Verkocht
Vogelwikke 428081 SM ElburgVossenakker-De Pal
€ 589.000 k.k.
- 182 m²wonen
- 270 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 17 januari 2025
- Verkoopdatum
- 3 februari 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
LET OP: GEZIEN DE GROTE BELANGSTELLING IS HET AANVRAGEN VAN EEN BEZICHTIGING NIET MEER MOGELIJK. INDIEN U EEN E-MAIL STUURT MET DAARIN UW CONTACTGEGEVENS, ZULLEN WIJ U WEER BENADEREN INDIEN DE WONING ONVERHOOPT TOCH WEER BESCHIKBAAR KOMT.
ROYALE 2/1 KAPWONING MET GESCHAKELDE GARAGE | 4 SLAAPKAMERS MET MOGELIJKHEID TOT EEN 5E OF 6E | GOED ONDERHOUDEN | GUNSTIGE EN VRIJE LIGGING
In de ruim opgezette woonwijk De Pal in Elburg, mogen wij een ideale gezinswoning aanbieden! Een zee van ruimte binnenshuis, vrij uitzicht en een strakke afwerking kenmerken deze riante 2/1 kapwoning woning met geschakelde garage aan de Vogelwikke. De woning is gebouwd in 2004, goed geïsoleerd, goed onderhouden én voorzien van maar liefst 17 zonnepanelen!
De begane grond is tijdens de bouw uitgebouwd, waardoor u hier de beschikking heeft over en royale woonkamer met open keuken, eetgedeelte en een bijkeuken. De eerste verdieping bestaat uit een drietal riante slaapkamers en een stijlvol ingerichte badkamer. Op de tweede verdieping treft u de vierde slaapkamer, maar hier kunnen met wat bouwkundige aanpassingen twee extra slaapkamers gerealiseerd worden, waardoor het totaal kan uitkomen op maar liefst 6 slaapkamers. Een echte gezinswoning dus!
Buiten is er op de oprit volop ruimte om meerdere auto’s te parkeren en in de aangebouwde garage kunt u een auto of diverse andere zaken stallen. De achtertuin biedt diverse fijne plekken om te zitten en een praktische berging die ook goed gebruikt kan worden als hobbyruimte.
Dankzij de ligging van de woning geniet u zowel binnen als buiten van veel privacy. Vanuit de woonkamer is er een vrij uitzicht over het gemeentelijk groen en door de straat komt alleen bestemmingsverkeer. De woning ligt op korte afstand van het buitengebied, er zijn diverse (basis)scholen op fietsafstand en zowel de supermarkt als de bruisende Vestingstad zijn uitstekend te bereiken. Verder bent u zo in de polder en via ’t Harde is de A28 goed te bereiken.
Indeling:
Begane grond:
Via de brede oprit komt u bij de overdekte entree aan de zijkant van de woning. U komt de woning binnen in de ruime, T-vormige hal, welke toegang biedt tot nagenoeg elk vertrek op de begane grond. Aan weerszijden van de entree vindt u de trapopgang naar de eerste verdieping en de meterkast. Onder de trap is een ruime trapkast gesitueerd en naast de meterkast treft u het toilet met fonteintje aan.
Vanuit de hal komt u in het woongedeelte terecht waar u een zee van ruimte tot uw beschikking heeft, wat u buiten niet direct zult vermoeden. De woning is tijdens de bouw extra uitgebouwd, waardoor de begane grond ruim 12 meter diep is. Toch is er aan de voorzijde van de woning een gezellig zitgedeelte gecreëerd, waar twee openslaande deuren en een tweetal raampartijen voor veel daglicht zorgen. Vanuit het zitgedeelte kijkt u vrij uit over het gemeentelijk groen, wat tevens veel privacy biedt in de woonkamer. De strakke gashaard, PVC-vloer in visgraatmotief, de strakke wand- en plafondafwerking en de spotjes in het plafond maken het geheel perfect af. Het is enkel een kwestie van uw meubels toevoegen en dan kunt u beginnen met genieten van deze prettige ruimte.
Halverwege de begane grond treft u de strakke keukenopstelling aan, welke bestaat uit een breed aanrecht met veel berg- en werkruimte en een ruim spoeleiland. Verder beschikt de keukenopstelling over diverse inbouwapparatuur. Dankzij de hoeveelheid ruimte op de begane grond treft u bij de keuken een eetgedeelte aan waar u met gemak een grote eettafel kunt plaatsen om met het hele gezin aan te eten. Ook aan de achterzijde is de woning voorzien van openslaande deuren met aan weerszijden hoge raampartijen. De openslaande deuren bieden toegang tot het terras achter de woning en naast de keuken is er toegang tot de ruime bijkeuken waar u de witgoedaansluitingen aantreft.
Eerste verdieping:
De overloop op de eerste verdieping biedt toegang tot een drietal riante slaapkamers en een ruime badkamer. Twee slaapkamers beschikken over een vaste kast, waarvan er één is ingericht als inloopkast. De badkamer is stijlvol ingericht en voorzien van ligbad, inloopdouche, toilet en een breed wastafelmeubel met dubbele wastafels.
Tweede verdieping:
Middels een vaste trap is de tweede verdieping te bereiken, waar u uitkomt op de overloop. Vanaf deze overloop is een royale, vierde slaapkamer te bereiken. Het formaat en de indeling van de tweede verdieping bieden nog volop mogelijkheden om de aanwezige ruimte verder uit te breiden. Wanneer u een dakkapel en enkele (tussen)muren zou plaatsen, kunt u hier nog twee extra slaapkamers creëren. De hoge nok biedt nog de mogelijkheid om een verlaagd plafond te plaatsen, zodat er een praktische bergzolder gerealiseerd kan worden.
Buiten:
Net als de woning is ook het buitenterrein goed onderhouden. De voortuin is geheel bestraat, waardoor er extra ruimte is om meerdere auto’s te parkeren. Ook naast de woning is er voldoende parkeergelegenheid voor uw auto, welke u ook in de garage kunt parkeren. De garage is tevens een praktische ruimte om fietsen te stallen en diverse spullen op te bergen.
De achtertuin is nagenoeg geheel bestraat, op een tweetal plantenperken na. Direct achter de woning is een gezellig terras gecreëerd en geheel achterin de tuin treft u een praktische berging met veranda aan. De berging is tevens een leuke klusruimte en hij biedt toegang tot het achterpad. De veranda biedt een fijne plek om beschut te zitten.
Kenmerken:
- Bouwjaar: 2004
- Perceeloppervlakte: 270 m2
- Gebruiksoppervlakte woning: 182 m2
- Inhoud woning: 712 m3
- Overige inpandige ruimte: 20 m2
- Externe bergruimte: 10 m2
- Verwarming middels CV-combiketel (Nefit, 2015) en warmwater deels middels zonneboiler (AGPO).
- De woning is volledig geïsoleerd en geheel voorzien van thermische beglazing.
- De woning is voorzien van 17 zonnepanelen met een totale opbrengst van ca. 6.290 Wp.
- Energielabel B, geldig tot 31-12-2030
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 589.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.236
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2004
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 182 m²
- Overige inpandige ruimte
- 20 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 270 m²
- Inhoud
- 712 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gashaard
- Warm water
- Cv-ketel en zonneboiler
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ELBURG D 453
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 270 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 100 m² (10,00 meter diep en 10,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
5.910x
Bekeken
42x
Bewaard
17-1-2025
Op Funda
Buurt

Vossenakker-De Pal
Elburg- Inwoners
- 1.180
- Gezin met kinderen
- 48%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




