.
Oplevering in overleg, kan vlot
Parkeren op gemeenschappelijk terrein en openbaar (gratis)
Deze presentatie is met zorg samengesteld, wij aanvaarden echter geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in de vermelde informatie. Aan deze prestentatie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend, informatie is vrijblijvend en niet bindend.
Wij wijzen er tevens op dat u als koper ook een onderzoekplicht heeft naar alle zaken die u van belang acht. Er wordt derhalve geadviseerd om u te laten begeleiden door ter zake deskundig adviseur, bijvoorbeeld een (NVM-)aankoopmakelaar die u kan bijstaan in het aankoopproces. Indien u ervoor kiest om u niet te laten bijstaan door een ter zake kundig adviseur of aankoopmakelaar, dan gaan wij ervan uit dat u zich volgens de wet deskundig genoeg acht om alle van belang zijnde zaken geheel zelfstandig te kunnen beoordelen. De voorwaarden van de NVM zijn op deze verkoop van toepassing.
English:
Spacious and bright 4-room apartment of approximately 82 m², situated on the second floor, featuring a sunny south-facing balcony and a private storage unit in the basement. The property enjoys a convenient location close to the Mariahoeve shopping centre, public transport links, and various main roads. Parks and the Mall of the Netherlands are also within easy reach.
LOCATION
Exceptionally well connected via Den Haag Mariahoeve railway station, offering comfortable and convenient living in Mariahoeve.
Surroundings – Het Kleine Loo Shopping Centre
For daily shopping, cafés, lunchrooms, and other everyday amenities, Het Kleine Loo shopping centre is within walking or cycling distance. Local facilities such as supermarkets, schools, and sports and recreational amenities are spread throughout the neighbourhood, ensuring everything is close at hand.
In addition, the popular Westfield Mall of the Netherlands can be reached within approximately 10 minutes by car or bicycle. This modern and versatile shopping centre offers an extensive range of shops, restaurants, and entertainment facilities.
Public Transport
Den Haag Mariahoeve railway station is within cycling distance, providing quick connections to the regional rail network. Several HTM tram and bus services operate around Mariahoeve, connecting the area with The Hague city centre, neighbouring districts, and other parts of the city. Tram services such as RandstadRail and regular tram lines (for example line 4 via stops including Beresteinlaan and Bouwlustlaan) run frequently towards the city centre and beyond.
Accessibility by Car
The property is conveniently situated in relation to major motorways. Within just a few minutes’ drive, you can access the A4, A12, and A13, providing excellent connections to cities such as Rotterdam, Amsterdam, and Utrecht.
Furthermore, the new Haasche Library opened next to the complex in April, guaranteeing comfortable and convenient living.
Nature and leisure enthusiasts will also appreciate the location: several parks, including the Haagsche Bos and Park Marlot, are situated nearby, while the beach at Scheveningen can be reached within approximately 20 minutes by car or public transport.
KEY REASONS TO PURCHASE THIS APARTMENT:
Spacious apartment of approximately 82 m² with a practical layout.
Features three well-proportioned bedrooms.
Located on the second floor.
Equipped with a modern, newly installed kitchen.
South-facing balcony with excellent sun exposure.
LAYOUT:
Ground Floor
Secure central entrance with intercom system and access to the staircase and lifts.
Second Floor
Via the gallery, you reach the apartment entrance. Hallway with access to all rooms. The spacious and bright living room has direct access to the sunny south-facing balcony.
The bathroom, fitted with a bathtub, washbasin, and washing machine connection, is located between the living room and the kitchen.
The kitchen is situated on the gallery side and was modernised in 2022. It is equipped with an induction hob, boiling water tap, washing machine, and ample worktop space for cooking enthusiasts.
The property further benefits from three generously sized bedrooms, making it highly suitable for families, home working, or additional storage space.
STORAGE
A private storage unit is located on the ground floor.
For a proper impression of the dimensions and positioning of the rooms, we kindly refer you to the available floor plans.
PARTICULARS:
Living area approximately 82 m²
Located on the second floor
Leasehold: renewal application has been submitted; new annual ground rent €995 per year plus €17 management costs. The purchaser may still choose to buy out the leasehold. Land value: €45,210
Three spacious bedrooms
New kitchen fitted with induction hob, dishwasher, and boiling water tap
South-facing balcony
Private storage in the basement
Active Owners’ Association (VvE) contribution: €258 per month excluding heating costs; heating advance currently €57 per month
Completion in consultation, available at short notice
Parking available on communal grounds and public parking (free of charge)
This presentation has been compiled with due care. However, we accept no liability for any inaccuracies or omissions in the information provided. No rights may therefore be derived from this presentation. All information is provided without obligation and is non-binding.
We would also like to point out that, as a purchaser, you have your own duty to investigate all matters you deem important. It is therefore advisable to engage the services of a qualified professional adviser, such as an NVM purchasing agent, who can assist you throughout the purchasing process. If you choose not to engage a professional adviser or purchasing agent, we will assume that you consider yourself sufficiently knowledgeable under the law to independently assess all matters of importance. The conditions of the NVM apply to this sale.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 295.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.598
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 258,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1966
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 82 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Inhoud
- 255 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Kadastrale gegevens
- 'S-GRAVENHAGE AS 1622
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht
- Lasten
- € 99,00 per jaar met optie tot afkopen
Buitenruimte
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 258,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
848x
Bekeken
27x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Burgen en Horsten
Den Haag- Inwoners
- 6.705
- Gezin met kinderen
- 23%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.886
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.