Nieuw
Anton van Duinkerkenstraat 115751 XK DeurneKoolhof-Noord
€ 439.000 k.k.
- 135 m²wonen
- 300 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerRuime, comfortabele woning, in kindvriendelijke woonomgeving gelegen!
Omschrijving
Deze ruime en comfortabele woning is rustig gelegen in een groene, kindvriendelijke woonomgeving, op korte afstand van het centrum van Deurne. Hier woon je met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik en geniet je tegelijkertijd van rust, ruimte en privacy. De woning beschikt over vier volwaardige slaapkamers, een lichte woonkamer met open keuken en een fraai aangelegde buitenruimte met meerdere overkappingen. Een ideale thuisbasis voor gezinnen of voor wie op zoek is naar veel leefruimte op een centrale locatie. Daarnaast bevinden het NS-station en diverse uitvalswegen zich op korte afstand.
Begane grond:
Stap binnen in de entreehal, welke is voorzien van de meterkast, een praktische kast en een handige garderobenis. Aan de voorzijde bevindt zich het moderne volledig betegelde toilet met fonteintje en mechanische afzuiging. Vanuit de entreehal is de leefruimte te bereiken.
De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan de voorzijde. De ruimte biedt volop mogelijkheden voor het creëren van een comfortabele zithoek en een royale eethoek aansluitend aan de open keuken. Voor extra wooncomfort is de woonkamer voorzien van airconditioning, geschikt voor zowel verwarmen als koelen, en een sfeervolle gaskachel voor de koudere dagen. Via de karakteristieke houten spiltrap is de eerste verdieping bereikbaar.
De keuken is in een hoekopstelling geplaatst en van alle gemakken voorzien. Zo beschikt de keuken over een Siemens 5-pits inductiekookplaat en combi-magnetron, en ook een vaatwasser, een koelkast en een kunststof werkblad. De onder- en bovenkasten zorgen voor voldoende opbergruimte.
Vanuit de loopdeur in de keuken is de ruime tuin te bereiken.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich vier ruime slaapkamers, allen afgewerkt met een nette laminaatvloer.
De kamers zijn voorzien van rolluiken; aan de achterzijde handmatig bedienbaar en aan de voorzijde elektrisch. Twee slaapkamers beschikken bovendien over een eigen wastafel.
De badkamer is volledig betegeld en in 2014 volledig vernieuwd. Je vindt hier een ruime inloopdouche met mengkranen en een handig zitje, een zwevend toilet en een groot badmeubel met spiegelkast. Het comfort wordt compleet gemaakt door de elektrische vloerverwarming met eigen thermostaat en de inbouwspots in het plafond.
Tweede verdieping:
Via de houten trapopgang bereik je de verrassend ruime zolder. Deze verdieping is functioneel ingericht met veel opbergruimte achter de knieschotten. Je vindt hier ook de aansluitingen voor de wasmachine, de CV-combiketel en de omvormer voor de zonnepanelen. Dankzij het grote draairaam en het dakraam geniet de ruimte van prettig daglicht. De zolder is uitstekend geschikt als werkruimte, hobbykamer of extra slaapkamer.
Tuin:
De buitenruimte is een absoluut pluspunt van deze woning.
De ruime voortuin is fraai aangelegd met een bestraat pad richting de voordeur, bestrating en planten borders met kiezels of beplanting.
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met een combinatie van bestrating, kunstgras en sfeervolle plantenborders in cortenstalen bakken. Er zijn meerdere overkappingen en een vijver aanwezig. De overkapping aan de achterzijde beschikt over een achterom en een eigen verdeelkast. Verder is er een nette afgesloten berging met karakteristieke houten staldeur, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuinspullen. De tuin is daarnaast voorzien van een gevelkraantje, diverse stroompunten en buitenverlichting. Aan de voorzijde van de achtertuin bevindt zich bovendien een praktische houtopslag.
Bijzonderheden:
• Oppervlakte circa: 135 m²;
• Inhoud circa: 469 m³;
• De woning is geïsoleerd middels dak- & muurisolatie;
• Kunststof kozijnen met HR+ & HR+++ glas.
• Alle draairamen zijn voorzien van horren;
• Rolluiken aanwezig bij alle raampartijen op de 1e verdieping;
• Verwarming middels airconditioning (verwarmen/koelen) en gaskachel in de woonkamer, radiatoren en de elektrische vloerverwarming in de badkamer;
• Gelegen aan een rustige straat met direct toegang tot groenvoorzieningen en speelgelegenheid. Op zeer korte afstand van het centrum van Deurne gelegen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 439.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.252
- Bouwjaar
- 1972
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 135 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 24 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 300 m²
- Inhoud
- 469 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, elektrische verwarming en gashaard
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DEURNE L 2285
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 157 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- DEURNE L 2546
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 143 m²
- Achtertuin
- 152 m² (12,50 meter diep en 12,15 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen