Verkocht onder voorbehoud
Schadewijkstraat 45521 HE EerselEersel-kom en Lindeakkers
€ 489.000 k.k.
- 102 m²wonen
- 341 m²perceel
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Charmante en karakteristieke twee-onder-een-kapwoning met garage, carport en privacy-biedende achtertuin. De woning is goed onderhouden, instapklaar en de laatste jaren flink gemoderniseerd met onder andere Visgraat PVC vloer, complete inbouwkeuken (2022) en moderne badkamer (2024). De lichte sfeervolle woonkamer heeft fraai zicht op de kerk en de oprit biedt parkeermogelijkheid voor ten minsten 3 auto's. De woning is gunstig gelegen ten opzichte van uitvalswegen en op korte afstand van het dorp, de winkels, scholen en openbaar vervoer.
INDELING:
Begane grond:
Entree/hal
Entree/hal met PVC visgraatvloer, garderobe, trapopgang, meterkast (8 groepen + kookgroep + 2 aardlekschakelaars) en toegang tot de woonkamer en slaapkamer.
Vanuit de hal is middels vlizo trap de bergzolder te bereiken, hier is de HR combiketel (merk: Intergas bouwjaar: 2008) geïnstalleerd.
Woonkamer
Sfeervolle en bovenal lichte woonkamer van ca. 32m² met stucwerk wand- en plafondafwerking met inbouwverlichting, PVC visgraatvloer (2022) en sfeervolle gashaard. De grote raampartijen aan de voorzijde en zijkant van de woning zorgen niet alleen voor veel lichtinval maar ook voor heerlijk tuincontact en fraai zicht op gemeentegroen en de kerk. Aan de voorgevel heeft de woning een charmante markies.
Keuken
Aan de achterzijde van de woning is in open verbinding met de woonkamer de keuken gesitueerd. De complete inbouwkeuken (2022) is in hoekopstelling geplaatst en in landelijke stijl uitgevoerd. De keuken is voorzien van een Boretti fornuis met inductiekookplaat en 2 ovens, een afzuigkap, koelkast en vaatwasser. Vanuit de keuken kijk je in de achtertuin. Ook de keuken heeft een PVC visgraatvloer en strak stucwerk wanden en plafond met inbouwverlichting.
kelder
Tussen de woonkamer en de keuken is een droge kelder gesitueerd.
Bijkeuken
Praktische bijkeuken met plavuizenvloer, dakraam, wastafelmeubel en aansluitingen t.b.v. de wasapparatuur. Vanuit de bijkeuken heb je direct toegang tot de tuin en ook de toiletruimte is hier gesitueerd.
Toiletruimte
In lichte kleurstelling uitgevoerde toiletruimte met vrijhangend toilet.
Slaapkamer 1
Op de begane grond gelegen slaapkamer van 4.11 x 2.24m. met laminaatvloer en inbouwverlichting.
Tuin
Heerlijke privacy biedende en zonnige achtertuin met diverse terrassen, sierbestrating, gazon en borders met vaste beplanting. De lamellen terrasoverkapping is ter overname.
De tuin is via een eigen achterom naast de woning te bereiken.
Ook de voortuin is fraai aangelegd en heeft een lange oprit met sierbestrating en een carport.
Garage
Eenvoudige garage (4.62 x 3.03m.) met elektra.
Eerste Verdieping:
Overloop voorzien van vloerbedekking geeft toegang tot de badkamer en tweede slaapkamer
Slaapkamer 2
Grote slaapkamer van 5.30 x 3.49m. met vloerbedekking, dakkapel, horren, rolluik, airconditioning en vide. Vanuit de slaapkamer is de walk in closet te bereiken.
Oorspronkelijk bestond deze ruimte uit 3 slaapkamers en desgewenst zou op eenvoudige wijze deze ruimte op te delen zijn in 2 of zelfs 3 slaapkamers.
Badkamer
Fraaie moderne badkamer (2024) met inloopdouche, tweede vrijhangend toilet, wastafelmeubel en designradiator.
Bijzonderheden:
· Charmante 2 onder 1 kapwoning;
· Zeer goed onderhouden woning;
· Complete inbouwkeuken (2022);
· Moderne badkamer (2024);
· Woonkamer en keuken hebben strak gestucte wand- en plafondafwerking;
· Grotendeels kunststof kozijnen met HR++ beglazing;
· Privacy-biedende achtertuin;
· Lange oprit met carport;
· Vrij gelegen aan gemeentegrond met veel parkeermogelijkheden en fraai zicht op de kerk;
· Er loopt een procedure voor de herinrichting van de straat, deze zal dan geasfalteerd en een 30km zone worden;
· Gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen en openbaar vervoer.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 489.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.794
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1962
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 102 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 19 m²
- Externe bergruimte
- 14 m²
- Perceel
- 341 m²
- Inhoud
- 391 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rolluiken, rookkanaal, en TV kabel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Kadastrale gegevens
- EERSEL F 5278
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 341 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 115 m² (9,20 meter diep en 12,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage, carport en garage met carport
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
7.581x
Bekeken
81x
Bewaard
13-3-2026
Op Funda
Buurt

Eersel-kom en Lindeakkers
Eersel- Inwoners
- 3.125
- Gezin met kinderen
- 26%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.661
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.