Verkocht
Langenhorst 786714 LT EdeDe Horsten
€ 395.000 k.k.
- 123 m²wonen
- 105 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 31 oktober 2025
- Verkoopdatum
- 18 november 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Een prachtige ligging, zonnige tuin en van top tot teen verbouwd
Bewoners: "Het is heerlijk wonen in deze buurt: de buren zijn vriendelijk en betrokken, en er worden regelmatig gezellige, vrijblijvende buurtborrels georganiseerd in de speeltuin waar iedereen welkom is. Het groene stukje achter het huis zorgt bovendien voor een prachtig uitzicht én fijne privacy."
Soms klopt het gewoon: de ligging, de afwerking, het uitzicht én de tuin. Deze smaakvol verbouwde tussenwoning aan de Langenhorst biedt het allemaal. Met een zonnige tuin op het zuidoosten, uitzicht op hoge bomen en een speeltuintje voor én achter woon je hier in een rustige, groene wijk met alle voorzieningen binnen handbereik. Binnen tref je een gezellige eetkeuken, een lichte woonkamer, drie slaapkamers en een luxe badkamer (2022). De inpandige garage en multifunctionele tuinkamer op de begane grond, ideaal als werk-, hobby- of logeerkamer, maken het plaatje compleet.
Aan de voorzijde, schuin voor het huis, is een plantsoen met een recent vernieuwde speeltuin. Vanuit de woning en de tuin kijk je naar hoge bomen, die naast een speeltuintje staan. Je woont in de buurt van winkelcentrum Bellestein, scholen, een bushalte en sportfaciliteiten. Het centrum met winkels, speciaalzaken, restaurants en uitgaansgelegenheden is op fietsafstand. Diverse uitvalswegen en de snelwegen A12/A30 zorgen voor goede verbindingen richting Arnhem, Veenendaal, Utrecht, Wageningen en Barneveld.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
De voorgevel van deze woning trekt direct de positieve aandacht! Parkeer de (elektrische) auto voor de deur en loop naar de overdekte entree. Hier loop je de lichte hal in, die uit twee delen bestaat. Vanuit het eerste deel van de hal is de ruime, inpandige garage te bereiken. Voor de auto, fietsen en/of andere spullen is dit een geschikte ruimte.
In het eerste deel van de hal is de meterkast en in het tweede deel de trap naar de eerste verdieping. Ook is er vanaf hier toegang tot een multifunctionele kamer met veel lichtinval en mooi uitzicht naar de tuin. Ga je deze kamer gebruiken als werkkamer, als hobbyruimte, tv-kamer of als slaapkamer? De afwerking van de vloer, wanden en het plafond is zeer goed, net als in de hal. Zo hoef je niet te beginnen met verbouwen, maar kun je al snel beginnen met inrichten.
Eerste verdieping:
Op de overloop, bij de trap naar de tweede verdieping, is de in 2021 vernieuwde toiletruimte. De mooie vloer, de gestucte muren en het waanzinnige behang vormen een fraai geheel.
De gezellige eetkeuken is aan de voorzijde, met uitzicht naar een brede straat en veel groen. Voor een grote eettafel en je favoriete kast is genoeg plek om deze fijne ruimte in huis, waar de bewoners veel gebruik van maken. De keukenopstelling heeft een inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, magnetron, koelkast en een vriezer.
Aan de zonnige zuidkant is de woonkamer, die geheel als zitkamer ingedeeld kan worden. Nu staan er een bank en een fauteuil, maar voor een grote hoekbank is ook genoeg plek in deze fijne leefruimte. Hier luister je naar je favoriete muziek en kijk je naar je favoriete film, serie of ander programma!
Tweede verdieping:
Eerst gaan we naar de master bedroom, aan de voorzijde van dit fraaie huis. Het bos in de mist als behang zorgt voor een kamer met een rustige sfeer en de inloopkast is de perfecte plek voor een deel van de garderobe. Aan de achterzijde zijn twee ruime slaapkamers, met uitzicht naar hoge bomen. Zowel de werkkamer als de kinderkamer zijn het toonbeeld van sfeer en stijl.
In 2022 is de badkamer vernieuwd, met een fraai eindresultaat. Grote tegels zijn gecombineerd met modern sanitair, zwarte kranen en andere zwarte elementen. Waar vroeger een bad stond, is nu de royale inloopdouche en verder zijn er een toilet, handdoekenradiator en een badmeubel met grote spiegel.
Exterieur:
Een van de voordelen van deze woning is de mooi aangelegde tuin op het zuidoosten. De vrije ligging aan de achterzijde, met groen in beeld, maakt de tuin tot een fijne buitenruimte. Het terras is van goed formaat en in het achterste deel van de tuin is een overdekt terras gebouwd. Aan de voorzijde van de woning is er, net als bij omliggende woningen, een parkeerplek voor de garage. Zo biedt dit huis alles wat je zoekt… en misschien wel meer dan dat.
Bijzonderheden:
- Platte dakbedekking is in 2023 vernieuwd, de dakranden in 2025;
- Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2025;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas, 2025, eigendom);
- Overkapping in de achtertuin;
- Mooie ligging zonder inkijk aan de voor- en achterzijde;
- Energielabel C.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 395.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.211
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1970
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 123 m²
- Overige inpandige ruimte
- 18 m²
- Perceel
- 105 m²
- Inhoud
- 457 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie en dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- EDE F 6831
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 105 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 53 m² (11,55 meter diep en 4,60 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
2.546x
Bekeken
37x
Bewaard
31-10-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




