Den Ilp 1111127 PK Den IlpDen Ilp
€ 1.600.000 k.k.
- 139 m²wonen
- 1.410 m²perceel
- 6slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
Karakteristiek vrijstaand pand, eierenpakhuis op ca 1410 m2 eigen grond, met in het middenstuk een grote bedrijfsruimte. De woning ca.139 m2 met fenomenaal uitzicht over het Twiske is gelegen op de verdiepingsvloer, met daaronder een bij de woning behorende garage en hobbyruimte. De aan de noordkant gelegen schuur, ook behorende bij de woning is nu in gebruik als fietsenstalling en hobbyruimte. Ben je op zoek naar een plek waar ondernemen en wonen samenkomen op een unieke locatie? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging.
Aan de karakteristieke lintbebouwing van Den Ilp staat deze bijzondere woning met een gedeelte bedrijfsbestemming. Het pand maakt dit geschikt voor een combinate van wonen en werken. Het bedrijfsgedeelte is momenteel in gebruik als
opslag en uitsnijruimte met bijbehorende koeling.
Het pand beschikt over een bedrijfsbestemming en biedt een combinatie van wonen, werken, opslag en ondernemen die steeds moeilijker te vinden is. De begane grond bestaat uit; Onder de woning, een ruime garage en hobbyruimte. In het middenstuk de bedrijfsruimte, nu in gebruik als opslag en uitsnij ruimte, met bijbehorende koeling. Aan de Noordzijde een garage, fietsenstalling en hobbyruimte, met daarboven een onder het puntdak gelegen zolder. Hierdoor is het object geschikt voor uiteenlopende bedrijfsactiviteiten, van opslag en werkplaats tot ambachtelijke productie of dienstverlening aan huis.
De woning, bestaat onder andere uit een aan de westzijde gelegen woonkamer met het prachtige uitzicht over het in het Twiske gelegen meer. Verder beslaat de woning een eetkamer, keuken, badkamer en meerdere slaapkamers. De combinatie van wonen boven je bedrijf en tegelijkertijd genieten van rust, ruimte en uitzicht maakt dit een bijzonder aantrekkelijk geheel.
Buiten ontvouwt zich misschien wel het mooiste onderdeel van het object. Achter het pand ligt een diepe tuin aan het water met vrij uitzicht over het Twiske. Hier ervaar je de rust van het buitengebied terwijl Amsterdam op korte afstand ligt. De grote kavel biedt volop ruimte voor parkeren, opslag, buitenactiviteiten of verdere inrichting naar eigen wens.
Voor ondernemers biedt dit object een unieke kans om wonen en werken te combineren op eigen terrein. Tegelijkertijd zullen creatieve denkers, ontwikkelaars en liefhebbers van bijzondere gebouwen hier mogelijkheden zien voor de toekomst. Het pand heeft een karakteristieke uitstraling en is door de gemeente voorbeschermd. De gemeente heeft aangegeven te willen meewerken aan eventueel behoud van het unieke pakhuis, waardoor er diverse mogelijkheden met dit object zijn.
Den Ilp is een van de meest geliefde lintdorpen van Waterland. Hier woon en werk je midden in het groen, met natuurgebied Het Twiske letterlijk om de hoek. Landsmeer, Purmerend en Amsterdam zijn goed bereikbaar, waardoor je profiteert van rust en ruimte zonder afstand te doen van stedelijke voorzieningen. Juist die combinatie maakt deze omgeving zo populair bij ondernemers en liefhebbers van landelijk wonen.
Den Ilp 111 is geen standaard woning en ook geen standaard bedrijfsobject. Het is een plek met karakter, geschiedenis, mogelijkheden en een ligging die nauwelijks te evenaren is. Benieuwd wat jij hier kunt realiseren? Neem contact op voor een bezichtiging. We laten je dit bijzondere object graag zien.
Bijzonderheden
Vrijstaande woning met een bedrijfsruimte
Woongedeelte 139 m2
Bij de woning behorende garage en hobbyruimtes 175 m2
Bedrijfsgedeelte 120 m2
Perceel 1410 m2 eigen grond.
Achtertuin aan het water.
Vrij uitzicht over het Twiske
Gelegen in de karakteristieke lintbebouwing van Den Ilp
Mogelijkheden voor wonen en werken op één locatie
Bestemming wonen en werken (bedrijfsbestemming met woning, zo is het sinds de jaren '50 ook gebruikt)
De grond, woning en bij de woning behorende garage en hobbyruimtes behoren bij het
woongedeelte.
De Haas makelaars & taxateurs o.z. – actief in Amsterdam Noord en Landsmeer, zonder gedoe.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.600.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 11.511
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1958
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 139 m²
- Overige inpandige ruimte
- 343 m²
- Perceel
- 1.410 m²
- Inhoud
- 1.839 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 9 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- TV kabel
Energie
- Energielabel
- G
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR combi (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LANDSMEER M 969
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 855 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- LANDSMEER M 1356
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 555 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan vaarwater en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 1.650 m² (75,00 meter diep en 22,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Inpandig en parkeerplaats
- Capaciteit
- 10 auto's
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
3.042x
Bekeken
59x
Bewaard
22-6-2026
Op Funda
Buurt

Den Ilp
Den Ilp- Inwoners
- 830
- Gezin met kinderen
- 36%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



