Nieuw
Streefoordlaan 83755 BB EemnesZuidbuurt
€ 779.500 k.k.
- 100 m²wonen
- 425 m²perceel
- 3slaapkamers
BlikvangerKarakteristieke 2-1 kapwoning met bijgebouw en schitterende tuin
Omschrijving
Sfeervolle uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning met diepe zonnige tuin en karakteristiek bijgebouw in het oude dorp van Eemnes
In een rustig en autoluw laantje, midden in het geliefde oude gedeelte van Eemnes, ligt deze charmante en uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning met een verrassend diepe en fraai aangelegde achtertuin op het westen. De woning combineert sfeer, comfort en functionaliteit op een prachtige locatie, op loopafstand van het dorpshart, winkels, scholen en andere dagelijkse voorzieningen.
Met een woonoppervlakte van circa 100 m² en een perceel van maar liefst 425 m² biedt deze woning volop leefruimte voor gezinnen en liefhebbers van rust, ruimte en buitenleven. De zonnige tuin is sfeervol aangelegd met meerdere terrassen, zodat u op elk moment van de dag kunt genieten van zon of schaduw. Aan het karakteristieke bijgebouw is bovendien een gezellige terrasoverkapping gerealiseerd, wat zorgt voor een fijne plek om tot laat buiten te zitten.
Wonen in Eemnes
Eemnes ligt centraal in Nederland, aan de rand van ’t Gooi, en staat bekend om haar rustige, kindvriendelijke en dorpse karakter. Het vernieuwde dorpshart biedt een compleet voorzieningenniveau met winkels, scholen, sportverenigingen en horecagelegenheden. Voor een uitgebreider aanbod bevinden Laren, Blaricum, Hilversum en Baarn zich op korte afstand. Daarnaast ligt Eemnes nabij uitgestrekte natuurgebieden zoals de Eemnesser polder, bossen en heidevelden, waar u heerlijk kunt wandelen en fietsen. Dankzij de gunstige ligging ten opzichte van de A1 en A27 zijn steden als Utrecht en Amsterdam uitstekend bereikbaar.
Indeling
Begane grond
Entree, hal, gaderobe, modern toilet en trapopgang naar de verdieping. Vanuit de hal bereikt u de sfeervolle woonkamer aan de voorzijde van de woning. De woonkamer is voorzien van een prachtige massief houten vloer en een moderne pellet kachel, wat zorgt voor een warme en gezellige uitstraling.
Aan de achterzijde bevindt zich de ruime en gezellige eet-/woonkeuken met diverse inbouwapparatuur. Dankzij de uitbouw en het prettige contact met de tuin is dit een heerlijke leefruimte voor het hele gezin. De keuken en bijkeuken zijn voorzien van een plavuizen vloer met comfortabele vloerverwarming. Vanuit de praktische bijkeuken, met CV-opstelling (2016) en aansluitingen voor wasmachine en droger, heeft u toegang tot de indrukwekkend diepe achtertuin.
Eerste verdieping
Ruime overloop met praktische maatwerk inbouwkasten. De woning beschikt over 3 slaapkamers, waaronder een ruime master bedroom. Ook in de achter-slaapkamer zijn stijlvolle maatwerk inbouwkasten gerealiseerd, waardoor de ruimtes optimaal worden benut. De badkamer, vernieuwd in 2019, is modern afgewerkt en voorzien van een royale inloopdouche, tweede toilet en wastafel.
Bijgebouw
Achter in de tuin staat een groot karakteristiek bijgebouw van circa 9,5 meter x 3 meter met dubbele toegangsdeuren en een bergvliering over de volledige lengte. Dit multifunctionele gebouw biedt volop mogelijkheden voor hobby, werk aan huis, opslag of het creëren van een gastenverblijf.
Bijzonderheden
• Gelegen in rustig en autoluw laantje in oud Eemnes
• Perceeloppervlakte circa 425 m²
• Woonoppervlakte circa 100 m²
• Diepe zonnige tuin op het westen met diverse terrassen
• 3 slaapkamers, waaronder een ruime master bedroom
• Maatwerk inbouwkasten op de overloop en in achterslaapkamer
• Massief houten vloer in de woonkamer
• Moderne pelletkachel
• Badkamer vernieuwd in 2019
• Groot karakteristiek bijgebouw met mogelijkheid tot gastenverblijf
• Voorzien van dubbel glas en dakisolatie
• Vloerverwarming in keuken en bijkeuken
Een heerlijk gezinshuis op een unieke plek, met volop sfeer, ruimte en mogelijkheden — een woning die u absoluut van binnen moet beleven.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 779.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.795
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1925
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 100 m²
- Externe bergruimte
- 37 m²
- Perceel
- 425 m²
- Inhoud
- 347 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom
Kadastrale gegevens
- EEMNES G 4197
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 425 m²
- Achtertuin
- 273 m² (42,00 meter diep en 6,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Populariteit
525x
Bekeken
9x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Zuidbuurt
Eemnes- Inwoners
- 390
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.429
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?