Verkocht
Aaldersbeeklaan 1317091 EE DinxperloDinxperlo Noord
€ 445.000 k.k.
- 118 m²wonen
- 573 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 6 januari 2025
- Verkoopdatum
- 29 januari 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Instapklare en verrassend ruime vrijstaande woning met riante veranda aan de achterzijde, carport, grote garage/berging en een prachtig aangelegde, onderhoudsarme achtertuin. Een ideale woning voor gezinnen of stellen die rustig willen wonen. Op loopafstand bevindt zich het levendige dorpscentrum van Dinxperlo. Als u de andere kant op gaat, vindt u het wandelpark Welinkbos en het prachtige buitengebied. Ervaar zelf de voordelen van deze ideale locatie.
Bijzonderheden
- Volop parkeergelegenheid op eigen terrein
- Begane grond compleet aangepast in 2018
- Heerlijke achtertuin met veel privacy
- Grotendeels kunststof kozijnen
- Rondom voorzien van rolluiken
- Gunstig energielabel en 10 zonnepanelen
Indeling
Begane grond: grote hal met modern toilet en een makkelijk beloopbare, nieuw aangebrachte open houten trap; ruime L-vormige woonkamer met laminaatvloer en gestucte wanden; fraaie keuken met landelijke hoekopstelling, voorzien van composietblad en compleet met diverse inbouwapparatuur. Aan de achterzijde is een riante veranda met twee lichtkoepels en aan één zijde heeft de veranda een schuifpui met screens. De veranda geeft ook toegang naar de aangebouwde grote garage/berging met witgoedaansluitingen, cv-ketel, meterkast en overheaddeur. Aan de voorzijde bevindt zich een carport/overdekte entree met twee lichtkoepels.
Verdieping: overloop met grote inbouwkast; 3 slaapkamers, waarvan de ouderslaapkamer met kastenwand en airconditioning; moderne badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel, wandcloset en een Velux dakraam met screen. Op de overloop is er een vlizotrap naar de vliering.
Gemoderniseerd en aangepast
Na de aankoop in 2018 is in opdracht van de huidige eigenaren door een aannemer onder andere de begane grond compleet gemoderniseerd en aangepast. Zo is er een nieuwe (luie) trap in de hal geplaatst, is er een fraaie plavuizenvloer met vloerverwarming in de hal, keuken en toilet gelegd, is er een nieuw plafond aangebracht, zijn de wanden in de keuken en woonkamer gestuct, is de keuken vernieuwd, is de elektra en de groepenkast aangepast, is de woning extra geïsoleerd en recent is er een nieuwe bitumenlaag op de garage, veranda en carport aangebracht. De woning wordt met zorg bewoond en is netjes onderhouden. Dit is echt een woning om van binnen te bezichtigen en de ruimte en sfeer zelf te ervaren.
Buitenruimtes
Ook het buitenleven is een sterk onderdeel van deze woning. Onder de veranda kunt u heerlijk en beschut genieten. De vlondervloer, het plafond met balken en schroten, en de inbouwspots zorgen voor een gezellige tuinkamersfeer. De veranda biedt meer dan voldoende ruimte om met familie en vrienden lang te tafelen of te borrelen. De pui aan de zijkant zorgt ervoor dat u uit de wind zit. De achtertuin biedt veel privacy en is prachtig aangelegd met grote betontegels, een verhoogd zonterras, modern vormgegeven waterpartijen, strakke borders met vaste beplanting, houten schuttingen en hagen. Achterin de tuin staat een praktische houten berging welke bestaat uit twee gedeeltes. Ook de voortuin is verzorgd aangelegd met een moderne waterpartij, boompjes en een gazon. Er kan ruimschoots om de woning heen gelopen worden. Er is een grote oprit met parkeergelegenheid voor vier auto's.
Omgeving
Vanuit de woonkamer heeft u een prachtig zicht op de straat. Grote ramen zorgen voor een prettige lichtinval. Grotendeels zijn alle kozijnen uitgevoerd in onderhoudsarm kunststof en voorzien van rolluiken. Voor uw dagelijkse behoeften zijn er diverse supermarkten en scholen op korte afstand te vinden. Verder biedt Dinxperlo meerdere sportverenigingen en groene parken, zoals Het Welinkbos, voor een actieve en gezonde levensstijl. Het landelijke buitengebied ligt bijna om de hoek en nodigt uit om heerlijk wandel- en fietstochten te maken. Via Isselburg en de oprit naar de Duitse snelweg A3/A12 (Arnhem–Oberhausen) bent u goed bereikbaar. Er zijn treinstations in Terborg en Aalten, beide op ongeveer 10 minuten rijden met de auto, of bereikbaar via de buslijnen die Dinxperlo verbinden met omliggende dorpen en steden.
Heeft u interesse in deze prachtige vrijstaande woning? Neem dan contact op voor een bezichtiging. Laat u overtuigen door de ruimte, het comfort en de prachtige ligging van deze woning.
Beknopte kerngegevens
- Bouwjaar: 1973
- Perceelgrootte: 573 m²
- Inhoud: 515 m³
- Woonoppervlakte: 118 m²
- Overige inpandige ruimte: 31 m²
- Gebouw gebonden buitenruimte: 41 m²
- Externe bergruimte: 16 m²
- Verwarming: radiatoren (Nefit-ketel uit 2013) en deels vloerverwarming
- Warmwater: via cv-ketel
- Koeling: airconditioning unit op de ouderslaapkamer
- Isolatie: dak-, muur- en vloerisolatie, HR++ beglazing
- Bezonning: oosten
- Zonwering: rolluiken aan de gehele woning en screens bij de veranda
- Zonnepanelen: 10 stuks à 300 Wp
- Glasvezel: aanwezig
- Energielabel: B
Aanvaarding
In overleg
Richtprijs
€ 445.000,--
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 445.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.771
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1973
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 118 m²
- Overige inpandige ruimte
- 31 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 41 m²
- Externe bergruimte
- 16 m²
- Perceel
- 573 m²
- Inhoud
- 515 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, rolluiken, schuifpui, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit HR Trendline (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DINXPERLO A 5509
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 573 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage, carport en garage met carport
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
5.335x
Bekeken
57x
Bewaard
6-1-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




