Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 24 juni 2025
- Verkoopdatum
- 21 juli 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Ruime maisonnette met XL-dakterras aan het gezellige Rozenplein
Bewoners: ''Onze favoriete ruimte is de keuken, we houden ervan om daar lekker te koken terwijl de ander aan tafel zit, om te praten over onze dag. Ook het dakterras is een favoriet: we kunnen er heerlijk ontspannen of een avondje met vrienden zitten om een drankje/borrel te nuttigen!''
In de jaren 50 is winkelcentrum Rozenplein gebouwd, en nog altijd is het de plek voor de dagelijkse boodschappen. Ook kun je er terecht voor een (afhaal)maaltijd, als je geen tijd of zin hebt om te koken. Boven een van de restaurants is deze maisonnette van circa 67 m2, met twee (mogelijk drie) slaapkamers en een ruim 40 m2 groot dakterras.
Het winkelcentrum Rozenplein ligt letterlijk aan je voeten, dus de hapjes en drankjes voor de housewarming zijn zo gehaald. Via de Rozenlaan en Veenderweg is het een paar minuten lopen naar het Proosdijpark met een publieksboerderij, speeltuin en een mooi ‘hardlooprondje’. Het is maar 5 minuten fietsen naar het centrum en treinstation Ede Centrum, en Intercitystation Ede Wageningen is slechts 10 minuten fietsen.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Aan de voorzijde, onder de overkapping, is de eigen entree van deze ruime maisonnette. Achter de voordeur is de hal, met de meterkast en de trap naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping:
Op de overloop is genoeg plek voor een kapstok, en zie je de trap naar de tweede verdieping en is het ruime toilet via de hal te bereiken.
De lichte woonkamer is goed in te delen met een grote zithoek aan de voorzijde en een eetgedeelte aan de achterzijde, vlak naast de keuken. De muur tussen de woonkamer en keuken is grotendeels verwijderd, wat de sfeer en ruimtebeleving ten goede komt. Een ander pluspunt is de grote schuifpui, naar het grote dakterras.
Deze maisonnette heeft een moderne, luxe keuken met een kookeiland en een wandopstelling, waar het spoelgedeelte is. Alle benodigde apparatuur is aanwezig: een inductie kookplaat met afzuiging, een combi-oven, vaatwasser, koelkast en een vriezer. In de keuken ligt, net al in de woonkamer, een mooie tegelzeil vloer die in 2024 is gelegd en de kleurstelling zorgt voor een goede sfeer.
Tweede verdieping:
Met twee slaapkamers, een kleedruimte (mogelijk slaapkamer) en een mooie badkamer is de tweede verdieping meer dan compleet. De slaapkamer aan de achterzijde is ingericht als master bedroom en de kamer aan de voorzijde heeft vele functies, van werkruimte tot wasruimte en muziekkamer. Wat vroeger de derde slaapkamer was, is nu een geweldige kleedruimte.
In de badkamer is de originele tegelvloer behouden, en de rest is vernieuwd. Grote, witte wandtegels zijn gecombineerd met een wit badmeubel, een grote spiegel, een zwarte handdoekenradiator en een thermostaatkraan in de ruime douche.
Exterieur:
Met een oppervlakte van ruim 40 m2 heeft deze maisonnette een dakterras van groot formaat. Aan drie kanten staan houten schuttingen en de ligging op het noordwesten zorgt, in combinatie met de grootte van het dakterras, voor zon en schaduw gedurende een groot deel van de dag.
Bijzonderheden:
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Nefit, eigendom);
- Eigen entree en een privéberging op de begane grond;
- Twee (oorspronkelijk drie) slaapkamers;
- Ruim 40 m2 groot dakterras;
- Recent vernieuwde keuken;
- Energielabel E.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 275.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.104
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 55,73 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Maisonnette (dubbel bovenhuis)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1952
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 67 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 40 m²
- Externe bergruimte
- 2 m²
- Inhoud
- 226 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- EDE K 16195
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 0,01 meter diep en 0,01 meter breed
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
Populariteit
4.907x
Bekeken
67x
Bewaard
24-6-2025
Op Funda
Buurt

Bloemenbuurt
Ede- Inwoners
- 2.800
- Gezin met kinderen
- 31%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.517
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




