Verkocht
- 170 m²wonen
- 250 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 12 september 2025
- Verkoopdatum
- 18 september 2025
- Looptijd
- 6 dagen
Omschrijving
Deze karaktervolle twee-onder-een-kapwoning is rustig gelegen aan een doodlopende weg. In het populaire dorp Den Hout nabij een speelweide, waardoor het een groene, kindvriendelijke woonomgeving betreft. Zodra je binnenstapt, geniet je van een royale, lichte woonkamer en open leefkeuken, voorzien van vloerverwarming.
Met een eigen oprit, parkeerplaatsen (ook voor de elektrische auto), een inpandig bereikbare garage en een geheel omsloten tuin op het zuiden. Kortom, een geweldige plek om te wonen.
Bijzonderheden:
- Sfeervolle twee-onder-een-kapwoning
- Inpandig bereikbare garage
- Moderne keuken met kookeiland en lichtstraat
- Riante woonkamer met veel daglicht, gietvloer voorzien van vloerverwarming
- 4 slaapkamers
- Grote badkamer
- Hoge zolderruimte
- Omsloten tuin op het zuiden
De indeling van het pand is als volgt:
Begane grond:
Middels de hal waarin u de meterkast aantreft alsmede de trapopgang heeft u een open verbinding naar de woon/eetkamer. De woon/eetkamer heeft een afmeting van circa 40 m2, is bijzonder licht door de grote raampartijen en de openslaande tuindeuren. De in lichte tint uitgevoerde gietvloer loopt fraai door van de hal naar de woon/eetkamer als naar de woon/eetkeuken. De gietvloer is voorzien van vloerverwarming.
Middels een toog is de sfeervolle woon/eetkeuken bereikbaar met een afmeting van circa 25 m2. Hier treft u een groot kookeiland aan met veel bergruimte, de inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, Quooker en vaatwasser. Aan het kookeiland kunt u gezellig plaatsnemen. De kastenwand is eveneens uitgevoerd in hoogglans wit en voorzien van de combinatie oven/magnetron de koelkast en vriesladen. Vanuit de keuken is er een loopdeur naar de tuin alsmede een deur naar de inpandige garage.
Middels een tussenportaal heeft u toegang tot het toilet met wandcloset en fontein. De wanden zijn afgewerkt met een betonlook.
De garage heeft een afmeting van circa 21 m2 en is uiteraard voorzien van elektriciteit en beschikt over twee openslaande deuren. Door de inpandige bereikbaarheid behoort een alternatief gebruik tot de mogelijkheden.
Eerste verdieping:
Overloop met laminaatvloer en toegang tot 3 slaapkamers alsmede tot de badkamer.
Slaapkamer voorzijde, afmeting circa 23 m2, met dakkapel, voorzien van een laminaatvloer en strak gestucte wanden. In de ensuite kastenkamer ligt vloerbedekking.
Slaapkamer afmeting circa 10 m2 met laminaatvloer en tuimelraam.
Slaapkamer afmeting circa 10 m2 met laminaatvloer en dakkapel.
Betegelde badkamer, afmeting circa 10 m2, met ligbad (hoek), douchecabine, toilet, wastafelmeubel en designradiator. Lichtinval in de badkamer door de dakkapel.
Tweede verdieping:
Middels een vaste trap komt u op de voorzolder. Hier treft u de combiketel aan (Remeha 2022) alsmede de aansluiting ten behoeve van de wasautomaat.
Volwaardige slaapkamer, afmeting circa 14,5 m2, met eveneens laminaatvloer en tuimelraam. Gezien de afmeting is hier zeker de mogelijkheid om 2 kamers te realiseren.
Tuin en berging:
De tuin is gelegen op de zonzijde (zuiden) en geheel omsloten met een groot terras. Via de tuinzijde is de inpandige berging toegankelijk.
Ligging:
Het sfeervolle kerkdorp "Den Hout”, heeft een grote mate van saamhorigheid en gezelligheid voortvloeiende uit o.a. Paaspop, de alom bekende jaarmarkt, het dauwtrappen en nog diverse andere festiviteiten.
Dit alles vindt plaats op en om het prachtige driehoekige, uit de dertiende eeuw daterende "Brink” welke een oppervlakte beslaat van circa 3,5 hectare en welke in eigendom is van diverse omwonenden, de zgn. "Gelanders”.
Basisschool De Achthoek is gelegen op een afstand van circa 20 meter.
In het nabij gelegen Oosterhout, goed bereikbaar met de fiets of auto, is voldoende aanbod van winkels, voortgezet onderwijs en sportaccommodaties.
Daarnaast zijn ook de uitvalswegen snel en eenvoudig bereikbaar. Den Hout heeft een gunstige ligging ten opzichte van de A27 (Utrecht-Breda), de A58 (Bergen op Zoom – Eindhoven) en de A59 (Zonzeel – ’s-Hertogenbosch).
Deze informatie is geheel vrijblijvend, uitsluitend voor geadresseerde bestemd en niet bedoeld als aanbod. Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door makelaarskantoor Biemans B.V. geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 700.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.118
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1998
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 170 m²
- Overige inpandige ruimte
- 24 m²
- Perceel
- 250 m²
- Inhoud
- 659 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam en mechanische ventilatie
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- OOSTERHOUT P 1939
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 250 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zonneterras
- Achtertuin
- 90 m² (10,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
2.723x
Bekeken
34x
Bewaard
12-9-2025
Op Funda
Buurt

Den Hout
Den Hout- Inwoners
- 1.085
- Gezin met kinderen
- 48%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




