Lookwatering 92635 CJ Den Hoorn (ZH)Den Hoorn
€ 375.000 k.k.
- 72 m²wonen
- 89 m²perceel
- 2slaapkamers
- Denergielabel
Omschrijving
EEN WONING VOL MOGELIJKHEDEN OP EEN UNIEKE PLEK!
Ben jij op zoek naar een woning met mogelijkheden om deze naar eigen wens in te richten? Dan is dit jouw kans. Deze eindwoning ligt op een rustige en zeer centrale locatie aan de Lookwatering en biedt vrij uitzicht over het pittoreske water de ‘Look’, een plek waar rust, licht en potentie samenkomen.
De woning beschikt over een lichte woonkamer met hoge plafonds op de begane grond, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Daarnaast is de begane grond voorzien van vloerverwarming, wat bijdraagt aan extra comfort. Op de verdieping bevinden zich twee lichte en goed bruikbare slaapkamers. Extra bergruimte is aanwezig op de praktische bergvliering.
De woning is zeer centraal gelegen: op loopafstand van de gezellige dorpskern van Den Hoorn en een kleine 10 minuten fietsen van NS-station Delft-Centraal en het bruisende oude centrum van Delft.
Laat je verrassen door de mogelijkheden, het licht en de ligging. Plan een bezichtiging en ervaar het zelf.
Deze woning biedt extra comfort:
• zeer centraal gelegen
• zicht op het voorgelegen pittoreske water de ‘Look’
• lichte woonkamer met hoge plafonds
• 2 ruime slaapkamers
• bergvliering
• vrijstaande stenen berging
• 10 zonnepanelen
• vloerverwarming op begane grond
• kopgevel geïsoleerd (2025)
• glasvezel aanwezig
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Via de entree betreed je de hal, waar het dakraam zorgt voor een prettige lichtinval en die toegang biedt tot het separate toilet, de badkamer en de woonruimte. Tevens bevinden zich hier de garderobe en de aansluitingen voor de wasmachine en droger. De badkamer is functioneel ingericht en voorzien van een inloopdouche.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de open keuken. Deze is modern uitgevoerd en uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, combi-oven en diverse opbergmogelijkheden.
Vanuit de keuken loop je door naar de lichte woonkamer. De grote raampartijen zorgen hier voor een aangename hoeveelheid daglicht en bieden een fraai uitzicht op het water, wat direct bijdraagt aan de rustige en sfeervolle beleving van de woning. De woonkamer is ruim van opzet en biedt volop mogelijkheden voor het creëren van een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek.
De begane grond is grotendeels voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor extra wooncomfort.
Eerste verdieping:
De trap in de woonkamer brengt je naar de overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier heb je toegang tot twee royale slaapkamers.
De slaapkamer aan de achterzijde van de woning is licht en ruim opgezet en beschikt over twee raampartijen. Vanuit hier geniet je van een prachtig uitzicht over het water, wat zorgt voor een bijzonder rustige en aangename sfeer. Daarnaast is deze kamer voorzien van een praktische vaste kast.
De slaapkamer aan de voorzijde is eveneens ruim van formaat en beschikt over een grote raampartij, wat zorgt voor een prettige lichtinval. Deze kamer is bovendien voorzien van een wastafel.
Vanuit deze slaapkamer is tevens de vliering bereikbaar, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen en extra bergruimte.
Tegenover de woning, direct bij de voordeur, bevindt zich een vrijstaande berging. Ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van gereedschap.
Algemeen: bouwjaar 1932, 89 m² eigen grond, 72 m² woonoppervlakte, 270 m³ bruto inhoud, 10 m² externe bergruimte, c.v. combi-ketel 2021, energielabel D, 10 zonnepanelen.
Aanvaarding: in overleg.
Interesse in deze woning? Schakel dan direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw lokale NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Je vindt de NVM-aankoopmakelaars op Funda.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 375.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.208
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, eindwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1932
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 72 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 89 m²
- Inhoud
- 270 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Grotendeels dubbelglas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Proline, HRC 24/ CW4 2021 (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SCHIPLUIDEN H 1354
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 89 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 18 m² (4,00 meter diep en 4,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Populariteit
1.831x
Bekeken
41x
Bewaard
5-5-2026
Op Funda
Buurt

Den Hoorn
Den Hoorn (ZH)- Inwoners
- 8.215
- Gezin met kinderen
- 42%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.157
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




