Nieuw
Admiraalsplein 493317 BB DordrechtAdmiraalsplein
€ 280.000 k.k.
- 88 m²wonen
- 2slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Dordrecht - Wielwijk
Vraagprijs € 280.000,00 k.k.
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via de knop "Neem contact op".
Zonnig wonen met alles binnen handbereik - Admiraalsplein 49 te Dordrecht
Zodra de zon zich laat zien, voelt wonen aan het Admiraalsplein als een kleine vakantie in eigen huis. Dit driekamerappartement op de derde verdieping biedt niet alleen een fijne lichtinval en een zonnig balkon op het westen, maar vooral een locatie waar gemak en levendigheid samenkomen.
Indeling:
Derde verdieping
Vanuit de ruime en lichte woonkamer kijkt u uit over het gezellige winkelplein. Hier ervaart u elke dag de reuring van de wijk, terwijl u thuis geniet van rust en comfort. Met een schuifpui naar het balkon haalt u buiten moeiteloos naar binnen - perfect voor lange zomeravonden in de zon.
Wat deze woning extra aantrekkelijk maakt, is de directe nabijheid van winkels, supermarkten en horecagelegenheden. Even snel boodschappen doen, een ijsje halen of spontaan neerstrijken op een terras - alles ligt letterlijk om de hoek. Ook scholen en andere voorzieningen bevinden zich dichtbij, wat deze plek ideaal maakt voor dagelijks gemak.
Binnen biedt de woning een praktische indeling met een ruime entree, een handige inloopkast en twee goed bemeten slaapkamers aan de voorzijde, waarvan de grootste beschikt over een inbouwkast.
De woonkamer aan de achterzijde is heerlijk licht en ruim opgezet, met extra bergruimte dankzij twee inbouwkasten.
De keuken is eenvoudig, maar functioneel en biedt volop mogelijkheden om deze geheel naar eigen smaak te moderniseren.
Belangrijk om te weten: het betreft een voormalige huurwoning die op onderdelen gemoderniseerd mag worden. Dit geeft u juist de kans om het appartement volledig naar uw eigen wensen en stijl in te richten - en dat tegen een zeer betaalbare prijs.
Kortom: een zonnig en betaalbaar appartement op een toplocatie, met alle winkels en voorzieningen direct binnen handbereik én de mogelijkheid om er uw eigen droomplek van te maken.
Afmetingen:
- Woonkamer totaal ca. 33m²
- Keuken totaal ca. 6m²
- Badkamer totaal ca. 3m²
- Slaapkamer 1 totaal ca. 15m²
- Slaapkamer 2 totaal ca. 8m²
- Balkon totaal ca. 4m²
Bijzonderheden / kenmerken:
- Projectnotaris van toepassing;
- Eeuwigdurende zelfbewoningsplicht;
- Anti-speculatiebeding eerste 2 jaar.
- Volle eigendom
- Maandelijkse VvE-bijdrage ca. € 250,56
- VVE: De besluitvorming omtrent daken staat gepland medio juni en kosten zijn voor koper, voor meer info vraag het de makelaar
Bij aankoop van deze woning zal de oplevering binnen 6 weken plaatsvinden. Indien u over wilt gaan tot een optie of aankoop van de woning dient u aan te tonen dat de koopsom van de woning voor u financieel haalbaar is. Dit kan aangetoond worden door bijvoorbeeld afgifte van een uitgebracht advies door een daartoe deskundige en erkende financiële instelling of adviseur.
Plattegronden en afmetingen zijn indicatief.
Dit is een woning die u koopt op de vrije markt. Verbouwen of tussentijds een extra financiering voor een verbouwing afsluiten, dat regelt u zelf zonder aanvullende voorwaarden.
Wanneer u weer wilt verhuizen en de woning verkoopt, kunt u zelf een verkoopmakelaar uitzoeken die de woning voor u verkoopt op de vrije markt waarbij u zelf de verkoopprijs bepaalt.
U mag de woning niet verhuren of op andere wijze in gebruik geven aan anderen, dit geldt ook voor opvolgende eigenaren als u de woning weer gaat verkopen! Bewoning of huur door een eerstegraads bloed- of aanverwant wordt als eigen bewoning beschouwd. Het is niet toegestaan om de woning binnen twee jaar na het tekenen van de akte van levering te verkopen. Dit wordt opgenomen in de koopovereenkomst en akte van levering.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 280.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.182
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 250,58 per maand
- Koopmengvorm
- Is onderdeel uitpondproject
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1957
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 88 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 229 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompakt HRE 24/18 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DORDRECHT M 2494
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 250,58 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Admiraalsplein
Dordrecht- Inwoners
- 780
- Gezin met kinderen
- 13%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.050
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




