Nieuw
Twelloseweg 167419 BJ DeventerDe Hoven
€ 925.000 k.k.
- 216 m²wonen
- 977 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerKlassieke villa gelegen op een grote kavel van 977 m2.
Omschrijving
Klassieke vrijstaande villa gelegen op een mooie locatie aan de Twelloseweg in de wijk De Hoven.
De villa staat op een groot perceel van 977 m2. De tuin is op het zuiden en westen georiënteerd, heeft diverse terrassen, een veranda, hagen en hoge bomen en biedt aan de bewoners veel privacy.
Het fraaie woonhuis, met aan de buitenzijde de klassieke 30-er jaren architectuur en aan de binnenzijde nog diverse fraaie oorspronkelijke elementen, is gelegen aan een statige, groene straat met volwassen bomen.
Het monumentale Worpplantsoen en de oevers van de IJssel liggen op loopafstand. De historische binnenstad van Deventer is via de Wilhelminabrug of nog leuker via het pontje over de IJssel bereikbaar.
De woonwijk De Hoven kenmerkt zich door haar groene, rustige en kindvriendelijke woonomgeving met een eigen identiteit "het Deventer aan de andere kant van de IJssel".
Dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij, terwijl het volledige aanbod van de stad binnen handbereik ligt.
Meer informatie, foto's en sfeerimpressie vind je op de unieke woningwebsite: twelloseweg16.nl.
Indeling van de woning:
Via de voordeur en vestibule kom je binnen in de royale hal, die toegang geeft tot de verschillende leefruimtes.
Het fraaie trappenhuis met glas-in-lood raam zorgt voor een mooie lichtinval in de hal.
Aan de linkerzijde van de hal bevindt zich de sfeervolle woonkamer met parketvloer, houtkachel, mooie raampartijen en een deur naar het terras en de tuin.
De sfeervolle eetkamer en de keuken liggen aan de rechterzijde van de woning en zijn onderling met elkaar verbonden.
De keuken heeft nog de klassieke granitovloer, gecombineerd met een moderne keukenopstelling.
De provisiekelder en een tweede hal met "achterdeur" zijn vanuit de keuken bereikbaar.
Op de begane grond zijn verder nog een separaat toilet, een wasmachine-/cv-ruimte en een prachtige studeerkamer.
Deze klassiek aangeklede studeerkamer/kantoorruimte vormt een bijzonder fijne plek in huis en staat via openslaande deuren in directe verbinding met de veranda en de tuin.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
Vanuit de badkamer en de slaapkamer aan de achterzijde is er toegang tot het platte dak van de woning.
De grote slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een loggia.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping met een zeer grote vierde slaapkamer met aansluitend een badgelegenheid bestaande uit een toilet, wastafel en doucheruimte. Verder is er nog een bergvliering.
Deze verdieping wordt verlicht door meerdere dakramen en een lichtkoepel.
Tuin
De tuin is royaal en groen aangelegd, met een combinatie van gazon, beplanting en meerdere terrassen. Er is volop ruimte voor tuinliefhebbers, een moestuin, speelruimte of het houden van dieren.
Royale parkeergelegenheid op eigen terrein.
Bijzonderheden
* Karakteristieke vrijstaande woning (1910/1929)
* Gelegen op toplocatie in De Hoven
* Authentieke elementen, waaronder glas in lood ramen, lambrisering en granitovloer
* Loggia aan voorzijde
* Kantoor aan huis
* Gelegen op een royaal perceel van 977 m²
* Rondom HR++ glas
* Dakisolatie
* 216 m2 woonoppervlak (exclusief zolderverdieping)
* 48 m2 overige inpandige ruimte (inclusief de zolderverdieping)
Interesse in deze klassieke villa?
Bel voor een afspraak met Getreuer Makelaars.
Of schakel direct je eigen NVM aankoopmakelaar in.
Adressen van collega NVM kantoren vindt je op Funda.nl.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 925.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.282
- Bouwjaar
- 1910
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 216 m²
- Overige inpandige ruimte
- 48 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 20 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 977 m²
- Inhoud
- 1.026 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, 2 toiletten, 2 wastafels, en douche
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, dakraam, glasvezelkabel, rookkanaal, en TV kabel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta Ace 40C (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DEVENTER D 2749
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 977 m²
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

De Hoven
Deventer- Inwoners
- 2.280
- Gezin met kinderen
- 39%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.301