Ruime tweekapper met heerlijk vrij uitzicht over het groen en water!
Omschrijving
Een verrassend ruime tweekapper met heel veel extra’s! Aan het Hoefbladveld 43 in Doetinchem staat deze goed onderhouden twee onder een kapwoning met een heerlijk vrij uitzicht over voorgelegen groen en water. Een fijne plek om thuis te komen! Binnen vind je vier slaapkamers en een extra eetkamer op de begane grond die je ook prima als werkruimte, speelkamer of slaapkamer kunt gebruiken. Daarmee biedt de woning zelfs mogelijkheden om in de toekomst levensloopbestendig te wonen.
Ook buiten heb je alle ruimte, met een perceel van maar liefst 326 m², een eigen oprit en een verzorgde achtertuin op het zuidwesten. Tel daar de verschillende verbeteringen op het gebied van wooncomfort bij op en je hebt een heerlijk compleet huis te pakken! En ook de plek is fijn! De woning ligt aan een ruim opgezette, autoluwe straat in de geliefde woonwijk De Huet. De omgeving kenmerkt zich door veel groen, waterpartijen en speelgelegenheden. Scholen, winkelcentrum De Bongerd, kinderboerderij en het treinstation liggen op korte afstand. Ook het buitengebied is gemakkelijk te bereiken voor een wandeling of fietstocht. Een prettige woonomgeving waar je rustig woont en toch alle dagelijkse voorzieningen dichtbij hebt.
Indeling
Begane grond
Via de eigen oprit bereiken we de voordeur. Eenmaal binnen komen we in de hal met de trapopgang en het toilet. We lopen door naar de woonkamer, een gezellige en lichte ruimte met een prettig vrij uitzicht over het groen en water aan de voorzijde. Hier is voldoende plek voor een comfortabele zithoek. Aan de achterzijde zorgt een grote glazen pui met HR++ glas voor veel daglicht en een fijne verbinding met de tuin. De woonkamer is afgewerkt met een houten vloer en voorzien van airconditioning uit 2024, heerlijk tijdens de warme zomerdagen!
Aansluitend bevindt zich de halfopen keuken, voorzien van een composieten werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vriezer (2022), vaatwasser, combimagnetron, vierpits gaskookplaat en afzuigkap. Vanuit de keuken heb je via de tuindeur direct toegang tot de achtertuin. En dan komen we bij een van de verrassingen van dit huis: de extra eetkamer! Een fijne aanvulling op de leefruimte, waar je bijvoorbeeld een grote eettafel kwijt kunt. Maar deze kamer leent zich ook uitstekend als speelkamer, hobbyruimte of kantoor aan huis. Liever een slaapkamer op de begane grond? Ook dat behoort tot de mogelijkheden. Door daarnaast een douchevoorziening op de begane grond te realiseren, kun je de woning geschikt maken voor levensloopbestendig wonen. De eetkamer is voorzien van kunststof kozijnen. Verder is er een praktische wasruimte met aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan twee zijn voorzien van een dakkapel. Hierdoor is er extra ruimte ontstaan en valt er prettig daglicht naar binnen. De badkamer is in 2017 vernieuwd en heeft een complete inrichting met een ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel met waskom en toilet.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereiken we de tweede verdieping. Hier tref je de vierde slaapkamer aan, voorzien van een dakraam. Achter de knieschotten is praktische bergruimte aanwezig en ook op deze verdieping is airconditioning uit 2024 geplaatst. Daarmee is dit een fijne plek om te slapen of bijvoorbeeld rustig te werken.
Buiten
De achtertuin is een heerlijke plek om van het buitenleven te genieten! Met een ligging op het zuidwesten, een gazon en twee terrassen is er volop ruimte om lekker buiten te zitten. De tuin is gezellig aangelegd en biedt voldoende plek voor een loungeset, een grote buitentafel en natuurlijk om lekker te spelen. Ook aan bergruimte is gedacht. Er is een stenen buitenberging aanwezig en daarnaast staat er nog een houten berging in de tuin. Verder beschikt de tuin over een achterom en kun je de auto op je eigen oprit parkeren.
Goed om te weten!
- Goed onderhouden twee onder een kapwoning
- Perceel van maar liefst 326 m² eigen grond
- Vier slaapkamers en een extra kamer op de begane grond
- Extra kamer ook geschikt als werkruimte, speelkamer, hobbyruimte of slaapkamer
- Mogelijkheden om de woning levensloopbestendig te maken
- Airconditioning in de woonkamer en op de tweede verdieping, beide uit 2024
- Badkamer en toilet vernieuwd in 2017
- 9 zonnepanelen uit 2021
- Cv-ketel, Intergas HR, uit 2021
- Spouwmuur nageïsoleerd in 2023
- Rolluiken geplaatst in 2022
- Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2024
- Verzorgde achtertuin op het zuidwesten met twee terrassen
Hier kun je nog jarenlang met plezier wonen! Deze woning aan het Hoefbladveld 43 biedt een fijne combinatie van leefruimte, wooncomfort en een rustige ligging. Vooral de extra kamer op de begane grond maakt deze woning lekker veelzijdig. Kom je kijken welke mogelijkheden dit huis jou te bieden heeft? Neem contact op met Vredegoor Lanting Makelaars en plan een bezichtiging! De bieden VANAF-prijs is € 475.000,- k.k.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Ruime tweekapper met extra kamer
Vier slaapkamers plus extra kamer op begane grond.
Zonnige tuin en vrij uitzicht
Achtertuin op zuidwesten, uitzicht op groen en water.