Verkocht
Haareweg 597009 EA DoetinchemDe Happert - Leerinkstraat
€ 350.000 k.k.
- 120 m²wonen
- 372 m²perceel
- 3slaapkamers
- Fenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 19 juni 2025
- Verkoopdatum
- 13 juli 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Wonen aan de Haareweg 59: karakter, ruimte én mogelijkheden. Ben je op zoek naar een karakteristieke jaren ’30 twee-onder-een-kapwoning met een diepe tuin, waar je jouw eigen woonwensen kunt realiseren? Dan is Haareweg 59 in Doetinchem absoluut een kijkje waard. Deze woning uit 1935 ligt op een mooie plek, beschikt over fraaie geveldetails, een royale tuin op het westen én volop mogelijkheden om te moderniseren. Dat betekent juist dat je hier iets heel eigens van kunt maken. En dat op korte afstand van het stadscentrum.
Wonen nabij het centrum betekent genieten van vele voordelen. Op loopafstand van het gezellige Doetinchemse stadscentrum, maar je bent ook in no-time op het trein- en busstation. Ook zijn de Kruisbergse Bossen dichtbij, heerlijk om te fietsen en/of wandelen.
Niet geheel onbelangrijk, binnen enkele autominuten ben je bij de uitvalswegen richting Arnhem/Enschede/Zutphen.
Indeling
Begane grond
Je komt binnen via de hal met trapopgang, toegang tot de kelder, een toilet en de woonkamer aan de voorzijde. In de woonkamer zorgt de gaskachel voor extra sfeer. Loop je door richting de achterzijde, dan kom je in de ruime woonkeuken waar je alle ruimte hebt voor een grote tafel en een keuken naar eigen wens. Vanuit de keuken bereik je de tweede hal met toegang tot de badkamer en de achterdeur richting de tuin. De badkamer is eenvoudig, maar biedt veel mogelijkheden voor een nieuwe indeling en afwerking.
Verdieping
Hier tref je drie slaapkamers, waarvan één met een dakkapel. Via de overloop heb je ook toegang tot een praktische vliering, ideaal voor extra opslag.
Een groene oase achter het huis
De tuin is maar liefst 22 meter diep en ligt op het westen, dat betekent zon in de middag en avond. Op dit moment is er volop groen aanwezig, maar zie je het al voor je? Een fijne loungehoek, een moestuin, speelplek of een groot terras? De berging met zolder aan de achterzijde van de woning biedt daarnaast praktische opbergruimte of mogelijkheden voor hobby’s of werkruimte. Op zoek naar opbergruimte voor je tuingereedschap en tuinbenodigdheden? Daar is de opbergschuur in de tuin uitermate geschikt voor.
Vijf redenen waarom dit jouw nieuwe thuis kan worden:
- Karakteristieke uitstraling met jaren ’30 details
- Uitbouw op de begane grond met ruime woonkeuken
- Diepe tuin op het westen met veel privacy
- Praktische berging met zolderruimte
- Volop mogelijkheden om te moderniseren naar eigen smaak
Zie jij het al helemaal voor je om deze woning om te toveren tot jouw droomhuis? Neem dan snel contact op met Vredegoor Lanting Makelaars voor een bezichtiging. Wie weet sta jij binnenkort aan de start van dit mooie woonproject! Vraagprijs € 350.000,- k.k.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 350.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.917
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1935
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 120 m²
- Overige inpandige ruimte
- 20 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 372 m²
- Inhoud
- 490 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- F
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMBT-DOETINCHEM B 2327
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 372 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 180 m² (22,00 meter diep en 8,20 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Vliering, elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
5.864x
Bekeken
67x
Bewaard
19-6-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




