Nieuw
Jan Verfailleweg 1341783 BE Den HelderJeruzalem
€ 198.000 k.k.
- 87 m²wonen
- 2slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Te koop bij De Vliegende Makelaar – Jan Verfailleweg 134 in Den Helder
Dames en heren… dit is er weer zo één. Zo’n appartement waar u misschien niet direct doorheen moet kijken, maar vooral vooruit moet kijken. Want wie hier de mogelijkheden ziet, ziet een bijzonder fijne kans op een heerlijke woonplek in Den Helder. Welkom aan de Jan Verfailleweg 134, waar op de derde verdieping van een midden jaren ’50 gebouwd appartementencomplex dit voormalige vierkamerappartement in de verkoop is gekomen.
Dit appartement is inmiddels ingedeeld als driekamerappartement, doordat de derde slaapkamer bij de woonkamer is betrokken. En juist dat maakt de leefruimte verrassend royaal, licht en prettig. Hier woont u hoog genoeg voor rust, geweldig uitzicht en privacy, maar toch met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Een ideale combinatie voor wie comfortabel wil wonen op een praktische locatie, met de duinen, zee en het centrum van Den Helder op korte afstand.
Wonen met uitzicht richting duinen en zee
De ligging van dit appartement is zonder twijfel een van de grote pluspunten. Vanuit de zeer ruime woonkamer geniet u van een fabelachtig uitzicht richting de duinen en de zee bij Huisduinen. Dat geeft iedere dag een bijzonder gevoel van vrijheid. Of het nu gaat om een zonnige ochtend, een frisse herfstmiddag of een prachtige avondlucht boven de kust: dit uitzicht blijft boeien.
Den Helder staat bekend om zijn open karakter, de nabijheid van zee, strand en natuur én natuurlijk om het gebied met de meeste zonuren van Nederland. Voor liefhebbers van buitenleven, wandelen, fietsen, strand en frisse zeelucht is dit dan ook een heerlijke plek om te wonen. Tegelijkertijd bevindt u zich hier niet afgelegen: het centrum van Den Helder ligt op loopafstand en voor de dagelijkse boodschappen bevindt de Vomar zich op nog geen 1.000 meter afstand. Alles wat u nodig heeft, is dus prettig dichtbij.
Indeling van het appartement
Bij binnenkomst in het appartementencomplex begeeft u zich naar de derde verdieping, waar het appartement is gelegen. Zodra u binnenstapt, komt u in de hal. Vanuit deze hal zijn meerdere vertrekken bereikbaar, wat zorgt voor een praktische en overzichtelijke indeling.
In de hal bevindt zich onder andere de meterkast en heeft u toegang tot de eerste slaapkamer. Deze kamer is goed bruikbaar als slaapkamer, logeerkamer, werkkamer of hobbyruimte. Ideaal voor wie thuis wil werken, extra bergruimte nodig heeft of graag een aparte kamer achter de hand heeft.
Vervolgens bereikt u de zeer ruime woonkamer. Doordat de voormalige derde slaapkamer bij de woonkamer is betrokken, is hier een royale leefruimte ontstaan. De kamer voelt licht, open en ruimtelijk aan en biedt volop mogelijkheden om een fijne zit- en eethoek te creëren. Juist door de grootte van de woonkamer kunt u hier echt uw eigen woonstijl neerzetten. Denk aan een comfortabele zithoek bij het raam, een eettafel met uitzicht of een gezellige plek om te ontspannen na een wandeling langs de kust.
En dan dat uitzicht… vanuit de woonkamer kijkt u prachtig weg richting de duinen en de zee van Huisduinen. Dat maakt deze ruimte tot het hart van het appartement. Hier komt het gevoel van wonen aan de kust volledig tot zijn recht.
Keuken, balkon en tweede slaapkamer
Vanuit de hal is ook de keuken bereikbaar. De keuken biedt toegang tot het balkon, een fijne buitenruimte waar u even heerlijk buiten kunt zitten, een kop koffie kunt drinken of kunt genieten van de frisse zeelucht. Het balkon is bovendien ook bereikbaar vanuit de tweede slaapkamer, wat een prettige extra verbinding geeft tussen binnen en buiten.
De tweede slaapkamer is ruim en praktisch ingedeeld. Vanuit deze kamer heeft u tevens toegang tot de badkamer. Dat maakt deze slaapkamer extra comfortabel in gebruik. Ook deze kamer kan uiteraard naar eigen wens worden ingericht, bijvoorbeeld als hoofdslaapkamer, logeerkamer of rustige werkplek.
Recent gerenoveerde badkamer
De badkamer is onlangs gerenoveerd en mag zonder twijfel mooi worden genoemd. Hier beschikt u over een douche, een wastafelmeubel en de aansluiting voor de wasmachine. De moderne afwerking zorgt ervoor dat dit deel van het appartement al helemaal klaar is voor gebruik. Een groot pluspunt, zeker omdat het appartement op andere onderdelen nog wat aandacht verdient.
Kunststof kozijnen en HR++ glas
Een belangrijk praktisch voordeel is dat het appartement bijna rondom is voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas. Dat betekent minder onderhoud, betere isolatie en meer wooncomfort. Zeker in een kustplaats als Den Helder is dat een prettige gedachte. Kunststof kozijnen zijn onderhoudsarm en duurzaam, terwijl HR++ glas bijdraagt aan een aangenamer binnenklimaat.
Een appartement met potentie
Eerlijk is eerlijk: het appartement heeft op onderdelen wat aandacht nodig. Maar juist daarin schuilt ook de kans. Dit is een appartement voor iemand die mogelijkheden ziet. Voor iemand die niet alleen kijkt naar wat er nu is, maar vooral naar wat het kan worden. Met de royale woonkamer, twee slaapkamers, een recent vernieuwde badkamer, kunststof kozijnen met HR++ glas en dat prachtige uitzicht richting duinen en zee, ligt de basis er al.
Met de juiste afwerking, kleurstelling en inrichting kunt u hier een fantastisch droomplekje creëren. Een plek waar u geniet van rust, ruimte, licht en de nabijheid van de kust. Of u nu starter bent, alleen woont, samenwoont, een pied-à-terre zoekt aan zee of graag gelijkvloers wilt wonen op een centrale locatie: Jan Verfailleweg 134 biedt verrassend veel mogelijkheden.
Berging in de kelder – bijna een balzaal
En dan is er nog een bijzonder pluspunt dat absoluut genoemd moet worden: de berging in de kelder. Dames en heren, deze makelaar heeft al heel wat appartementen gezien, maar eerlijk is eerlijk: zelden kwamen wij zo’n grote berging tegen. Het lijkt bijna wel een balzaal. Ideaal voor fietsen, gereedschap, voorraad, hobbyspullen, seizoensartikelen of alles wat u graag netjes uit het zicht wilt opbergen. Een praktische én verrassend royale extra ruimte die dit appartement nog aantrekkelijker maakt.
Samengevat
Jan Verfailleweg 134 in Den Helder is een voormalig vierkamerappartement, nu ingericht als ruim driekamerappartement, gelegen op de derde verdieping van een appartementencomplex uit de jaren ’50. De woning beschikt over een royale woonkamer met schitterend uitzicht richting de duinen en zee van Huisduinen, twee slaapkamers, een balkon bereikbaar vanuit de keuken en tweede slaapkamer, een recent gerenoveerde badkamer en bijna rondom kunststof kozijnen met HR++ glas én een uitzonderlijk grote berging in de kelder – zo groot dat het bijna een balzaal lijkt.
Tel daarbij op de centrale ligging, het centrum op loopafstand, de Vomar op minder dan 1.000 meter afstand en de heerlijke kustsfeer van Den Helder, en u begrijpt: dit is een appartement met potentie. De laatste foto is een art impressie.
De Vliegende Makelaar laat u dit appartement graag persoonlijk zien.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 198.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.276
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 143,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1954
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 87 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Inhoud
- 290 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DEN HELDER F 583
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan drukke weg, aan rustige weg, aan water, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 143,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Jeruzalem
Den Helder- Inwoners
- 1.500
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.596
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



