Verkocht
- 130 m²wonen
- 105 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+energielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 24 maart 2026
- Verkoopdatum
- 14 april 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Stelt u zich eens voor: ’s ochtends genieten van een kop koffie in uw mediterraan aangelegde tuin met palmbomen, en tien minuten later wandelen door het karakteristieke Bergkwartier of langs de IJssel. Deze uitstekend afgewerkte stadswoning uit 2018 combineert modern wooncomfort met een unieke ligging in het geliefde Vestingskwartier.
Het Vestingskwartier staat bekend om zijn rijke historie en sfeervolle opzet rondom een groen hofje, waar rust en een sterk gemeenschapsgevoel samenkomen. Hier kennen buren elkaar, spelen kinderen veilig buiten en bevindt de levendigheid van de binnenstad zich op steenworp afstand.
Deze woning biedt een zeldzame combinatie: moderne nieuwbouw met een verrassend ruime tuin, gelegen op loopafstand van het historische centrum, het Bergkwartier, de Walstraat, de IJssel én het NS-station. Een ideale plek voor wie het beste van stad en ruimte wil combineren.
Indeling
Begane grond
De woning kenmerkt zich door een hoogwaardige afwerking, een doordachte indeling en veel lichtinval. Bij binnenkomst bereikt u de entree met meterkast en een modern afgewerkt toilet. Vanuit hier loopt u door naar de royale, tuingerichte woonkamer. Dankzij de brede schuifpui ontstaat een prettige verbinding met de fraai aangelegde achtertuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen en er veel daglicht binnenvalt.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de moderne woonkeuken, uitgevoerd in een strak en tijdloos design. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven/magnetron, koel-vriescombinatie en vaatwasser, en vormt een fijne plek om te koken en samen te komen.
De gehele woning is voorzien van gladde wanden en plafonds en een doorlopende parketvloer, wat zorgt voor een rustige en verzorgde uitstraling. Daarnaast beschikt de begane grond over vloerverwarming.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers met een prettige lichtinval. De badkamer is compleet uitgevoerd en voorzien van een riant ligbad, een inloopdouche, een wastafel met meubel en een toilet. De afwerking is modern en tijdloos.
Tweede verdieping
De zolderverdieping is volledig ingericht als volwaardige studio-slaapkamer met eigen werkruimte — ideaal voor thuiswerken, logeren of als tienerkamer. De vloer is afgewerkt met laminaat. Tevens bevinden zich hier een extra toiletruimte, een wasruimte en praktische bergruimte.
Buitenruimte
De achtertuin is met zorg aangelegd in mediterrane sfeer, met onder andere palmbomen, en biedt veel privacy. De glazen veranda met zonwering vormt een verlengstuk van de woning en biedt de mogelijkheid tot uitbreiding naar een volwaardige tuinkamer. Een heerlijke plek om een groot deel van het jaar buiten te verblijven.
Energie & duurzaamheid
De woning beschikt over een energielabel A+ en is uitgerust met 10 zonnepanelen en een hybride warmtepomp. Daarnaast beschikt de woning over een eigen parkeerplaats op een afgesloten binnenterrein met slagboom. De woning verkeert in uitstekende staat en is zonder verdere werkzaamheden te betrekken.
Kortom
Een zeldzame combinatie: een moderne nieuwbouwwoning met vier volwaardige slaapkamers, een mediterraan aangelegde tuin én een topligging op loopafstand van al het moois dat Deventer te bieden heeft. De woning is volledig instapklaar, energiezuinig en tot in detail afgewerkt — zonder concessies aan comfort of kwaliteit.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 569.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.377
- Bouwjaar
- 2018
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Lessenaardak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 130 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 105 m²
- Inhoud
- 415 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Extreme (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DEVENTER C 3153
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 105 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- DEVENTER C 3191
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 50 m² (9,23 meter diep en 5,37 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeervergunningen
Populariteit
4.221x
Bekeken
57x
Bewaard
24-3-2026
Op Funda
Buurt

Hoornwerk
Deventer- Inwoners
- 675
- Gezin met kinderen
- 19%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?