Verkocht
De Twee Gebroeders 1929207 CA DrachtenDe Folgeren zuidwest
€ 298.500 k.k.
- 132 m²wonen
- 128 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 24 februari 2025
- Verkoopdatum
- 10 maart 2025
- Looptijd
- 14 dagen
Omschrijving
Verrassend ruim met vijf slaapkamers. Moderne badkamer. Duurzaam met Energielabel A!
Voor starters en gezinnen een zeer interessant woonhuis in de rustige woonwijk De Folgeren. Opvallende kenmerken zijn de ruimte in huis met vijf slaapkamers, de tuingerichte woonkamer en de moderne keuken en badkamer. Bovendien is de woning keurig afgewerkt, volledig en goed geïsoleerd en heeft het huis een energielabel A. Wij nemen je graag mee voor een kennismaking.
Indeling
Begane grond
- ruime entree/hal met garderobe en toegang naar de berging
- meterkast met 12 moderne groepen en 3 fasen aansluiting
- handige garderobehoek
- moderne toiletruimte met wandcloset en fonteintje
- provisiekast
Woonkamer en keuken
Vanuit de hal loop je over een massieve plankenvloer de tuingerichte woonkamer binnen. Door de brede vensterpartij is de leefruimte altijd licht. Dit kom ook doordat de tuin op de mooie zonnestand zuid-zuid-oosten ligt. Met de tuindeur naar het terras verleng je je leefruimte op zomerse dagen. Door de brede elektrische zonwering met lange knikarm kun je op het terras in de schaduw zitten en houdt het de kamer koel in de zomer. De leefruimte kun je helemaal naar eigen wens kunt inrichten met een eethoek en TV/zithoek. De woonkamer is verbonden met een deur naar de keuken met veel daglicht. De keukenopstelling heeft een werkblad op prettige werkhoogte en is voorzien van soft-close lades, een vaatwasser en een vijf pits gas/wok-brander met een schouw. De wandopstelling biedt een oven, een grote en hoge koelkast, een combi-oven/magnetron en kastruimte.
1e verdieping
- overloop
- een tweepersoons-slaapkamer aan de voorzijde
- een grote kinderslaapkamer aan de achterzijde
- een royale tweepersoons-slaapkamer aan de achterzijde
In alle kamers en op de overloop ligt een moderne laminaatvloer.
Badkamer
Helemaal van deze tijd in moderne tinten, deze ruime badkamer uit 2021 met brede inloopdouche, sensor-ventilatie, wastafelmeubel en spiegel met led verlichting, handdoek-radiator en tweede wandcloset.
2e verdieping
- deur met glas naar de vaste trap
- overloop met dakraam en dakkapel, cv-opstelling, witgoedopstelling en knieschotberging
- ruime vierde slaapkamer met dakkapel
- vijfde slaap/werk/hobbykamer met kantelraam
Vliering
Door de hoge nok is er een ruime vliering gerealiseerd. Bereikbaar met vlizotrap.
Tuin en Berging
De achtertuin is onderhoudsarm aangelegd met sierbestrating en borders. Door de ligging op het zuid-zuid-oosten heb je de hele dag de zon in huis en in de tuin. Achter in de tuin is een overkapping voor een schaduwplekje en de tuin is keurig beschut. De aangebouwde berging aan de voorzijde van de woning is plek is voor je fietsen en overige spullen. De berging is in spouw gebouwd, heeft daglicht en beschikt ook over een vliering! De voortuin is netjes aangelegd met sierbestrating en een boompje.
Overige informatie
- eigen cv opstelling HRE 2010 Intergas
- energielabel A geldig tot 28.10.2034
- 4 zonnepanelen van 2023
- geheel geïsoleerd met gevel-, glas-, dak- en vloerisolatie
- de dakkapel is van kunststof en heeft kunststof kozijnen
Omgeving
Park De Folgeren is op korte loopafstand met een grote vijver en veel groen, een losloop-gebied voor honden en speel- en sportvoorzieningen voor kinderen. Twee basisscholen en huisarts zijn op loopafstand en op fietsafstand van winkelcentrum Noorderpoort met veel voorzieningen. Vanuit de wijk ben je binnen enkele autominuten op de snelweg richting Heerenveen/Groningen en Leeuwarden.
Interesse gewekt? Maak met ons een afspraak voor bezichtiging. Denk aan je eigen NVM aankoopmakelaar.
Uit een overeenkomst vloeien pas verplichtingen voort als koper én verkoper de overeenkomst hebben ondertekend. Een mondelinge overeenkomst tussen een particuliere koper en particuliere verkoper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden er is geen koop zolang het koopcontract niet door beide partijen is ondertekend. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Hoewel deze woningpresentatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld blijft de mogelijkheid bestaan dat er fouten en/of onvolledigheden in de omschrijving aanwezig zijn. Noch de verkoper, noch ons kantoor aanvaarden in dit geval enige aansprakelijkheid.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 298.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.261
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1982
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 132 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Perceel
- 128 m²
- Inhoud
- 473 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompact HRE 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DRACHTEN A 11791
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 128 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 54 m² (9,50 meter diep en 5,70 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Isolatie
- Dakisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
4.250x
Bekeken
44x
Bewaard
24-2-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




