Jan Aarjensz Prinsstraat 91785 BB Den HelderZeeloodsenbuurt
€ 309.500 k.k.
- 90 m²wonen
- 166 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
NIEUW TE KOOP!!!
J.A. Prinsstraat 9 te Den Helder
Gemoderniseerde tussenwoning in De Schooten met energielabel A
Deze woning is in 2024 aangekocht van de woningstichting, die kort daarvoor een nieuwe dakopbouw heeft gerealiseerd. Hierdoor beschikt de woning over een recent geplaatst dak met nieuwe dakpannen, uitgevoerd volgens de nieuwste isolatienormen. Daarnaast zijn er 6 zonnepanelen geplaatst, wat het geheel compleet maakt.
De huidige eigenaar heeft de woning vervolgens verder gemoderniseerd. Zo is de begane grond voorzien van vloerverwarming en is de muur tussen de keuken en woonkamer verwijderd, waardoor een open indeling is ontstaan. De keuken is in 2024 vernieuwd en voorzien van AEG-inbouwapparatuur.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, beide keurig afgewerkt. De derde kamer is momenteel ingericht als wasruimte. Ook de badkamer is in 2024 volledig vernieuwd en luxe uitgevoerd met een inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet.
De mogelijkheden bij deze woning liggen met name in het betrekken van de zolder bij de woonruimte door het plaatsen van een vaste trap. Momenteel is de zolder in gebruik als bergzolder en bereikbaar via een vlizotrap.
De achtertuin is gelegen op het noorden en heeft een fijne diepte. De tuin kan nog volledig naar eigen inzicht worden ingericht. Daarnaast beschikt de woning over een stenen fietsenberging, een nieuwe schutting en een praktische achterom.
--------
J.A. Prinsstraat 9 te Den Helder wordt aangeboden met een richtprijs van € 309.500 k.k. Een bezichtiging vraag je eenvoudig aan via Funda of onze website. Bij een online aanvraag ontvang je direct een link per mail en/of sms waarmee je zelf een afspraak kunt inplannen in onze agenda. Uiteraard kun je ons ook altijd bellen voor het maken van een afspraak!
--------
De woning is gelegen in de geliefde wijk de Schooten. Een woonomgeving waar je alle gewenste faciliteiten binnen handbereik hebt. Winkelcentra, (basis)scholen, kinderopvang, zorg, sport maar ook openbaar vervoer als het station Den Helder Zuid bevinden zich op loop- en/of fietsafstand van de woning. Ook voor een mooie zondagse wandeling of je dagelijkse hardlooprondje hoef je niet ver de buurt uit. Zowel het Rehorstpark als Quelderduijn loop je zo aan. De (marine)haven en de Rijksweg richting Alkmaar-Amsterdam en/of de Afsluitdijk bereik je na ca. 10 autominuten.
INDELING:
Voortuin met schapenhekje en grasveld, entree woning met een tochtportaal, vervolgens hal met toilet en trapopgang met trapkast, via de tussendeur is de woonkamer te bereiken met recent opengebroken keuken. Via de enkele tuindeur is de achtertuin te bereiken met berging en achterom.
Via de vaste trap in de hal is de verdieping te bereiken, hier betreedt je de overloop met toegang aan drie slaapkamers en een fantastische badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet. Op de overloop kun je de vlizotrap pakken naar de zolder. Hier is een slaapkamer zeker te creëren.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 309.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.439
- Bouwjaar
- 1967
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 90 m²
- Overige inpandige ruimte
- 12 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 166 m²
- Inhoud
- 367 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Dakraam, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DEN HELDER K 2973
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 166 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 87 m² (14,00 meter diep en 6,20 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Populariteit
778x
Bekeken
15x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Zeeloodsenbuurt
Den Helder- Inwoners
- 1.265
- Gezin met kinderen
- 26%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.