Nieuw
Pienemanstraat 766717 WG EdeDe Hoef
€ 425.000 k.k.
- 105 m²wonen
- 128 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerVolledig afgewerkte tussenwoning, ruimte, licht en 10 zonnepanelen!
Omschrijving
Zoek je een woning die klaar is voor de toekomst? Een plek waar je zonder klussen kunt intrekken, met vier slaapkamers én een energielabel A? Welkom aan de Pienemanstraat 76 in Ede. Deze volledig afgewerkte tussenwoning biedt alles wat een modern gezin zich kan wensen: ruimte, licht en de luxe van 10 zonnepanelen.
Zodra je de drempel overstapt, voel je de zorg en aandacht waarmee dit huis is bewoond. De lichte en strak afgewerkte woonkamer vloeit naadloos over in een moderne keuken. De gehele beneden verdieping is in 2020 volledig opgeknapt. Met vier volwaardige slaapkamers en een uitstekende isolatie is dit niet alleen een huis met veel leefruimte, maar ook een huis met een zeer lage energierekening. Hier woon je comfortabel, duurzaam en in alle rust.
De Locatie: Centraal en groen
De Pienemanstraat ligt in een ruim opgezette en groene wijk waar voornamelijk bestemmingsverkeer komt. Dit maakt het een veilige en rustige haven voor opgroeiende kinderen. Er is een leuke speeltuin in de straat. Alle voorzieningen die je dagelijks nodig hebt, liggen op loopafstand. Van basisscholen en kinderopvang tot de Pathé bioscoop en kinderboerderij 'De Oude Hofstede'. Voor de boodschappen wandel je zo naar winkelcentrum Stadspoort. Bovendien ben je uitstekend verbonden: het Intercitystation Ede-Wageningen en de uitvalswegen naar de A12 en A30 zijn binnen enkele minuten bereikbaar. Er bevindt zich een bushalte direct achter het huis.
Highlights:
- Toekomstbestendig wonen: Energielabel A en 10 zonnepanelen;
- Moderne woonkamer en keuken (2020): Volledig uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur;
- Ruimte voor het hele gezin: Maar liefst 4 slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen;
- Licht en open: Royale woonkamer van ca. 29 m² met grote raampartijen en vrij uitzicht;
- Rustige en veilige woonomgeving: Gelegen in een verkeersluwe, groene straat;
- Uitstekende bereikbaarheid: Nabij winkels, scholen, ziekenhuis en openbaar vervoer.
- Recent vernieuwde extra grote moderne dakramen op eerste en tweede verdieping.
- Twee halletjes zowel voor als achter.
Indeling: Ruimte voor elke levensfase
Begane grond: Het hart van het huis
Je komt binnen in een lichte entree die toegang biedt tot de royale woonkamer met (ca. 29 m²). Dit is een leefruimte waar geleefd mag worden: een gezellige zithoek aan de voorzijde en genoeg plek voor een lange eettafel bij de keuken. De keuken (2020) is een plaatje en voorzien van alle moderne gemakken zoals een inductiekookplaat, combi-oven, magnetron en vaatwasser. Vanuit de achterhal heb je toegang tot het moderne toilet en de trap naar boven, de voorraadkast en de achterdeur naar de tuin.
1e verdieping: Rust en ontspanning
Op de eerste verdieping tref je drie goed bemeten slaapkamers aan. De master bedroom is heerlijk ruim, terwijl de overige kamers uitstekend dienen als kinder-, werk- of kledingkamer (één kamer is reeds voorzien van een praktische kastenwand en één heeft een ingebouwd bureau). De badkamer is compleet ingericht met een douche, een tweede toilet en een stijlvol dubbel wastafelmeubel – ideaal voor de drukke ochtenden. De achter slaapkamer en badkamer hebben vernieuwde grote moderne dakramen, die extra ruimte en licht bieden.
2e verdieping: Verrassend veelzijdig
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier bevindt zich de vierde volwaardige slaapkamer ( ca. 10 m²) met ingebouwd bed en kast , een ideale tienerkamer of rustige thuiswerkplek. Naast de stookruimte en de wasmachineaansluiting is er op deze etage enorm veel bergruimte aanwezig. Heb je nóg meer plek nodig voor je seizoensspullen? De handige open vliering (bereikbaar via een trap of ladder) biedt de oplossing.
De Tuin: Onderhoudsvriendelijk genieten
De voortuin heeft een terrasje op het zuiden, waar je zomer en winter kan genieten van de zon. De achtertuin (ca. 53 m²) is verzorgd aangelegd en biedt een heerlijke plek voor een loungeset. Dankzij de ligging op het noorden geniet je op warme zomerdagen van zowel zon- als schaduwplekken. De praktische stenen berging is voorzien van elektra, perfect voor de fietsen en het gereedschap. Aan de schuur bevindt zich een kleine overkapping. Daarnaast is er een fraaie overkapping te creëren met een elektrisch textiel dak (20 m2) , waardoor je extra lang kan genieten op zomerse avonden. Uiteraard is de tuin ook via een handige achterom bereikbaar.
Kenmerken:
- Bouwjaar: 1988
- Woonoppervlakte: 105 m²
- Perceeloppervlakte: 128 m²
- Energielabel: A
- Zonnepanelen: 10 stuks (eigendom)
Ben je op zoek naar een woning waar je direct kunt beginnen met genieten? De Pienemanstraat 76 wacht op je. Plan vandaag nog een bezichtiging en laat je verrassen door de ruimte en de kwaliteit van dit heerlijke huis!
Koopovereenkomst:
Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst:
- Asbestclausule (woningen voor 1994);
- Ouderdomsclausule (20 jaar).
Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie.
Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 425.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.048
- Bouwjaar
- 1988
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 105 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 128 m²
- Inhoud
- 365 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel en elektrische boiler
- Cv-ketel
- Intergas Combi Compact HRE 28/24A (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 53 m² (9,94 meter diep en 5,41 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

De Hoef
Ede- Inwoners
- 855
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.076
Ontdek de buurt