Verkocht
Willem Barentszstraat 31782 WB Den HelderOud Den Helder
€ 217.500 k.k.
- 104 m²wonen
- 135 m²perceel
- 4slaapkamers
- Fenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 12 september 2025
- Verkoopdatum
- 3 oktober 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Starters en doorstromers opgelet! Dit is er eentje die je niet wilt missen. In de geliefde Zeeheldenbuurt staat dit verrassend ruime en verzorgde huis, waar de degelijkheid en handigheid van de vorige eigenaar meteen zichtbaar zijn. Een woning die niet alleen een fijne basis biedt, maar ook volop kansen geeft om er helemaal jouw thuis van te maken.
Wat je binnen aantreft? Een daglichtvolle en royale living met aansluitend een halfopen keuken en een bijkeuken. Op de eerste verdieping wachten drie slaapkamers en een nette badkamer, terwijl de zolder met dakkapel ruimte biedt aan een vierde slaapkamer én extra bergruimte. Buiten heb je daarnaast ook nog een praktische schuur voor alles wat je liever uit het zicht bewaart!
Dat sommige onderdelen misschien wat verjonging of verduurzaming vragen, zien wij vooral als een kans. Juist hierdoor kun je zonder compromissen je eigen smaak en ideeën doorvoeren – van een frisse look en slimme indeling tot energiebesparende verbeteringen die meteen bijdragen aan woongenot én waardevermeerdering.
Ook de ligging is een groot pluspunt. Hier woon je op korte afstand van het stadshart, de groene zeedijk en Huisduinen. Alles wat je dagelijks nodig hebt is daardoor dichtbij: winkels, station, scholen, duinen, strand, het Timorpark én het Willemsoord-complex met restaurants, theater en bioscoop. Met de fiets, te voet of de auto ben je bovendien in no-time waar je zijn moet.
Om het beste beeld en gevoel te krijgen adviseren wij uiteraard om wanneer het uitkomt vrijblijvend te komen bezichtigen, maar om alvast een goede indruk van de ruimte en de mogelijkheden te krijgen verwijzen wij vriendelijk naar de bijgesloten plattegronden.
De vraagprijs voor dit goed gesitueerde huis met volop mogelijkheden is: € 217.500, - k.k.
Verschillende bijzonderheden voor je op een rijtje:
• Bouwjaar 1955.
• De kavelgrootte meet circa 135m².
• De gebruiksoppervlakte in de woning meet circa 104m².
• De berging meet circa 11m².
• De bijkeuken meet circa 8m².
• De bovenstaande gebruiksoppervlakten (behoudens de kavel) zijn gemeten conform de branche brede meetinstructies.
• Energielabel F.
• Verwarming vindt op verschillende plekken plaats middels gevelkachels (gas).
• In de woonkamer is er een gaskachelaansluiting aanwezig (geen kachel).
• De warmwatervoorziening is middels een geiser, het bouwjaar daarvan is onbekend.
• De royale achtertuin is heel fijn gesitueerd en goed achterom bereikbaar, ook met motor.
• De keurige voorgevel in jaren vijftig-/zestigstijl.
• Met vrij uitzicht op de Jacob van Heemskerckstraat.
• De uitstekende indeling.
• De entree/tochtportaal.
• De ruime daglichtvolle living met aansluitend een halfopen keuken.
• De bergruimte die er ruimschoots voorhanden is, zowel in het huis als in de schuur voorzien van elektra.
• De vier slaapkamers verspreid over de eerste- en zolderverdieping.
• De behoorlijke plafondhoogte op de eerste verdieping.
• De badkamer is gelegen op de etage en voorzien van een douche, wastafel, glazenplanchet, spiegel, een gevelkachel en er is een raam voor het altijd zo gewenste daglicht en natuurlijke ventilatie.
• De eens handgemaakte hoekkeuken is voorzien van enkele apparatuur.
• De prettig ingedeelde zolder met dakkapel.
• Er is spouwmuur- en vloerisolatie aangebracht.
• Voldoende parkeermogelijkheden zijn er in de directe omgeving, veelal voor de deur.
• In de nabijheid (op zowel loop- en fietsafstand) vind je onder andere het stadshart en het Willemsoord-complex, zodoende een verscheidenheid aan winkels, gezellige restaurants, een theater, een bioscoop, een prachtige bioscoop en supermarkten.
• Verschillende kinderopvang en scholen tref je in de naaste omgeving (de middelbare school is op fietsafstand).
• Het centraal station bevindt zich op ca. 1400 meter (± 15 wandelminuten).
• Duinen, strand en zee zijn in Den Helder natuurlijk nooit ver weg, het duingebied en strand van Huisduinen bereik je met ongeveer tien minuten fietsen.
• Het zonnigste plekje in Nederland op jaarbasis ligt letterlijk heel dichtbij, zo ongeveer tussen Den Helder en Texel. Het zuidpuntje van het eiland en het noordpuntje van Noord-Holland hebben namelijk de meeste zonne-uren, zo’n 1650 per jaar.
• Via het uitstekende netwerk aan fietspaden ben je in korte tijd in de verschillende stadsdelen, uiteraard met een auto ook.
• Den Helder is rijk aan sportieve en actieve inwoners, er is daarom een behoorlijke diversiteit aan sportclubs, verenigingen en sportscholen.
• De niet-zelfbewoningsclausule is van toepassing omdat verkoper de woning nooit zelf heeft bewoond.
Alle moeite is genomen om de informatie hierboven omtrent het aangebodene zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer daarom bij aankoop grondig de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Voorts heeft alle informatie een indicatief karakter, waaronder doch niet uitsluitend maatvoering; er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Verrekening wegens over- of ondermaat is uitgesloten. Tevens is het schriftelijkheidsvereiste op alle via ons aangeboden objecten van toepassing, een aanbieding is altijd vrijblijvend en verkoper behoudt zich te allen tijde het recht van gunning voor alsook het recht om zonder mogelijke bieders of geïnteresseerden te verwittigen van het wijzigen van de verkoopwijze, ook al hebben zij bijvoorbeeld geboden middels inschrijving (verkoopwijze is bijvoorbeeld via onderhandeling, op inschrijving, transparant bieden of veiling).
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 217.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.091
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1955
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 104 m²
- Overige inpandige ruimte
- 8 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 135 m²
- Inhoud
- 408 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
Energie
- Energielabel
- F
- Isolatie
- Muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Gaskachels
- Warm water
- Gasboiler
Kadastrale gegevens
- DEN HELDER D 4942
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 135 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
5.138x
Bekeken
72x
Bewaard
12-9-2025
Op Funda
Buurt

Oud Den Helder
Den Helder- Inwoners
- 2.325
- Gezin met kinderen
- 25%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.735
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




