Hoogstraat 2925654 NG EindhovenBlaarthem
€ 689.000 k.k.
- 140 m²wonen
- 162 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Laat je verrassen! Achter deze charmante, bescheiden voorgevel schuilt een werkelijk fantastisch en volledig gerenoveerd herenhuis. Deze woning is volledig instapklaar. Met een diepe tuin, een prachtige woonkeuken met zicht op de kapconstructie, vier slaapkamers én een 6-persoons privésauna in de tuin, is dit een woning die je absoluut van binnen moet zien.
De huidige eigenaar heeft kosten noch moeite gespaard om deze woning met oog voor detail te verbouwen en te verduurzamen. Het resultaat? Een huis dat volledig gasloos en klaar voor de toekomst is (Energielabel A), terwijl het authentieke karakter prachtig bewaard is gebleven.
De perfecte locatie Je woont hier op slechts vijf minuten fietsen van het bruisende stadscentrum. Winkels, scholen, kinderopvang en de Genneper Parken liggen letterlijk om de hoek.
Begane grond:
ENTREE & HAL
Bij binnenkomst proef je direct de sfeer. De vestibule en hal ademen karakter dankzij de originele vloertegels en de authentieke emaille lambrisering. De prachtige openslaande deuren leiden je verder het huis in.
WOONKAMER
De royale doorzonwoonkamer van ca. 33 m² maakt indruk door de hoge plafonds (3 meter) en de massief eikenhouten parketvloer. Dankzij de openslaande tuindeuren vloeien binnen en buiten hier naadloos in elkaar over. Voor optimaal comfort is de kamer uitgerust met airconditioning die zowel kan verwarmen als koelen.
WOONKEUKEN
Dit is met recht een unieke ruimte. De sfeervolle woonkeuken is voorzien van een strakke gietvloer en een prachtig hoog plafond waarbij de robuuste balkenstructuur volledig in het zicht is gelaten. Drie nieuwe dakvensters laten het daglicht prachtig binnenstromen. Een bijzonder detail is de ingebouwde eethoek, die niet alleen voor veel gezelligheid zorgt maar ook praktische extra opbergruimte biedt.
De keuken zelf is een droom voor iedere kookliefhebber en is uitgerust met louter topapparatuur. Je beschikt hier over een royaal keramisch werkblad en de handige Quooker Flex-kraan. De keuken is volledig uitgerust met de hoogwaardige inbouwapparatuur van Siemens Studioline. Zo beschik je over een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een combi-oven/magnetron, een vaatwasmachine en een ruime koel-/vriescombinatie. Let ook op het charmante, hooggeplaatste raampje in de achtergevel; een karakteristieke knipoog naar de historie van het oude luik van de bergzolder!
KELDER
Vanuit de hal bereik je de kelder: een verrassend praktische en vooral kurkdroge ruimte. Het is de ideale plek voor je proviand én biedt de perfecte condities voor het aanleggen van een mooie wijnvoorraad. De kelder is grondig aangepakt; deze is geïnjecteerd en voorzien van een hoogwaardige epoxycoating, waardoor de ruimte optimaal beschermd is tegen vocht. Bovendien vind je hier de toegang tot de volledig vernieuwde waterinstallatie, die de gehele woning moeiteloos bedient.
TOILET
Het moderne toilet is eveneens een plaatje, hoogwaardig afgewerkt met een strakke gietvloer, wandbetegeling in travertin-look en sfeervolle inbouwspots.
1e verdieping:
De overloop, voorzien van een warme houten parketvloer die doorloopt in alle kamers, biedt toegang tot:
SLAAPKAMER 1
Een lichte kamer (ca. 6 m²) aan de voorzijde met praktische inbouwkast.
SLAAPKAMER 2 & 3:
Twee royale slaapkamers (beiden ca. 15 m²) met elk twee inbouwkasten en eigen airconditioning om te verwarmen en te koelen. Slaapkamer 3 aan de achterzijde beschikt bovendien over een eigen balkon.
BADKAMER
De luxe badkamer is met oog voor detail ingericht en voorzien van alle gemakken, waaronder een dakkapel, ruime inloopdouche, prachtig eikenhouten wasmeubel met designkranen en stijlvolle travertin-look afwerking.
2e verdieping:
De zolderverdieping is een absolute verrassing. Dankzij drie dakkapellen is hier een lichte, open ruimte van bijna 27 m² gecreëerd met een chique visgraat-PVC vloer. De verlichting is alvast apart geschakeld, waardoor je hier heel eenvoudig twee extra slaapkamers kunt realiseren. In deze ruimte zijn ook de aansluitingen voor de wasmachine en droger te vinden, evenals de netjes opgestelde elektrische warmtepompboiler met een capaciteit van 110 liter.
Tuin & Garage:
De diepe achtertuin is een oase van rust met twee grote terrassen en volwassen beplanting. De kers op de taart? De ruime privésauna (6-persoons) achter in de tuin! Daarnaast heb je de beschikking over een ruime garage met elektra, bereikbaar via de Laagstraat. Ideaal voor de auto, motor of als hobbyruimte.
Waarom dit jouw droomhuis is:
Energielabel A: Extreem uniek en energiezuinig voor een herenhuis van deze leeftijd.
Volledig instapklaar: In 2025-2026 compleet gerenoveerd.
Vers schilderwerk: Het buitenschilderwerk is in 2025 volledig uitgevoerd.
Luxe techniek: Volledig gasloos, HR++ en HR+++ glas, nieuwe 3-fase meterkast en krachtstroom voor de sauna.
Ruimte & licht: Hoge plafonds, prachtige kapconstructies en overal een hoogwaardige afwerking.
Er valt nog veel meer te ontdekken aan dit bijzondere huis. Kom het zelf ervaren tijdens een bezichtiging!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 689.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.921
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 140 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 30 m²
- Perceel
- 162 m²
- Inhoud
- 497 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Sauna, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, en sauna
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie
Kadastrale gegevens
- GESTEL D 3647
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 162 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 92 m² (16,00 meter diep en 6,61 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
3.686x
Bekeken
88x
Bewaard
12-4-2026
Op Funda
Buurt

Blaarthem
Eindhoven- Inwoners
- 2.505
- Gezin met kinderen
- 23%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.492
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



