Waterfront 3955658 SL EindhovenWaterrijk
€ 800.000 k.k.
- 171 m²wonen
- 83 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Prachtige instapklare woning met luxe afwerking, gelegen aan het water, nabij hartje Eindhoven.
Bent u op zoek naar een zeer ruime, veelzijdige en energiezuinige woning op een mooie en unieke locatie aan een groot park, dan is deze woning precies wat u zoekt!
De woning is verdeeld over maar liefst vier woonlagen. Ideaal voor gezinnen en/of thuiswerkers. De luxe afwerking is in de hele woning zichtbaar en zorgt voor een hoogwaardige en sfeervolle uitstraling.
Begane grond:
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. De voortuin beschikt over een berging, ideaal voor fietsen en extra opslag. Vanuit de hal heeft u toegang tot de meterkast, toilet en overige verdiepingen. De woonkamer, met aangrenzend een luxe en complete keuken, is sfeervol afgewerkt en is voorzien van een inductie kookplaat met 5-zones, koelkast, vriezer, vaatwasser, oven en Quooker (kokend en bruisend water). Vanuit de woonkamer en keuken geniet u van een prachtig en vrij uitzicht over het water.
Souterrain:
Het souterrain biedt een verrassend grote leefruimte direct aan het water en is multifunctioneel te gebruiken. Bijvoorbeeld als tweede woonkamer, kantoor, sportruimte, speelruimte etc. Deze verdieping beschikt over een groot maatwerk bureau, inbouwkasten en een aparte inpandige bergruimte. Via deze verdieping bereikt u middels een schuifpui een terras aan het water waar zich een tweede, praktische berging bevindt.
1ste verdieping:
De eerste verdieping bestaat uit een ruime overloop, twee comfortabele slaapkamers, luxe badkamer met douche en lig-/bubbelbad en separaat toilet.
2de verdieping:
De tweede verdieping beschikt over 2 ruime slaapkamers, beiden voorzien van een groot dakkapel wat zorgt voor veel lichtinval en extra ruimte. Tevens vindt u hier een tweede badkamer met douche en ruimte voor wasmachine / droger, apart toilet en een ruime bergzolder te bereiken via een vlizo trap.
Bijzonderheden:
- Vier volwaardige verdiepingen plus bergzolder.
- Alle verdiepingen zijn voorzien van vloerverwarming, per ruimte afzonderlijk instelbaar.
- Alle raampartijen in de woning zijn voorzien van houten shutters wat zorgt voor een luxe uitstraling, optimale privacy en licht regulering.
- 10 zonnepanelen (gelegd maart 2023).
- Woning voorzien van meerdere hoogwaardige maatwerk inbouwkasten.
- Buitenkranen aan de voor- en achterzijde.
- Voorzien van onderhoudsarme, kunststof kozijnen.
- Wonen aan het water op een prachtige locatie nabij allerlei voorzieningen zoals winkels, scholen, uitvalswegen, Eindhoven airport etc.
Conclusie:
Een zeer complete, luxe en instapklare woning met hoogwaardige afwerking. Uitzonderlijk veel ruimte en een schitterende ligging aan het water. Een woning die u gezien moet hebben!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 800.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.678
- Bouwjaar
- 2019
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 171 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 25 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 83 m²
- Inhoud
- 610 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 3 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, douche, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Kadastrale gegevens
- STRIJP G 4026
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 83 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan water, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
- Tuin
- Voortuin en zonneterras
- Zonneterras
- 21 m² (3,00 meter diep en 7,00 meter breed)
Populariteit
3.161x
Bekeken
50x
Bewaard
24-3-2026
Op Funda
Buurt

Waterrijk
Eindhoven- Inwoners
- 2.530
- Gezin met kinderen
- 57%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.747
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.