Nieuw
Winkelstraat 13-C5644 EK EindhovenKerstroosplein
€ 224.500 k.k.
- 39 m²wonen
- 1slaapkamer
- Aenergielabel
Omschrijving
Verhees Vastgoed & Makelaardij presenteert: Winkelstraat 13C, Eindhoven!
Ben je op zoek naar een in 2026 volledig gerenoveerde, instapklare starterswoning op een toplocatie in Eindhoven? Dan is Winkelstraat 13C, Eindhoven precies de woning die aan al jouw wensen voldoet.
Dit modern afgewerkte 2-kamerappartement van ca. 39 m² is in 2026 volledig gerenoveerd en beschikt over een slimme en efficiënte indeling met verrassend veel licht en comfort. Dankzij de brede raampartij over vrijwel de volledige gevel voelt het appartement aanzienlijk ruimer aan dan het woonoppervlak doet vermoeden. Daarnaast beschikt het complex over een gezamenlijk dakterras én een gezamenlijke berging. Een absolute luxe in deze prijsklasse.
Dus ben jij op zoek naar een volledig gerenoveerd, instapklaar appartement met energielabel A, een heerlijke buitenruimte, lage vaste lasten en gratis parkeren in de directe omgeving? Zoek dan niet verder, want Winkelstraat 13C is precies wat je zoekt!
Let op!! Dit tweekamerappartement wordt aangeboden met Duokoop. Door te kopen met Duokoop, koop je samen met het Duokoopfonds de woning. Het gedeelte dat jij koopt (het Kopersdeel) betaal je met een hypotheek en/of eigen middelen. Het gedeelte dat je niet koopt (het Duokoopdeel) mag je gebruiken alsof je eigenaar bent.
Voor het gebruik van het Duokoopdeel betaal je een maandelijkse vergoeding (canon) van bruto €146,-. Deze vergoeding is fiscaal aftrekbaar. De vergoeding voor het gebruik van het Duokoopdeel wordt (buiten een jaarlijkse inflatiecorrectie) nooit aangepast. Om dit appartement te kunnen kopen met Duokoop heb je een bruto jaarinkomen inkomen van ca. €58.000,- nodig.
Entree:
Via de gezamenlijke entree bereik je het appartement. Vanuit hier heb je tevens toegang tot de gezamenlijke voorzieningen van het complex, waaronder het gezamenlijke dakterras en de gezamenlijke fietsenberging.
Het appartement:
Bij binnenkomst kom je in de entree welke toegang geeft tot alle ruimtes binnen het appartement. De indeling is efficiënt en praktisch, waardoor iedere vierkante meter optimaal benut wordt.
Het gehele appartement is in 2026 volledig gerenoveerd en is strak en modern afgewerkt. Denk hierbij aan strak gestucte wanden, een moderne vloerafwerking en een frisse, eigentijdse uitstraling. Dit is een appartement waar je letterlijk alleen je meubels hoeft neer te zetten.
Woonkamer:
De woonkamer vormt het hart van het appartement en is verrassend ruim dankzij de breedte van ca. 5,23 meter. De brede raampartij over vrijwel de volledige gevel zorgt voor een prettige lichtinval en geeft de ruimte een open en ruimtelijk gevoel.
Hier is voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek én een eethoek. Wat dit appartement echt uniek maakt is dat je hier niet het gevoel hebt dat je klein woont. Dit voelt als een volwaardig appartement.
Keuken:
De nieuwe ongebruikte open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is strak uitgevoerd. Een nette en praktische keukenopstelling die perfect past bij het moderne karakter van het appartement. Voorzien van inductie kookplaat, vaatwasser, koelkast, en spoelbak met mengkraam. Ideaal voor starters die gewoon direct willen wonen zonder verbouwen of investeren.
Slaapkamer:
De slaapkamer is apart gelegen en biedt een rustige en comfortabele plek om te slapen. Dankzij het dakraam komt er prettig daglicht binnen. Er is voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kastruimte, waardoor de kamer praktisch én comfortabel is.
Badkamer:
De badkamer is modern en verzorgd afgewerkt in een tijdloze kleurstelling. Deze is voorzien van een inloopdouche met regendouche, een wastafelmeubel en een hangtoilet. Een strakke en frisse badkamer die volledig instapklaar is.
Gezamenlijke berging en dakterras:
Het appartement beschikt over een gezamenlijke berging. Een praktische toevoeging voor extra opslagruimte, ideaal voor spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
Als absolute bonus beschikt het complex over een gigantisch gezamenlijk dakterras van ca. 72m2 op het zuiden. Een heerlijke plek om in de zon te zitten, te ontspannen of gezellig buiten te eten. Een uniek pluspunt wat je zelden tegenkomt bij een appartement in deze prijsklasse.
Centrale ligging met gratis parkeren:
Wonen aan de Winkelstraat betekent wonen met alles binnen handbereik op 2 minuten lopen van het gezellige Gerardusplein, in Stratum een van de meest gewilde wijken van Eindhoven. Supermarkt, speciaalzaken, parken en openbaar vervoer bevinden zich op loopafstand. Ook de uitvalswegen richting de ring van Eindhoven en de A2 en A67 zijn snel bereikbaar.
En een groot voordeel. Gratis parkeren in de directe omgeving. Geen vergunning, geen wachttijden en geen maandelijkse parkeerkosten.
Energiezuinig en zorgeloos wonen
Met energielabel A woon je hier comfortabel en energiezuinig. Daarnaast is er sprake van een actieve en professioneel beheerde VvE. De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt slechts €95,- per maand.
Kenmerken:
- In 2026 volledig gerenoveerd
- Energielabel A
- Woonoppervlakte ca. 39 m²
- Gezonde professionele VVE
- 2 kamerappartement
- Instapklaar en modern afgewerkt
- Brede woonkamer van ca. 5,23 meter
- Open keuken
- Moderne badkamer met inloopdouche en regendouche
- Gezamenlijke dakterras en berging
- Actieve professioneel beheerde VvE
- VvE-bijdrage: €95,- per maand
- Gratis parkeren in de directe omgeving
- Centrale ligging met voorzieningen op loopafstand
- Oplevering in overleg
Kortom:
Winkelstraat 13C is een instapklaar, volledig gerenoveerd appartement op een centrale locatie in Eindhoven. De combinatie van veel licht, slimme indeling, energielabel A, lage vaste lasten, gratis parkeren én het gezamenlijke dakterras maakt dit een bijzonder aantrekkelijk aanbod voor starters en alleenstaanden.
Dus maak snel een afspraak voor een bezichtiging. Dit is een kans die je niet wilt missen!
Disclaimer:
Alle informatie in deze advertentie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 224.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.756
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 95,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 39 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 72 m²
- Inhoud
- 138 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- STRATUM D 4831
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Erfpacht
- Lasten
- € 1.750,00 per jaar
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 72 m² (8,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 95,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
20-5-2026
Op Funda
Buurt

Kerstroosplein
Eindhoven- Inwoners
- 1.880
- Gezin met kinderen