Nieuw
J.W. Hagemanstraat 757151 AE EibergenPrins Bernhardstraat eo
€ 750.000 k.k.
- 160 m²wonen
- 435 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerKarakteristiek wonen aan één van de mooiste straten van Eibergen
Omschrijving
Aan de karakteristieke J.W. Hagemanstraat, één van de mooiste straten van Eibergen, staat deze sfeervolle en royale vrijstaande woning met een prachtige jaren ’20 uitstraling, een diepe achtertuin, een ruime oprit en een bijzonder fijne tuinkamer. Hier woon je op een mooie plek, met het centrum van Eibergen, winkels, scholen, sportvoorzieningen en het groene buitengebied op korte afstand. Een woning met uitstraling, comfort en verrassend veel leefruimte.
De woning combineert authentieke details met hedendaags wooncomfort. Denk aan glas-in-loodramen, paneeldeuren, hoge plafonds, een fraaie hal, en-suite woonkamers, houten vloeren, een erker en veel karakteristieke elementen die direct sfeer geven. Tegelijkertijd is de woning op belangrijke punten gemoderniseerd, met onder meer een ruime woonkeuken, moderne badkamer, airconditioning, zonnepanelen en een verzorgde afwerking. Daardoor voelt het huis warm, stijlvol en comfortabel aan.
Ook de indeling maakt deze woning bijzonder. Op de begane grond zijn meerdere leefruimtes aanwezig, waaronder twee sfeervolle woonkamers, een woonkeuken, bijkeuken en een extra kamer die uitstekend geschikt is als werk-, speel- of hobbykamer. Op de verdiepingen bevinden zich in totaal vier slaapkamers, een moderne badkamer en praktische bergruimte. Buiten geniet je van een royale tuin met veel privacy, een gezellige tuinkamer, overkapping en berging.
DE WONING
Wie binnenkomt, merkt direct de charme van deze woning. De hal is stijlvol en licht, met een fraaie trapopgang, paneeldeuren en karakteristieke details. De combinatie van wit houtwerk, hoge plafonds en klassieke elementen zorgt voor een rustige en tijdloze uitstraling.
Aan de voorzijde bevindt zich de sfeervolle woonkamer met erker. Dit is een fijne ruimte met veel lichtinval, een houten vloer, glas-in-looddetails en een karakteristieke schouw. De kamer heeft een warme, klassieke uitstraling en vormt een prettige plek om je terug te trekken.
Via de en-suite deuren staat de woonkamer in verbinding met de tweede leefruimte aan de achterzijde. Deze kamer biedt volop ruimte voor een grote eettafel, zitgedeelte of werkplek en heeft openslaande deuren naar de tuin. Door de brede verbinding tussen de ruimtes ontstaat een mooie balans tussen openheid en geborgenheid. Je kunt de kamers samen gebruiken als royale leefruimte, maar ze ook eenvoudig van elkaar scheiden.
De keuken bevindt zich aan de achterzijde en is ruim opgezet. De lichte keukenopstelling, het donkere werkblad, het kookeiland en de lichtstraat zorgen voor een moderne en praktische ruimte. Hier is plek om uitgebreid te koken, te eten en samen te zijn. De openslaande deuren naar buiten zorgen voor een fijne verbinding met de tuin.
Aansluitend bevindt zich de bijkeuken. Deze ruimte is praktisch ingericht met extra werkruimte, kastruimte, witgoedaansluiting en een eigen toegang naar buiten. Daarnaast is er op de begane grond een separaat toilet aanwezig.
WERKEN OF SLAPEN OP DE BEGANE GROND
Een groot pluspunt van deze woning is de extra kamer op de begane grond. Deze ruimte is licht en goed bruikbaar als kantoor, speelkamer, hobbyruimte of slaapkamer. Daarmee biedt de woning flexibiliteit voor verschillende woonwensen.
De aanwezigheid van meerdere leefruimtes maakt de begane grond bijzonder comfortabel. Werken aan huis, een speelplek voor kinderen, een aparte leeshoek of juist een rustige kamer voor logees: het kan hier allemaal.
De eerste verdieping is ruim en praktisch ingedeeld. Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers bereikbaar. De kamers zijn verzorgd afgewerkt, licht en sfeervol. De grootste slaapkamer is royaal van formaat en voorzien van vaste kastruimte. De overige kamers zijn goed bruikbaar als slaapkamer, werkkamer of kleedkamer.
De badkamer op deze verdieping is modern uitgevoerd en voorzien van een dubbele wastafel, toilet en een royale inloopdouche met luxe sunshower. De combinatie van lichte wanden, houtlook wastafelmeubel, donkere tegels en messing accenten geeft de badkamer een luxe en rustige uitstraling.
Op de tweede verdieping bevindt zich nog een extra slaapkamer met bergruimte. Door de kapconstructie heeft deze verdieping een knusse sfeer, terwijl de ruimte praktisch bruikbaar blijft. Ideaal als slaapkamer, logeerkamer, werkplek of rustige hobbyruimte. Daarnaast is er extra bergruimte aanwezig.
TUIN MET PRIVACY EN SFEERVOLLE TUINKAMER
De achtertuin is een heerlijke buitenruimte. De tuin is verzorgd aangelegd met gazon, bestrating, borders en meerdere plekken om te zitten. Door de groene erfafscheiding en de ligging ervaar je hier veel privacy.
Direct achter de woning ligt een terras, bereikbaar vanuit de woonkeuken en de leefruimte aan de achterzijde. Hierdoor lopen binnen en buiten mooi in elkaar over. De tuin biedt volop ruimte om te ontspannen, te spelen, te tuinieren of gezellig buiten te eten.
Achter in de tuin staat een sfeervolle tuinkamer met overkapping. Dit is een fantastische plek om beschut te zitten en het hele seizoen door van buiten te genieten. De combinatie van hout, glas, openslaande delen en de ligging aan de tuin maakt dit een echte verlenging van het woongenot. Hier is ruimte voor een loungehoek, eettafel en gezellige avonden met familie en vrienden.
Naast de tuinkamer is er een praktische berging aanwezig. Ideaal voor fietsen, tuingereedschap, opslag of hobbygebruik. Ook aan de zijkant en voorzijde van de woning is voldoende ruimte aanwezig, waaronder een royale oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein.
DUURZAAM EN COMFORTABEL
De woning is voorzien van zonnepanelen en airconditioning, wat bijdraagt aan het wooncomfort. Daarnaast is de woning op meerdere plekken gemoderniseerd en goed onderhouden. De combinatie van karakteristieke bouw, ruime vertrekken en hedendaagse voorzieningen maakt dit een woning die zowel sfeervol als praktisch is.
BIJZONDERHEDEN
• Vrijstaande karaktervolle woning gelegen aan één van de mooiste straten van Eibergen
• Sfeervolle jaren ’20 uitstraling met authentieke details
• Glas-in-loodramen, paneeldeuren, hoge plafonds en en-suite woonkamers
• Royale begane grond met meerdere leefruimtes
• Ruime woonkeuken met kookeiland, lichtstraat en openslaande deuren naar buiten
• Verzorgde achtertuin met veel privacy
• Sfeervolle tuinkamer met overkapping en aangrenzende berging
• Royale oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein
• Voorzien van zonnepanelen en airconditioning
AANVAARDING: IN OVERLEG
VRAAGPRIJS: € 750.000 K.K.
Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie te verstrekken of een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 750.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.688
- Bouwjaar
- 1920
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 160 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 17 m²
- Perceel
- 435 m²
- Inhoud
- 706 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Kadastrale gegevens
- EIBERGEN G 208
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 423 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- EIBERGEN G 2839
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 12 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 187 m² (17,00 meter diep en 11,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Populariteit
2.010x
Bekeken
31x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Prins Bernhardstraat eo
Eibergen- Inwoners
- 1.200
- Gezin met kinderen
- 26%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?