Stadswerven De Hendrik - Blok C - Catharina (Bouwnr. 97)3313 DD DordrechtStadswerven

Kaart
  • 3
  • A+++
Wat worden mijn maandlasten?

Bekijk alle 60 beschikbare woningen van dit type in project

Stadswerven De Hendrik

Omschrijving

VERKOOP BIJ INSCHRIJVING: GEEF JE VOORKEUREN DOOR VIA DE PROJECTWEBSITE VOOR 17 MEI A.S. OM 17.00 UUR. Het balkon op het westen maakt dit appartement aantrekkelijk voor mensen die vooral later op de dag buiten willen zitten. Na werk, na boodschappen, na een volle middag: je hebt een eigen plek om de avond rustig te starten. Binnen geeft circa 105 m² je daarbij ruim voldoende bewegingsvrijheid. De woonkamer is de plek waar je vrienden ontvangt of samen eet. Omdat er drie slaapkamers zijn, hoeft een werkplek niet in de woonruimte te staan. Dat geeft rust, zeker als twee agenda’s door elkaar lopen. Een van de kamers kan logeerkamer zijn, een andere werk- of kleedkamer. Die vrijheid maakt het appartement geschikt voor een stel dat graag ruimte heeft, maar niet meer kamers wil dan nodig. Energielabel A+++ is een duidelijk onderdeel van de kwaliteit van dit bouwnummer. Het geeft vertrouwen in de technische basis, naast de praktische indeling. Stadswerven Dordrecht nodigt uit tot kleine routines. Op vrijdag stap je richting de waterbus en begint het weekend al voordat je op je bestemming bent. - Woningtype: 4-kamer appartement - Woonoppervlakte: circa 105 m² - Aantal slaapkamers: 3 - Buitenruimte: balkon op het westen - Energielabel: A+++

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 627.900 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 5.980

Bouwjaar
2026
Soort dak
Plat dak
Keurmerken
SWK Garantiecertificaat

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
ca. 105 m²
Overige inpandige ruimte
5 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
10 m²
Inhoud
315 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche en wastafel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Lift
Gelegen op
7e woonlaag

Energie

Energielabel
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Stadsverwarming

Kadastrale gegevens

DORDRECHT A 0

Populariteit

0x

Bekeken

0x

Bewaard

9-5-2026

Op Funda

Buurt

Stadswerven

Dordrecht
Inwoners
985
Gezin met kinderen
29%
Gem. vraagprijs / m²
€ 5.186

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.