Verkocht
Bunschotensestraat 882574 KJ Den HaagRustenburg
€ 439.000 k.k.
- 92 m²wonen
- 103 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+energielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 21 januari 2025
- Verkoopdatum
- 1 april 2025
- Looptijd
- 2 maanden
Omschrijving
Een woning als deze kom je niet vaak tegen. Met een A+ label door waanzinnige investeringen die de verkoper al heeft gedaan zoals top isolatie, volledig gasloze verwarming en een state of the art boilersysteem. Dit scheelt niet alleen enorm in je maandelijkse kosten, maar is ook nog eens super comfortabel en toekomst gereed! De hoek ligging geeft de woning extra veel lichtinval en ook nog eens een tuin met achterom. Daarnaast ligt de woning aan een van de leukste pleintjes van de wijk.
Al met al meer dan genoeg reden om deze woning te bekijken! En heb je in de toekomst wellicht meer ruimte nodig? Je mag hier nog een etage opbouwen.
Indeling::
Entree aan het gezellige plein, tochtdeur met daarachter de gang met modern toilet. Eerst echter kom je meteen gezellig binnen in de hoek-woonkamer met doorloop naar de moderne nieuwe keuken met oven, inductie plaat, separate magnetron en vaatwasser. De eethoek zit in de keuken, in de erker. Een heerlijke gezellige plek om samen te komen. Door de hoekligging van het pand heb je overal uitkijkjes en lichtinval.
Beneden is een frisse kantoor/werkkamer ontstaan die ook prima als slaapkamer te gebruiken is! De kamer ligt aan de heerlijke zonnige achtertuin, waarover later meer!
Trap naar de eerste etage.
Hier kom je op een ruime overloop binnen met daaraan drie goeie slaapkamers, wat het totaal op 4 brengt! En om de luxe af te maken is er een prachtige badkamer gerealiseerd. De badkamer heeft een lekker ligbad, douche, dubbele design wastafels, prachtige tegels en afwerking. Hier is op niets bespaard. De slaapkamers zijn eveneens sfeervol en super licht en prachtig afgewerkt.
De achtertuin is fantastisch gelegen en heeft een gezellige binnenbuitenkamer, ideaal voor late avonden met vrienden of lekker genieten van de rust van de omgeving. Dat niet alleen, ook de schuur die er staat verrast iedereen! De schuur is namelijk geïsoleerd, tot en met dubbel glas aan toe, om een prachtige plek te maken voor de wasmachine en droger, maar ook voor de superzuinige warmtepompboiler.
Hier zijn mensen aan het werk geweest die als een Tesla voorop liggen in wat mogelijk is. Ongekend in de wijk en als koper ga je hier nog jaren van genieten. Het dak ligt vol met zonnepanelen, de ruimtes worden individueel verwarmd door ruimtespecifieke wisselaars aangevuld met comfort verhogende IR panelen waar nodig.
Goed om te weten:
- Energielabel A+
- 15 zonnepanelen, bodem- en spouwmuurisolatie
- Kunststof kozijnen met HR+ dubbel glas
- Gelegen op eeuwigdurend afgekochte erfpacht
- Gelet op het oorspronkelijke bouwjaar is de ouderdoms- en materialenclausule van toepassing.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 439.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.772
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1927
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 92 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 103 m²
- Inhoud
- 329 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Warmtepomp
Kadastrale gegevens
- 'S-GRAVENHAGE AL 969
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 103 m²
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 35 m² (5,83 meter diep en 6,04 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Dubbel glas
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
3.691x
Bekeken
55x
Bewaard
21-1-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




