3e Emmadwarsstraat 121782 PK Den HelderVan Galenbuurt
€ 139.000 k.k.
- 88 m²wonen
- 145 m²perceel
- 4slaapkamers
- Fenergielabel
Omschrijving
Een ruime eindwoning met zonnige diepe achtertuin op het westen: een unieke kans om jouw droomhuis te realiseren!
Zoek je een woning die je volledig naar eigen smaak kunt moderniseren, gelegen in een rustige en autoluwe straat ? Deze eindwoning op 145 m² eigen grond in Den Helder biedt de perfecte basis. Met 4 slaapkamers, een riante woonkamer en een heerlijk zonnige achtertuin woon je hier in een van de meest authentieke, sfeervolle en autoluwe straatjes van de stad.
De vraagprijs is scherp ingesteld en houdt al volledig rekening met de noodzakelijke modernisering (kluswoning).
Bovendien is de ligging uniek: je geniet van de absolute rust in de straat, terwijl het bruisende stadscentrum en de zeedijk bijna om de hoek liggen.
Indeling & Kenmerken
Begane grond:
Entree met toegang tot de ruime woonkamer van maar liefst 7,77 meter lang, voorzien van een houten vloer. Aan de achterzijde bevindt zich de eenvoudige, gedateerde keuken en het sanitair. De woning heeft een recente combi-cv-ketel voor het warmwater (let op: er zijn momenteel geen radiatoren aanwezig).
Verdieping:
Overloop met toegang tot 4 slaapkamers, ideaal voor een gezin. De ruimtes bieden volop mogelijkheden voor een nieuwe, efficiënte indeling (kamer gebruiken als: thuiswerkplek of hobbyruimte).
Tuin & Berging:
De woning beschikt over een voortuin en een zeer zonnige en ruime achtertuin op het westen. Hier geniet je tot laat in de avond van de zon. Uniek pluspunt: zowel de woning als de achtertuin zijn uitstekend achterom bereikbaar via de zijsteeg. Een groot openbaar parkeerterrein waar je gratis kunt parkeren bevindt zich op korte loopafstand.
Goede locatie in Den Helder
De ligging is ook een groot pluspunt. Je woont in een rustig, nagenoeg autovrij straatje waar je op sommige dagen de zeelucht al ruikt zodra je de voordeur uitstapt.
• Voorzieningen: Het stadshart, Willemsoord (met restaurants, theater en musea) en het NS-station liggen op korte afstand.
• Boodschappen: De Vomar ligt op ca. 600 meter en de Albert Heijn op ca. 750 meter. Er wordt momenteel hard gebouwd aan een nieuwe Jumbo supermarkt direct naast de Albert Heijn, wat het aanbod straks nóg completer maakt.
• Natuur & Recreatie: De groene zeedijk met uitzicht op zee, de duinen en het strand van Huisduinen liggen binnen handbereik. Ideaal voor wandelen, fietsen, surfen of uitwaaien.
Duurzaamheid & Financiering
De woning beschikt over een energielabel F. Dit biedt een financieel voordeel bij de aankoop: bij de huidige hypotheekregels kun je bij een label E, F of G extra budget lenen buiten je maximale leencapaciteit om (vaak tot € 20.000,-), mits je dit volledig investeert in energiebesparende maatregelen (zoals isolatie of zonnepanelen). Zo maak je de woning direct klaar voor de toekomst!
Bijzonderheden:
• Woonoppervlakte: bijna 88 m² (conform meetinstructies)
• Perceeloppervlakte: 145 m² eigen grond
• Aantal slaapkamers: 4
• Achtertuin op het westen met achterom via zijsteeg
• Project: kluswoning (volledig te moderniseren)
• Verwarming: gaskachels er is wel een recente combi-cv-ketel voor warmwater (geen radiatoren)
• Parkeren: gratis parkeerterrein op loopafstand
Funderingsrisico klasse: Niet verhoogd (A, B, C) volgens opgave van de database van de NVM.
WOZ waarde € 231.000,= peildatum: 01-01-2025
Interesse?
Maak dan een afspraak voor een bezichtiging met NVM-makelaar John Pieters en laat je verrassen door de ruimte, ligging en mogelijkheden van deze woning.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 139.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 1.580
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, eindwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1911
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 88 m²
- Overige inpandige ruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 145 m²
- Inhoud
- 311 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- F
- Verwarming
- Gaskachels
- Warm water
- Cv-ketel
Kadastrale gegevens
- DEN HELDER E 3895
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 138 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- DEN HELDER E 4736
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 7 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 61 m² (12,50 meter diep en 4,90 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
2.441x
Bekeken
73x
Bewaard
18-9-2026
Op Funda
Buurt

Van Galenbuurt
Den Helder- Inwoners
- 2.080
- Gezin met kinderen
- 25%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.563
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




