Verkocht
Singel 1303311 PE DordrechtPark Merwestein en omgeving
€ 825.000 k.k.
- 211 m²wonen
- 266 m²perceel
- 6slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 16 juni 2025
- Verkoopdatum
- 15 juli 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Prachtig voormalig boven-benedenhuis te koop aan de statige Singel te Dordrecht.
Deze jaren 30 woning is werkelijk van alle gemakken voorzien en is altijd met veel liefde verzorgd en bewoond.
Alleen omdat er zich een buitenkansje voordeed gaan verkopers deze fantastische woning verlaten en komt deze nu voor u beschikbaar. Kijkt u maar naar de beelden en zie wat een rust en ruimte u hier binnen aantreft.
De woning is van alle gemakken voorzien zoals een zere fraaie kleedkamer, een ruime speelkamer (eventueel een slaap of werkkamer), veel lichtinval en veel originele details zoals glas-in-lood ramen en 4 schouwen.
De sfeer en beleving begint eigenlijk al direct bij het kleine poortje wat toegang geeft tot de voortuin.
Heerlijk beschut maar wel zeeën van ruimte om fietsen te stallen etc. Via de voortuin komen we aan bij de zeer fraaie voordeur.
Vanaf hier begint de reis door de ruime en lichte woning met op de begane grond een kleine kelder, ruime woonkamer met en suite deuren, een grote keuken voorzien van alle gemakken en een speelkamer.
De woonkamer en de keuken hebben allebei toegang tot de achtergelegen tuin.
Via het trappenhuis komen we uit op de 1e slaapverdieping waar naast de ruime kleedkamer tevens een heerlijke badkamer te vinden is en 3 slaapkamers. Momenteel hebben de ouders nu 2 slaapkamers in gebruik als 1 slaap/werkkamer. Deze ruime kamer beschikt ook over fraaie en suite deuren en heeft tevens toegang tot het balkon.
Op de 2e slaapverdieping zijn nog 3 slaapkamers als mede een douche en een grote wasruimte waar de wasmachine en droger staan opgesteld.
Via een vaste trap komen we uit op de grote bergzolder.
De achtergelegen tuin is opgebouwd uit een aan de woonkamer en keuken gelegen groot terras en via een klein trapje komen we uit in de tuin met berging en een achterom.
Kortom bent u na het lezen van de informatie en het zien van de beelden ook zo enthousiast geworden en kunt u niet wachten om deze fantastische woning te bekijken ? Kijk dan alvast even op singel130.nl en belt u daarna met Waltmann Makelaars Dordrecht. Wij plannen dan graag een afspraak met u in om het pand te gaan bekijken en zullen u met alle liefde en plezier een rondleiding geven door dit geweldige huis. Misschien wel uw droomhuis ?
Disclaimer;
Gunning is altijd voorbehouden aan verkoper.
De informatie in deze brochure is met de nodige zorg vastgesteld zoals u van Waltmann Makelaars kan verwachten.
De vermelde oppervlakten (m2) en inhoud (m3) zijn vastgesteld conform de branchebrede NVM meetconstructies op basis van de NEN2580:2007 NL.
De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van gebruiksoppervlakten. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Aan de gegevens kunnen echter geen rechten worden ontleend, alle aansprakelijkheid van Waltmann Makelaars is derhalve uitgesloten.
Voorts zijn wijzigingen voorbehouden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 825.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.910
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, eindwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1932
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht en dubbele bewoning mogelijk
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 211 m²
- Overige inpandige ruimte
- 9 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 41 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 266 m²
- Inhoud
- 780 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 9 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en voorzetramen
- Verwarming
- Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt, eigendom
Kadastrale gegevens
- DORDRECHT K 5741
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 266 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Beschutte ligging en in centrum
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 95 m² (9,70 meter diep en 9,80 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
5.061x
Bekeken
53x
Bewaard
16-6-2025
Op Funda
Buurt

Park Merwestein en omgeving
Dordrecht- Inwoners
- 840
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.877
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




