Verkocht
Leerparkpromenade 3523312 KW DordrechtMaria Montessorilaan en omgeving
€ 250.000 k.k.
- 66 m²wonen
- 1slaapkamer
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 18 maart 2025
- Verkoopdatum
- 5 april 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Starters opgelet! Modern afgewerkt 2-kamerappartement gelegen op mooie locatie in het Leerpark in de geliefde wijk Land van Valk.
Dit leuke 2-kamerappartement is gelegen op de 1e verdieping van een representatief complex, genaamd Darwin, met afgesloten entree, liftinstallatie en gezamenlijke fietsenstalling. Het gehele appartement is op moderne wijze en geheel in lichte kleurstellingen afgewerkt. De verwarming is middels stadsverwarming en het appartement is volledig gasloos. In de woonkamer zijn de grote raampartijen welke tot op de grond lopen een eyecatcher met Franse balkons die ook zorgen voor veel lichtinval. Verder is het gehele appartement voorzien van een lichte laminaatvloer en gladde wandafwerking en loopt de plattegrond taps toe naar de voorzijde, waardoor dit appartement over een wat groter woonoppervlak beschikt. Aan de galerijzijde beschikt het appartement over een balkon op het zuiden. Gunstige ligging in het Leerpark op loopafstand van supermarkt, maar ook nabij sportgelegenheden, het historische centrum van Dordrecht, Centraal Station en diverse uitvalswegen via Randweg N3.
Kenmerken:
vraagprijs: € 250.000,- kosten koper
type woning: appartement
aantal kamers: 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer
gebruiksoppervlakte: 66 m²
bouwjaar: 2012
balkon: zuiden
parkeren: parkeervergunning
verwarming: stadsverwarming
Indeling begane grond:
- entree, afgesloten hal met brievenbussentableau, toegang tot gezamenlijke fietsenberging, liftinstallatie en trapopgang naar de verdiepingen.
Indeling 1e verdieping:
- entree in hal met meterkast (8 groepen + 1 aardlekschakelaar), toegang tot inpandige berging met aansluiting voor de wasmachine;
- ruime woonkamer met veel lichtinval middels fraaie, grote raampartijen (tot op de grond), laminaatvloer en gladde wandafwerking;
- open keuken in lichte kleurstelling in hoekopstelling geplaatst en voorzien van diverse apparatuur, t.w.: koelkast, vriezer, keramische kookplaat, RVS afzuigkap, combimagnetron en vaatwasmachine;
- slaapkamer, gelegen aan de achterzijde (galerijzijde) van het appartement en voorzien van een lichte laminaatvloer;
- vanuit de hal toegang tot de volledig betegelde badkamer met zwevend toilet, inloopdouche en wastafel.
Algemeen:
- bouwjaar ca. 2012;
- bijdrage VvE € 131,75 per maand;
- verwarming middels stadsverwarming;
- optimale isolatievoorzieningen;
- energielabelklasse A, geldig tot 26-02-2028;
- balkon aan de galerijzijde gunstig gelegen op het zuiden.
Kadastrale aanduiding:
Gemeente Dordrecht, sectie N, nummer 4940, appartementsindex A3.
Oplevering:
- in overleg/spoedig mogelijk.
Diversen:
Advema NVM Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij. Indien u interesse heeft in deze woning is het raadzaam uw eigen onafhankelijke NVM aankoopmakelaar in de arm te nemen.
Er komt heel wat kijken bij het aankopen van een woning en het nemen van tal van financiële beslissingen.
Waarborgsom:
In onze koopovereenkomsten wordt een bankgarantie/waarborgsom van 10% van de koopsom door koper gesteld ter zekerheid na finaal akkoord hypotheek, 1 week na het verlopen van de ontbindende voorwaarden financiering.
Afmetingen:
De vermelde afmetingen/oppervlakten in deze informatie zijn gemeten op basis van NEN-2580.
De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 van het Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ondertekende koopovereenkomst.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 250.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.788
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 131,75 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2012
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 66 m²
- Inhoud
- 218 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Frans balkon, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- DORDRECHT N 4940
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en open ligging
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 131,75 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
4.046x
Bekeken
58x
Bewaard
18-3-2025
Op Funda
Buurt

Maria Montessorilaan en omgeving
Dordrecht- Inwoners
- 1.510
- Gezin met kinderen
- 19%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.895
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




