Verkocht
De Wieken 238082 BG ElburgAchterweg-De Dijkjes-Horstkamp
€ 439.500 k.k.
- 111 m²wonen
- 155 m²perceel
- 3slaapkamers
- A++++energielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 28 januari 2025
- Verkoopdatum
- 20 februari 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Starten of juist doorstromen naar nagenoeg een hagelnieuwe woning?! Wie zou dat nou niet willen? Deze prachtige HOEKWONING GENAAMD ''DE SMEDERIJ'' aan de Wieken 23 in nieuwbouw woonwijk De Dijkjes in Elburg bieden wij TE KOOP aan. Voordeel bij deze woning is dat je niet een jaar hoeft te wachten tot dat de woning is gebouwd en dat je niet van alles hoeft uit te zoeken. Deze onderhoudsarme woning is instapklaar. De komende 10 jaar heb je met deze woning nauwelijks werk / onderhoud, o.a. door de kunststof kozijnen met draai-/kiepramen.
Bijkomend voordeel in deze duren tijden is dat de energielasten bijzonder laag zijn. Dat komt doordat deze woning gasloos is en wordt verwarmd door een warmtepomp. Deze werkt op elektriciteit. En deze elektra wordt bij deze woning voor een belangrijk deel opgewerkt door de 10 zonnepanelen die op het dak liggen. Hierdoor heeft deze maar liefst energielabel A++++! Extreem energiezuinig dus en extra voordelig in de maandlasten.
De woning ligt op een vrije hoeklocatie, met aan de voorzijde vrij uitzicht op een groenstrook en aan de achterzijde grenzend aan een parkeerpleintje. Er is dus directe parkeergelegenheid zowel voor- als achter de woning. De voor- en achtertuin zijn onderhoudsarm aangelegd met fraaie sierbestrating, grindstroken en kunstgras.
De warmtepomp is een zogenaamde lucht-water-warmtepomp. Hierbij is er een binnendeel (waaronder een boiler) die zorgt voor het rondpompen voor het warmte of koele water door de vloerverwarmingsbuizen. De boiler zorgt voor warm water uit de kraan. Het buitendeel staat achter de berging. Deze staat in verbinding met het binnendeel. Daarnaast bevindt er zich in de woning een warmte-terugwin-installatie. Dit specifieke ventilatiesysteem zorgt voor afvoer van vervuilde lucht (kookluchtjes, damp uit de badkamer e.d.) en blaast weer verse lucht in de woning. De verse lucht wordt van buiten aangezogen en wordt alvast opgewarmd met de warmte van de vuile lucht die wordt afgezogen. Dit zorgt voor een optimaal rendement en zo wordt de warmte die al in de woning is gestopt niet verspild. Vandaar die lage energielasten. Verder is er weinig energie nodig om de woning op te warmen omdat de woning gewoon perfect is geïsoleerd!
INDELING
Begane grond:
Entree, hal, meterkast, toiletruimte v.v. wandcloset en fonteincombinatie. Ruime en lichte woonkamer van ca. 25 m² met een tuingerichte zithoek en een straatgerichte open keuken. Daartussen is de eethoek gesitueerd. Aan de tuinzijde kan je via openslaande deuren naar het zonneterras. De keuken aan de voorzijde is uitgerust met een fraaie moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Op de vloer licht een mooie warme PVC vloer en vloerverwarming. De wanden zijn strak / behangklaar afgewerkt.
Verdieping:
Ook op de verdieping is vloerverwarming aanwezig. Er zijn nu een royale masterbedroom en een ruime kinderslaapkamer van goede afmetingen aanwezig. De masterbedroom kan (indien gewenst) in twee slaapkamers gesplitst worden. De badkamer is voorzien van lichte en grote tegels en heeft een mooie moderne uitstraling. Verder is deze uitgerust met een inloopdouche, wandcloset en wastafelmeubel.
Tweede verdieping / zolder:
Er is een vaste trap naar de zolder. De zolder is één enorme open ruimte. De vloer is hier voorzien van een mooie lichte laminaatvloer. Er is daglicht aanwezig d.m.v. een dakraam en dus kan je hier ook lekker ventileren. De zolder is mooi hoog en geeft daardoor een heel ruimtelijk effect. De zolder is de plek waar de warmte-terugwin-installatie en de warmtepomp zijn geïnstalleerd. Ook zijn de aansluitingen voor de wasapparatuur hier op zolder. Achter de knieschotten is er verder nog veel bergruimte. Voor de zonnepanelen zit er nog een omvormer.
Beschikbaarheid van deze woning is in overleg.
Nieuwsgierig geworden of zelfs erg geïnteresseerd? Dat snappen we heel erg goed, want dit is een echte topper. Welkom aan de Wieken 23 in Elburg. Voor meer informatie is er een uitgebreide verkoopbrochure beschikbaar.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 439.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.959
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, eindwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2021
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Woningborg Garantiecertificaat
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 111 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Perceel
- 155 m²
- Inhoud
- 400 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Balansventilatie, dakraam, glasvezelkabel, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A++++
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- ELBURG E 1131
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 155 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 66 m² (12,00 meter diep en 5,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
5.555x
Bekeken
26x
Bewaard
28-1-2025
Op Funda
Buurt

Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp
Elburg- Inwoners
- 1.165
- Gezin met kinderen
- 42%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




