Nieuw
De Gasperilaan 177007 ML DoetinchemRomantische buurt - zuid
€ 495.000 k.k.
- 120 m²wonen
- 220 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+energielabel
BlikvangerWonen op een fijne locatie met comfort, ruimte en woonkwaliteit!
Omschrijving
Sfeervol wonen in het geliefde wijkdeel “de Romantische buurt” van de woonwijk Dichteren?! Dat doe je in deze leuke tweekapper gelegen aan de Gasperilaan 17 in Doetinchem.
In het populaire wijkdeel “Romantische buurt zuid” van de woonwijk Dichteren staat deze in prima onderhouden, via de garage geschakelde twee-onder-een kap woning met inpandig bereikbare garage. Dit fraaie gedeelte van de wijk wordt gekenmerkt door de ruime opzet, het groene karakter en de hoogwaardige bebouwing. Een ideale woonomgeving voor wie comfortabel en rustig wil wonen, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Zo bevinden zich in de omgeving van de woning een winkelcentrum, treinstation, scholen voor primair onderwijs en diverse sportaccommodaties. Op slechts enkele minuten autorijden bereik je de aansluitingen van de snelweg A18 richting Arnhem/ Enschede terwijl je ook met ca. 10 minuten fietsen in het gezellige stadscentrum van Doetinchem staat.
De woning is gebouwd in 2002, heeft een gebruiksoppervlak van 137 m², een inhoud van 484 m³ en is gelegen op een perceel van 220 m² eigen grond. De woning beschikt over een frisse, tijdloze uitstraling en is gebouwd met uitsluitend duurzame en kwalitatief hoogwaardige materialen. Dankzij het uitstekende isolatieniveau en de tien, in 2023 geplaatste, zonnepanelen beschikt de woning over een gunstig energielabel A.
Begane grond;
Entree, hal, toilet met hangcloset en fontein, de ruime woonkamer met erker biedt volop leefruimte, de moderne keuken is uitgevoerd in een stijlvolle hoogglans witte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, Quooker, koelkast, combi-oven en een 4 pits inductie kookplaat met afzuigschouw. Het fraai bewerkte granieten werkblad vormt een duurzame en luxe afwerking van het geheel. Vanuit de keuken geeft een tuindeur toegang tot het terras en de tuin. De begane grond is voorzien van mooie pvc vloerafwerking met een warme en stijlvolle uitstraling. Voor de liefhebber van eikenhouten vloeren; onder de verwijderbare pvc vloer bevinden zich nog de eerder aangebrachte eiken vloerdelen.
De garage is nagenoeg geheel geïsoleerd en momenteel in gebruik als hobby- en bergruimte.
Eerste verdieping;
De eerste verdieping beschikt over een ruime overloop, drie volwaardige slaapkamers en een moderne badkamer. De badkamer is compleet ingericht met een inloopdouche, een badkamermeubel met wastafel en hangcloset. De gehele verdieping is afgewerkt met een verzorgde laminaatvloer. De aanwezige airconditioning zorgt voor de nodige verkoeling in de warme zomermaanden.
Zolder;
Via een vaste trap bereik je ruime bergzolder. Deze praktische verdieping biedt volop bergruimte en herbergt tevens de opstelling van de cv-installatie en de wasruimte. tevens is het mogelijk om op deze verdieping een ruime 4e slaapkamer te realiseren. De zolderverdieping is voorzien van Novilon vloerafwerking.
Buitenruimte;
De tuin biedt voldoende ruimte om in alle rust van het buitenleven te genieten en vormt een fijne aanvulling op het comfortabele woonhuis. De oprit biedt voldoende ruimte voor het parkeren van de eigen auto. In de achtertuin zijn er diverse zitmogelijkheden, je vind hier zowel een plekje in de zon maar je kunt ook voor een schaduwrijke plek onder de veranda of onder het elektrisch te bedienen zonnescherm kiezen.
Bijzonderheden en kenmerken;
-Via de garage geschakelde tweekapper met inpandig bereikbare garage en eigen oprit;
-Gelegen in het geliefde wijkdeel "Romantische buurt” in de wijk Dichteren;
-Fijne zonnige tuin met veranda en veel privacy;
-Rolluiken en zonwering;
-Bouwjaar 2002;
-Wand- en vloerverwarming;
-10 zonnepanelen;
-Airconditioning;
-Netto woonoppervlak circa 120 m²; (totale gebruiksoppervlakte 137 m²)
-Perceeloppervlakte 220 m² eigen grond;
-Energielabel A;
-Moderne keuken met granieten werkblad en inbouwapparatuur;
-Moderne badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet;
-Drie ruime slaapkamers;
-Grote bergzolder met cv-opstelling en wasruimte waar eventueel gewenst een ruime 4e slaapkamer kan worden gerealiseerd.
Kortom; het betreft hier een goed onderhouden en instapklare gezinswoning op een fijne locatie, waar comfort, ruimte en woonkwaliteit op een aantrekkelijke manier samenkomen.
Ben je na het bekijken van deze presentatie enthousiast geworden en wil je deze leuke tweekapper met eigen oprit en garage graag komen bekijken?! Neem dan gerust contact op met Alpina makelaardij in Doetinchem. Wij informeren je graag verder over de bezichtigingsmogelijkheden. Alpina Jouw Makelaar In Oost Gelderland.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 495.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.125
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2002
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 120 m²
- Overige inpandige ruimte
- 17 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 20 m²
- Perceel
- 220 m²
- Inhoud
- 484 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, balansventilatie, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HR ketel (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMBT-DOETINCHEM A 8105
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 220 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 85 m² (10,00 meter diep en 8,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Isolatie
- Dakisolatie en muurisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
872x
Bekeken
21x
Bewaard
22-8-2026
Op Funda
Buurt

Romantische buurt - zuid
Doetinchem- Inwoners
- 895
- Gezin met kinderen
- 54%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.729
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



