Nieuw
Asterstraat 25151 TM DrunenBraken-Oost
€ 425.000 k.k.
- 117 m²wonen
- 241 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerHoekwoning met 4 slaapkamers en grote garage van 34 m2 + vliering!
Omschrijving
Welkom aan de Asterstraat 2 te Drunen!
Ben je op zoek naar een ruime hoekwoning met grote garage/berging? Dan is Asterstraat 2 in Drunen een adres om eens goed te bekijken. Deze hoekwoning uit circa 1965 staat op een perceel van ongeveer 241 m² en heeft een grote garage/berging van circa 34 m² op de begane grond en daar bovenop nog een vliering met dakkapel. Daarmee is dit een interessant huis voor stellen en gezinnen, maar zeker ook voor autoliefhebbers, motorliefhebbers, fanatieke hobbyisten en zzp'ers die thuis wat extra werk- of opslagruimte kunnen gebruiken.
Binnen beschik je over een ruime L-vormige woonkamer met aansluitend een woonkeuken, vier slaapkamers verdeeld over twee woonlagen en een badkamer. Buiten heb je niet alleen een voortuin, maar ook een verharde achter-/zijtuin. En dan is er natuurlijk die garage/berging. Voor wie een auto, motor, gereedschap, fietsen of een uit de hand gelopen hobby heeft, is zo'n ruimte geen overbodige luxe.
De woning is voorzien van dubbel glas en spouwmuurisolatie en er zijn 22 zonnepanelen aanwezig, waarvan 12 zonnepanelen uit 2019 (eigendom) en 10 zonnepanelen uit 2020 (huur). Verder is de woning grotendeels voorzien van rolluiken en is er een Intergas cv-ketel (circa 2019) met hybride warmtepomp (Daikin) aanwezig. Op de begane grond ligt vloerverwarming als bijverwarming in de hal, woonkamer en keuken. Dit alles maakt dat de woning op energiegebied al een flinke stap verder is dan je op basis van het bouwjaar misschien zou verwachten. De woning heeft energielabel A.
De ligging is praktisch. Je woont in Drunen, midden in Brabant, met Waalwijk en 's-Hertogenbosch in de omgeving. De binnenstad van 's-Hertogenbosch bereik je in ongeveer 15 autominuten.
Begane grond
Je stapt de woning binnen via de ruime hal. Hier is plaats voor een garderobe en vanuit de hal zijn onder meer de meterkast (vernieuwd in circa 2019), het toilet, de woonkamer en de trap naar boven (met daaronder een trapkast) bereikbaar.
De woonkamer heeft een L-vorm. Dat geeft je de vrijheid om de ruimte op verschillende manieren in te delen. Een royale bank met zicht op de televisie, een comfortabele leesstoel in een hoek en een grote eettafel voor het gezin of bezoek: het kan allemaal. De L-vorm zorgt daarbij voor een natuurlijke verdeling van de ruimte. In de woonkamer is een airco aanwezig, waarmee zowel gekoeld als verwarmd kan worden.
De uitgebouwde woonkeuken vormt een fijne aanvulling op de woonkamer. Hier heb je de ruimte om te koken, te ontbijten en samen te zijn. De keuken is voorzien van een 6-pits gasfornuis met afzuigkap, spoelbak, koel/vriescombi, een oven en een aansluiting voor een vaatwasser. Ook de wasmachine- en drogeraansluiting bevinden zich in de keuken. Er komt daglicht binnen door het raam in de zijgevel en door de lichtkoepel. Het plat dak is in 2024 vernieuwd.
Via loopdeuren vanuit de woonkamer (zijkant) en de keuken (achterkant) is er toegang tot de buitenruimte.
Eerste verdieping
De eerste verdieping is praktisch ingericht met een overloop, drie slaapkamers en een badkamer.
De drie slaapkamers zijn prima van formaat. Dat maakt de verdieping geschikt voor een gezin met kinderen, maar ook voor wie een extra slaapkamer wil gebruiken als werkkamer, logeerkamer of hobbyruimte.
De geheel betegelde badkamer bevindt zich eveneens op deze verdieping en is ingericht met een douche, ligbad, toilet en wastafel.
Een vaste trap brengt je vervolgens naar de tweede verdieping.
Tweede verdieping
De tweede verdieping bestaat uit een voorzolder en een vierde slaapkamer.
De voorzolder biedt extra bergruimte. Ook zijn hier de omvormer voor de zonnepanelen en de Intergas cv-ketel (circa 2019) met hybride warmtepomp (Daikin) geïnstalleerd. De vierde slaapkamer is ruim van formaat en voorzien van een dakkapel aan de achterzijde.
Buitenruimte
Bij deze ruime eengezinswoning hoort zowel een voortuin als een verharde achter-/zijtuin.
De echte blikvanger is de grote garage/berging. Heb je een auto waar je graag zelf aan sleutelt? Staat er een motor die je liever droog en veilig binnen zet? Of heb je een hobby waarvoor je simpelweg vierkante meters nodig hebt? Dan biedt deze garage/berging mogelijkheden. Ook als je als zzp'er behoefte hebt aan opslag- of werkruimte, mits passend binnen de omgevingsplanregels, kan dit bijgebouw interessant zijn. De garage/berging is vanaf de Dahliastraat te bereiken. Boven de garage/berging bevindt zich een vliering, waardoor je nog meer spullen kwijt kunt zonder dat de garage zelf vol komt te staan. Op deze vliering is ook een omvormer voor de zonnepanelen geïnstalleerd.
Aan de woning is bovendien een overkapping aanwezig. Je kunt hier een gezellig zitje van maken of afbreken en extra tuin creëren. De mogelijkheden zijn er! De woning ligt mooi op de hoek van twee straten en dat geeft extra vrijheid. Aan de overzijde van de woning is nu nog een basisschool gelegen. Waarschijnlijk vindt daar in de toekomst herontwikkeling (mogelijk woningbouw) plaats.
Interesse? Download de brochure via onze website, plan een bezichtiging en ontdek of dit de plek is waar jij naar op zoek bent. We horen graag van je!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 425.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.632
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 117 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 32 m²
- Externe bergruimte
- 50 m²
- Perceel
- 241 m²
- Inhoud
- 416 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, natuurlijke ventilatie, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas hybride met Daikin (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DRUNEN H 1583
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 155 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- DRUNEN H 2036
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 86 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Zijtuin
- 71 m² (19,00 meter diep en 3,75 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Garage
- Soort garage
- Carport en vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Vliering en elektra
- Isolatie
- Dakisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
19-8-2026
Op Funda
Buurt

Braken-Oost
Drunen- Inwoners
- 3.245
- Gezin met kinderen
- 39%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.187
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



