Verkocht
Frankenstraat 62582 SK Den HaagStatenkwartier
€ 1.395.000 k.k.
€ 5.250 /mnd
- 277 m²wonen
- 167 m²perceel
- 7slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 5 juli 2025
- Verkoopdatum
- 23 juli 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Zeer fraai gelegen bijzonder licht monumentaal 9-kamer herenhuis in het mooiste gedeelte van het Statenkwartier, totaal ca. 277 m² woonoppervlak, voorzien van nog vele originele stijldetails, ca. 9 meter diepe zonnige achtertuin pal Zuid Oost met schuur, kelder ca. 13 m², voor- en achterbalkon, gelegen op een kavel van 167 m² eigen grond op ideale locatie midden in de Internationale zone in de directe nabijheid van “Franse” en “Duitse” school, winkels van de “Fred”, openbaar vervoer, uitvalswegen, diverse parken en het strand en de zee van Scheveningen.
Er zijn aanzienlijke verbeteringen aangebracht in 2025, zoals de installatie van HR (++) beglazing inalle ramen aan de voorzijde van het huis, volledige isolatie van de begane grond, inclusief entree, hal en kamers en suite, installatie van een nieuwe Intergas cv-ketel, de zuinigste die beschikbaar is. Door deze maatregelen, samen met eerder aangebrachte HR (++) beglazing in alle ramen aan de achterzijde en dakisolatie, heeft het huis nu een zeer gunstig B-energielabel. De installatie van een hybride warmtepomp samen met zonnepanelen zou het energielabel nog verder kunnen verhogen naar A.
Ook zijn alle ramen aan de voorzijde van het huis van binnen en buiten opnieuw geschilderd en is de marmeren vloer van 20 m2 in de entree en hal op de begane grond volledig gerestaureerd met originele marmeren platen, geïsoleerd en voorzien van vloerverwarming. Het schilderwerk van alle ramen en deuren aan de achterzijde is in het voorjaar van 2024 uitgevoerd.
Dit stijlvolle in 1910 gebouwde pand verkeert in goede staat van onderhoud en beschikt volledig over fraaie visgraat parketvloeren met bies, een heerlijke lichte kamers en suite met openslaande deuren naar de zonnige achtertuin, moderne eetkeuken en 2 badkamers in de stijl van het huis, 7 slaapkamers, 3 moderne toiletten, voor- en achterbalkon alsmede ruime kelder.
Entree begane grond, zeer ruime vestibule met marmeren vloer, ornamenten plafond en wanden, meterkast, origineel betegelde lambrisering en tochtseparatie met geslepen glas naar eveneens ruime gang met marmeren vloer, originele marmeren schouw, origineel plafond, ruimte onder de trap, toilet in stijl van het huis met fontein en deur naar ruime kelder ca. 5.91/3.49x2.96 met originele vloertegels en koekoek, heerlijk lichte kamers en suite met riante maatvoering ca.14.37x4.36 met originele suiteseparatie met schuifdeuren en 4 vaste kasten, erker aan de voorzijde, 2 zwart marmeren schouwen met gas open haard, ornamenten plafonds, convectorput aan de achterzijde en openslaande tuindeuren, grote moderne eetkeuken in de stijl van het huis ca. 4.65/4.08x3.07 met L-vormig natuurstenen aanrechtblad, rvs spoelbak, vaatwasser, "Boretti" fornuis met 5-pits kookplaat en oven, originele schouw met afzuigkap, originele servieskast, marmeren vloertegels en deur naar zonnige achtertuin op het Zuid Oosten met stenen schuur, terrassen en borders.
Brede trapopgang naar 1e etage, overloop met origineel plafond, toilet eveneens in stijl met stortbak, fontein en marmeren vloer, diepe vaste kast, 2e kamers en suite ca.11.91x4.31 met suiteseparatie met schuifdeuren en 4 vaste kasten, ornamenten plafonds, zwart marmeren schouw met gas open haard in beide kamers, openslaande deuren naar zowel voor- als achterbalkon en kledingkast in stijl met paneeldeuren, voorzijkamer ca. 2.95x2.31 met origineel plafond, moderne ruime badkamer in stijl ca. 4.24x3.12 met ligbad op pootjes, inloopdouche met glazen deur, 2 vaste wastafels met meubel, planchet en spiegel, marmeren vloertegels en origineel plafond.
Trap naar 2e etage met lichte overloop met groot daklicht, eveneens toilet in stijl met stortbak, fontein en marmeren vloertegels, stookruimte met CV-combiketel, heerlijk lichte voorkamer ca. 5.13x4.35 met ornamenten plafond, marmeren schouw en vaste kast, voorzijkamer ca. 2.85x2034 met vaste kast en dakkapel, grote tussengelegen 2e badkamer ca. 3.45x1.97 met inloopdouche met glazen deur, handdoekradiator, vaste wastafel op zuil met planchet en spiegel, marmeren vloertegels, inbouwverlichting, mechanische ventilatie, opstelplaats wasmachine en droger, en te openen daklicht ten behoeve van de natuurlijke ventilatie, grote achterkamer, ca. 4.56x4.35 met ornamenten plafond ne vaste kast, achterzijkamer ca. 4.19x3.14 met ornamenten plafond en extra zijraam voor de lichtinval.
Aanvullende informatie:
- ’s-Gravenhage AK 3262
- Groot 167 centiare
- Bouwjaar 1910
- Eigen grond
- Rijks beschermd stadsgezicht Statenkwartier
- CV-ketel Intergas 2025
- Volledig voorzien van dubbele beglazing
- Vloerisolatie
- Energielabel B – geldig tot en met 26-05-2035
- Bouwtechnische keuring beschikbaar
- Woonoppervlak conform BBMI 277 m²
- Achtertuin Zuid Oost ca. 53 m²
- Ouderdoms-, niet-bewonings- en materialenclausule van toepassing
- Algemene verkoopvoorwaarden Plink NVM Garantiemakelaars van toepassing
- Oplevering in overleg
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 1.395.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.036
- Huurprijs
- € 5.250 per maand (geen servicekosten)
- Waarborgsom
- € 5.250 eenmalig
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1910
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 277 m²
- Overige inpandige ruimte
- 13 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 24 m²
- Externe bergruimte
- 2 m²
- Perceel
- 167 m²
- Inhoud
- 1.144 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 9 kamers (7 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 3 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches en ligbad
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas kombi kompakt hre CV5 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- "S-GRAVENHAGE AK 3262
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 167 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 53 m² (8,60 meter diep en 6,20 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
3.744x
Bekeken
85x
Bewaard
5-7-2025
Op Funda
Buurt

Statenkwartier
Den Haag- Inwoners
- 10.315
- Gezin met kinderen
- 29%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.391
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




