Dubceksingel 1486716 RE EdeDe Singels
€ 375.000 k.k.
- 82 m²wonen
- 1slaapkamer
- Cenergielabel
Omschrijving
Zeer licht appartement met eigen parkeerplek en ruim balkon
Wat een sfeer heeft dit instapklare appartement in Atriumstede, naast winkelcentrum Stadspoort Ede! Vanuit de woonkamer is het balkon, op het zuidoosten, te bereiken en de keuken is voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur. In de slaapkamer staat een grote kastenwand en een moderne badkamer, net als de toiletruimte. Bij het appartement horen een berging en een parkeerplek met laadpaal. Het gebouw heeft een lift en een mooie, gezamenlijke binnentuin waar je een buurman/buurvrouw schaakmat kan zetten.
Het winkelcentrum met vele winkels, supermarkten, een apotheek en gezellige horeca ligt letterlijk aan je voeten. Ook het treinstation, de bioscoop, bibliotheek en het ziekenhuis bevinden zich in de nabijheid. Via de Dr. W. Dreeslaan is het een paar minuten naar de A12, met goede aansluitingen naar omliggende steden. Binnen een kwartier sta je in het bos of op de Ginkelse heide, voor een heerlijke wandeling door de prachtige natuur.
De indeling is als volgt:
Appartementengebouw:
Atriumstede is een goed onderhouden, modern appartementengebouw met een binnentuin en meerdere ingangen. De hoofdentree is aan de kant van het Singelpad en er is een bewonersentree bij het parkeerterrein, tegenover het winkelcentrum.
Bij de hoofdentree zijn de brievenbussen en het veilige video-intercomsysteem. Vanuit de entree loop je verder naar de prachtige binnentuin met een vijver, beplanting, zitgelegenheid en een levensgroot schaakspel. Bij het appartement horen een ruime privéberging en een vaste parkeerplek in de parkeergarage.
Appartement:
Met de lift of trap ga je naar de tweede verdieping, en vervolgens loop je over de galerij naar de voordeur van dit fraaie appartement. Je stapt direct de keuken in, die een geheel vormt met de woonkamer. De totale oppervlakte is ruim 55 m2, met lichtinval vanaf twee kanten en grote schuifpui naar het balkon. Nu is de woonkamer leeg, maar voor een grote zithoek met tv-meubel en een eettafel is meer dan genoeg plek.
De ruimte in de keuken heeft een mooie indeling, met een wandopstelling en een eiland. De aanrechtbladen zijn van graniet en de inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, magnetron, koelkast en vriezer zijn ingebouwd. Achter een van de schuifdeuren is een berging, met de HR-ketel en de aansluitingen voor de wasapparatuur.
Dit fijne appartement heeft een mooie slaapkamer, waar een grote kastenwand met spiegeldeuren is gemaakt. Zo oogt de slaapkamer heel ruimtelijk en is er genoeg plek voor kleding, schoenen en accessoires. Om de ruimte optimaal te benutten zijn er links en boven de kastenwand kasten en bergingen gemaakt.
Een van de pluspunten van dit appartement is de ruime badkamer, waar witte en zwarte tegels zijn gecombineerd. Achter het halfhoge muurtje is het ligbad, er is een aparte inloopdouche en naast de wastafel is een toilet geplaatst. Een hoge kast biedt praktische bergruimte en het bad is uitgevoerd als whirlpool.
Exterieur:
Het bijna 4.50 meter brede balkon is een fijne plek om buiten te zitten, met de ochtend- en de eerste middagzon. Je ziet geen betonnen vloer meer, maar mooie composiet terrastegels die goed passen bij de terrasafscheidingen en de kozijnen. Boven de pui met schuifdeuren hangt een elektrisch bedienbaar zonnescherm.
Bijzonderheden:
- Houten kozijnen en een aluminium schuifpui met isolerende beglazing;
- Onder de laminaatvloer ligt een gietvloer;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Remeha, 2018, eigendom);
- Gelijkvloers wonen dankzij de lift in het gebouw;
- Vaste parkeerplek in de parkeergarage;
- Balkon op het oosten, met uitzicht op het winkelcentrum;
- VvE bijdrage € 161,41 per maand;
- Energielabel C.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 375.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.573
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1995
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 82 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Inhoud
- 222 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, rolluiken, schuifpui, en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- EDE E 3505
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- EDE E 3505
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
Garage
- Soort garage
- Parkeerkelder en parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
Populariteit
674x
Bekeken
5x
Bewaard
1-4-2026
Op Funda
Buurt

De Singels
Ede- Inwoners
- 3.910
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.992
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



