Karaktervol wonen met een dakterras waar je écht iets aan hebt.
Een fijne bovenwoning met sfeer, een verrassend ruime woonkamer, een complete keuken, een grote slaapkamer én als absolute bonus een riant dakterras op het zonnige zuidwesten.
Distelstraat 30A ligt in de geliefde Kruidenbuurt: een rustige, vooroorlogse woonomgeving met veel groen in de buurt en tegelijkertijd alle dagelijkse voorzieningen dichtbij. Het appartement is met circa 55 m² overzichtelijk van formaat, maar voelt dankzij de open leefruimte, de slaapkamer over vrijwel de volledige lengte van de verdieping en vooral het grote dakterras opvallend ruim.
Een heel fijne plek voor een alleenstaande of stel dat graag dichtbij de stad woont, maar thuis ook rust, privacy en een goede buitenruimte wil.
Ligging
De Kruidenbuurt is zo’n wijk waar je prettig stads woont zonder dat het stedelijk aanvoelt. Voor de dagelijkse boodschappen en andere voorzieningen kun je onder andere terecht bij Boulevard Zuid. Ook scholen, kinderopvang en sportvoorzieningen liggen in de omgeving.
Wie graag buiten is, zit hier eveneens goed. De groene omgeving richting de Stratumse Heide is snel bereikbaar en voor het centrum van Eindhoven stap je eenvoudig op de fiets.
Een prettige combinatie dus: rustig wonen, groen dichtbij en de binnenstad binnen bereik.
Indeling:
Entree
Op de begane grond bevindt zich de gezamenlijke entree met de trapopgang naar de woning.
Zodra je bovenkomt, merk je direct dat dit geen standaard appartement is. De verschillende niveaus, de schuine daklijnen en de karakteristieke bouw geven de woning een geheel eigen sfeer.
Eerste woonlaag
Woonkamer
De woonkamer ligt aan de voorzijde en is lekker ruim opgezet. Twee grote raampartijen zorgen voor veel daglicht en een prettig uitzicht op de straat.
Er is volop plaats voor zowel een royale zithoek als een grote eettafel, zonder dat de ruimte vol aanvoelt. De lichte afwerking en doorlopende vloer zorgen daarbij voor rust en een aangename basis.
Door de ligging boven straatniveau geniet je bovendien van behoorlijk wat privacy.
Keuken
Aan de achterzijde bevindt zich de keuken, opgesteld langs beide zijden van de ruimte.
De keuken is uitgevoerd in een rustige witte kleurstelling en voorzien van onder meer een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie.
Prettig detail is het raam aan de achterzijde, waardoor ook hier veel daglicht binnenvalt en je direct uitkijkt richting het dakterras.
Toiletruimte
Op deze verdieping bevindt zich tevens de separate, betegelde toiletruimte met wandcloset.
Dakterras
En dit is zonder twijfel één van de grootste pluspunten van de woning, maar liefst 23 m2 dakterras op zonzijde!
Het dakterras ligt op het zuidwesten en biedt daardoor veel zon gedurende de middag en avond. Met een afmeting van grofweg vijf bij vier meter is dit bovendien geen balkon waar nét een stoel past, maar echt een volwaardige buitenruimte.
Een loungeset, grote tafel, plantenbakken: het kan hier allemaal. Door de ligging tussen het groen voelt het terras bovendien verrassend beschut en privé.
Een heerlijke plek om na het werk nog lang buiten te zitten.
Tweede woonlaag
Overloop
De trap brengt je naar de bovenste verdieping. Ook hier zorgen de schuine daklijnen en de ramen voor die typische vooroorlogse sfeer.
Slaapkamer
De slaapkamer beslaat een groot deel van deze verdieping en heeft dankzij de dakkapel, de hoge nok en de slimme indeling verrassend veel bruikbare ruimte.
Er is voldoende plaats voor een tweepersoonsbed en langs de lange wand is een grote kastenwand gerealiseerd.
Door de ligging bovenin de woning is het hier rustig en privé.
Badkamer
De badkamer is netjes en compleet uitgevoerd met een douche, wastafelmeubel en designradiator.
Ook de aansluiting voor de wasmachine bevindt zich hier. Het dakraam zorgt voor prettig daglicht en natuurlijke ventilatie.
Duurzaamheid
De woning beschikt over energielabel B, wat voor een bovenwoning van dit type een prettige uitgangspositie is. De houten kozijnen zijn voorzien van isolerende beglazing en de woning wordt verwarmd via een eigen cv-installatie.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Groot zonnig dakterras
Dakterras van 23 m² op het zuidwesten met veel zon.
Ruime lichte woonkamer
Verrassend ruime woonkamer met twee grote raampartijen.
Karaktervolle bovenwoning
Bovenwoning met niveaus, schuine daken en grote slaapkamer.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 315.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 5.727
Status
Beschikbaar
Bijdrage VvE
€ 77,00 per maand
Bouw
Soort appartement
Bovenwoning (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1935
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
55 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
23 m²
Externe bergruimte
5 m²
Inhoud
181 m³
Indeling
Aantal kamers
2 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, en rolluiken
Gelegen op
1e woonlaag
Energie
Energielabel
B
Isolatie
Dakisolatie en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)